4. Levent Art Deco Suites'te Jakuzili Suit Odada 2 Kişilik Kahvaltı Dahil Konaklama

Fırsat Numarası: 1075121
4. Levent Art Deco Suites'te Jakuzili Suit Odada 2 Kişilik Kahvaltı Dahil Konaklama 4. Levent Art Deco Suites'te Jakuzili Suit Odada 2 Kişilik Kahvaltı Dahil Konaklama 4. Levent Art Deco Suites'te Jakuzili Suit Odada 2 Kişilik Kahvaltı Dahil Konaklama 4. Levent Art Deco Suites'te Jakuzili Suit Odada 2 Kişilik Kahvaltı Dahil Konaklama 4. Levent Art Deco Suites'te Jakuzili Suit Odada 2 Kişilik Kahvaltı Dahil Konaklama 4. Levent Art Deco Suites'te Jakuzili Suit Odada 2 Kişilik Kahvaltı Dahil Konaklama

Fırsat Seçenekleri

Art Deco Suites, sizleri şehrin ortasında konfor dolu bir konaklama deneyimine davet ediyor.

Modern mimarisi, şık dekorasyonu ve kaliteli hizmeti ile fark yaratan Art Deco Suites, size ve sevdiklerinize ev konforunda bir dinlenme sunacak.

Yılbaşı gecesinde de geçerli olacak 2 kişilik kahvaltı dahil konaklama fırsatı ile, yeni yıla lüks bir başlangıç yapabilirsiniz.

4. Levent metro durağına yalnızca 200 metre mesafede yer alan Art Deco Suites, finans bölgesinin tam ortasında bulunması sebebiyle iş dünyasından isimlere de ev sahipliği yapıyor.

İyi dinlenmeler dileriz...

Art Deco Suites

ArtDeco Suites İstanbul, konuklarının zamanının ne kadar değerli olduğunu biliyor ve ilkelerini ona göre belirliyor. Nesillere tanıklık etmiş, güzelliklerle dolu bir şehir olan İstanbul’un merkezi konumunda, iş ve sanat merkezlerine yakın olduğu gibi toplu taşımaya da kolay ulaşım sağlayan ArtDeco Suites İstanbul, zarif sanatsal tasarımı, yüksek hızlı internet erişimi, açık büfe kahvaltısı, dünya mutfaklarından lezzetleri, toplantı odaları, sauna, jakuziye sahip ısıtmalı kapalı yüzme havuzu ve mini barı ile siz değerli konuklarını ağırlamayı bekliyor.

 

İlgili Aramalar

109.00 TL
109.00 TL SATIN AL
Bu işletmenin fırsatlarını 7874 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için info@firsatbufirsat.com e-posta adresinden ve haftanın 7 günü 08:30 - 23:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefonu arayarak Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Fırsat numarası: 1075121
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 1 Eylül 2017
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 7 gün öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR

Fırsatlardan Haberdar Ol

Kaydet