Bu Fırsat Kaçtı :(

Asmalı Sahne Online Oyunculuk Atölyesi

Fırsat Numarası: 144539

Oyunculuk üzerine hayalinizi gerçekleştirme yolunda, en büyük adım olan eğitim; Asmalı Sahne'nin uzman eğitmenleriyle sizi bekliyor.


4 hafta sürecek online oyunculuk atölyesinde her hafta farklı oyunculuk ekolüyle uygulamalı eğitimler yapılacak.

 

Siz de bu uygun fiyatlı kurstan yararlanın ve hayalinize bir adım daha yaklaşın...

 

Bol şans dileriz.

Atölye Programı

1 aylık toplam 4 dersten oluşuyor.

*4 Ders sonrasında katılımcılarımıza eğitim sertifikası verilecektir.

Oyunculuk Atölyesi - Dört Hafta Dört Ekol

Dört hafta sürecek olan online oyunculuk atölyesi daha önce eğitim almamış olan kişilere de açıktır. Her hafta farklı bir oyunculuk ekolünden bahsediyor olacağız. Katılımcılar atölye boyunca atölye başlamadan önce verilecek tiradları çalışıyor olacaklar. Tiradlarını bu ekollere göre deneyimleyecekler. Her katılımcıya farklı tirad verilerek katılımcıların farklı metinler üzerinde fikir sahibi olması sağlanacaktır. Bir metin elimize geldiğinde ona nasıl yaklaşmalıyız? Karakter analizi nasıl yapılır? Bir metin nasıl yorumlanır birlikte deneyimleyecegiz.

Oyunculuk bir performans sanatı olarak farklı tekniklerle desteklenir. Oyuncu bir rolü çalışırken tek bir teknik üzerinden gidebileceği gibi birkaç farklı metodu da kullanabilir. Süreç içinde bir oyuncunun işine yarayan bir metodun diğer bir oyuncunun işine yaramadığı gözlemlendi. Tüm metodların birbirinden etkilendiği de bir gerçektir. Biz de her hafta bir yöntemi sunacağımız bir atölye hazırladık. Oyuncunun yolculuğu elbet uzun, atölyemiz her seviyeye açıktır.

 

1. Hafta

Klasik oyunculuk anlayışı; Stanislavsky Yöntemi. Rus tiyatro adamı Konstantin S. Stanislavski’nin yoğun sanat yaşamından, deneyimlerinden, araştırma ve incelemelerinden süzüp çıkardığı ilkeleri içerir.

2. Hafta

Eric Morris Metodu

Amerikalı oyuncu, yazar ve yönetmen Eric Morris, kendi yöntemini oluşturdu. Yapıcı bir anlayışa sahip olan Morris, Olma adını verdiği metedu ile oyuncunun önce özgürleşmesi gerektiğini savundu.

3. Hafta

Stella Adler, New York’ta kendi adını verdiği oyunculuk okulunda dünyaca ünlü oyuncuları eğitti. O da temelini Stanslavki’den aldı. Kendi deneyimlerini birleştirerek oyuncunun güçlü olması gerektiğini, eylemleri sahne üzerine taşımayı öğrenmeyi savundu. Kendi içsel deneyimlerin ötesine geçmemiz gerektiğini öğretti.

 

4. Hafta

Eylem odaklı ve Dış odaklı oyunculuk. Burada oyuncu çevre koşullarına göre şekillenen performans sergiler. Diğer yandan kendi eylemleri ona nasıl oynaması gerektiğini gösterecektir.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 500.00 TL
İNDİRİM %61
KAZANCINIZ 301.00 TL
199.00 TL
199.00 TL
GERÇEK FİYAT 500.00 TL
İNDİRİM %61
KAZANCINIZ 301.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 3 kişi satın aldı!
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 19 Ekim 2020
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • 4 Ders sonrasında katılımcılarımıza eğitim sertifikası verilecektir.
 • Kupon aldıktan sonra 0535 862 91 24 numaralı hatta whatsapp üzerinden bilgi vermeniz gerekmektedir. Derse katılım için gerekli zoom linkini alabilirsiniz.
 • Dersler her hafta Salı günüdür.

   

 • 20:30 ders başlangıcı, 22:00 ders bitişidir.

   

 • Ders kaydı için işletme ile temasa geçmeniz gerekmektedir.

MEKANLAR