28 Aralık İstanbul Arabesque Project IF Performance Hall Ataşehir Konser Bileti

Fırsat Numarası: 55150
28 Aralık İstanbul Arabesque Project IF Performance Hall Ataşehir Konser Bileti

Seçenekler

O unutulmaz arabesk şarkılarını farklı bir yorumla karşımıza çıkaran başarılı grup İstanbul Arabesque Project, sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor.

Efsane arabesk isimlerinin en sevilen parçalarını İstanbul Arabesque Project konseri ayrıcalığı ile dinlemek istiyorsanız uygun fiyatlı konser biletinizi sakın kaçırmayın!

 

Sevdiklerinizle birlikte müziğin ritmine kendinizi bırakacağınız, uygun fiyatlı İstanbul Arabesque Project konseri biletinizi tükenmeden alın!

İyi eğlenceler dileriz...

İstanbul Arabesque Project

Arabesk eserleri rock altyapılar, arabesk vokaller ve doğu vurmalıları kullanarak yorumlayan, tüm Türkiye’yi gezen ISTANBUL ARABESQUE PROJECT, kendi bestelerini de arabesk ögelere bağlı kalarak yapıyor.

Konserlerinde Bergen’den Kamuran Akkor’a, Orhan Gencebay’dan İbrahim Tatlıses’e pek çok arabesk duayeninin eserlerini seslendiren grup, kendisini izlemeye gelen müzikseverlere arabeskin kederli değil, keyifli ve eğlenceli yönünü göstermeyi vaad ediyor.

Tamamı TRT denetiminden geçen tek arabesk albüme imza atmış olan ISTANBUL ARABESQUE PROJECT, yaptığı müziği “safkan arabesk” olarak nitelendiriyor.
Grubun davulcusu, prodüktörü ve söz yazarı olan Barbaros Akbulut tarafından temeli atılan ISTANBUL ARABESQUE PROJECT’in bir diğer kurucu üyesi, grubun gitaristi, geri vokali ve bestecisi olan Korkut Peker'dir.

Bugüne dek birçok solistle çalışan gruba 2011 yılından itibaren bas gitarda Serkan Öngel eşlik ediyor.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 39.90 TL
İNDİRİM %25
KAZANCINIZ 9.9 TL
30.00 TL
30.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 39.90 TL
İNDİRİM %25
KAZANCINIZ 9.9 TL
Son 17 Bilet!
Bu işletmenin fırsatlarını 8025 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (55150) vermeyi unutmayınız.
  • İşletme genel kuralları çerçevesinde mekana giriş yapılabilmektedir. İşletme, mekandaki kadın-erkek sayısının eşitliğine özen göstermektedir.
  • Biletinizi konser günü kodunuzu ileterek gişeden alabilirsiniz.
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Satın alım sonrası iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Minimum 18 yaş zorunluluğu vardır.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Kapı açılış saati 21:00'dır.
MEKANLAR