Özel Ataköy Hastanesi'nden Uzman Dermatolog Doktor Tarafından Altın İğneli Radyofrekans (Scarlet's) İşlemi

Fırsat Numarası: 38598
Özel Ataköy Hastanesi'nden Uzman Dermatolog Doktor Tarafından Altın İğneli Radyofrekans (Scarlet's) İşlemi Özel Ataköy Hastanesi'nden Uzman Dermatolog Doktor Tarafından Altın İğneli Radyofrekans (Scarlet's) İşlemi Özel Ataköy Hastanesi'nden Uzman Dermatolog Doktor Tarafından Altın İğneli Radyofrekans (Scarlet's) İşlemi Özel Ataköy Hastanesi'nden Uzman Dermatolog Doktor Tarafından Altın İğneli Radyofrekans (Scarlet's) İşlemi Özel Ataköy Hastanesi'nden Uzman Dermatolog Doktor Tarafından Altın İğneli Radyofrekans (Scarlet's) İşlemi Özel Ataköy Hastanesi'nden Uzman Dermatolog Doktor Tarafından Altın İğneli Radyofrekans (Scarlet's) İşlemi

Seçenekler

Özel Ataköy Hastanesi uzman dermatolog doktoru tarafından kaçırmak istemeyeceğiniz bir kampanya sunuyor.

Kendinizi emin ellerde hissedeceğiniz uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilecek radyofrekans işleminden yararlanmak için acele edin.

Doğal bir görünüme sahip olmanızı sağlayacak bu uygulamayı kaçırmayın!

Uygun fiyatlı kampanyadan yararlanmak için acele edin!

Altın İğneli Radyofrekans İşlemi

Altın İğneli Radyofrekans İşlemi Nedir?

Özel tasarlanmış mikro iğneler aracılığıyla cilt altına Radyo Frekans enerjisi verilmektedir. Yaş ve çevresel faktörlere bağlı olarak zamanla kolajen liflerin arası açılır ve cilt elastikiyetini kaybeder. Altın Frekans olarak da bilinen Scarlet S ile arası açılan kolajen lifler tekrar bir araya getirilir.

0,5-3,5 mm’ye kadar cilt derinliğine inebilen ve geçtiği bölgenin tamamına Radyo Frekans enerjisi veren bu sistem cildin tüm katmanlarını etkilediğinden epidermis ve dermisteki problemleri aynı anda tedavi edebilme imkanı sunar. Özel tasarlanmış mikro iğneler ile cilt altını radyo frekans dalgalarıyla uyarır ve ciltte iyileşme süreci bu uyarılar sayesinde gerçekleşir. Aynı zamanda mikro iğneler cilt altına inerken cilt yüzeyini uyararak doğal iyileşme süreci başlatırlar. Buna bağlı olarak cildin üst tabakasında hücre gelişim faktörleri harekete geçerler; ciltteki ton farklılıkları, akne izleri, yara izleri, lekeler, ince kırışıklıkların tedavisi, cildin genç ve dolgun görünüm alması, çene konturunun belirginleşmesi, gıdı toparlama, genişlemiş gözenek tedavisini mümkün kılarlar. Cilt volüm kazanarak daha genç bir görünüm kazanır.

En önemli özelliği tek bir seansta dahi ciltte total bakım yaparak mükemmel sonuçlar vermesi ve son derece ağrısız bir uygulama olmasıdır.

KULLANIM ALANLARI
Total Cilt Rejuvenasyonu (Cilt Gençleştirme, Cilt Yenileme Volumetrik Cilt Germe & Lifting Elastikiyet Kaybı Tedavisi (Cilt Sıkılaştırma) ,Yüz ve Çene Hatlarının Belirginleşmesi,Boyun ve Gıdı Toparlama , İnce Kırışıklıkların Tedavisi,Skar Tedavisi (Akne İzleri, Keloid vs.) , İnflamatuar Akne Tedavisi,Genişlemiş Gözenek Tedavisi,Cilt Tonusunun Düzenlenmesi , Sebum Dengelenmesi , Yüz Telenjiektazileri Tedavisi , Pigmente Lezyon (Leke) Tedavisi , Stria (Cilt Çatlakları) Tedavisi , Hiperhidroz Tedavisi , Vücut Sıkılaştırma, Kol Sarkmalarının Giderilmesi.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 2400.00 TL
İNDİRİM %38
KAZANCINIZ 901.00 TL
1499.00 TL

Özel Ataköy Hastanesi'nin Yorumları

 
Check-up için randevü saatimden erken gelmeme rağmen, işlemlerim çok hızlı şekilde yapıldı.. Özellikle Kadriye Hanım a teşekkür ederim çok ilgilendi.. tavsiye ediyorum.
 
Hastanede bizimle gayet yakindan ilgilenen Kadriye hanima ozellikle cok tesekkur ederim.

Hizmet ve ilgiden cok memnun kaldik.
 
Hizmet kalitesinden cok memnun kaldim.Cok ilgilendiler.Tesekkur ederim
 
Gayet güzel geçti. Şükür bir şey çıkmadı. Herkese tavsiye ediyorum.
 
çok memnun kaldım. Doktorlar dahil tüm çalışanlar , güler yüzlü ve son derece ilgililerdi.
 
Çok memnun kaldım, tavsiye ederim. Güvenebileceğiniz bir yer.
1499.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 2400.00 TL
İNDİRİM %38
KAZANCINIZ 901.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 896 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0212 653 93 00
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 20 Şubat 2021
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
  • 1 ay aralıklarla 3 seans uygulanmaktadır. Fırsat tek seanslık fiyattır. 3 seans için 3 ayrı kupon kodu satın almanız gerekmektedir.
MEKANLAR