0 (850) 333 03 23
info@firsatbufirsat.com

Ataşehir Marriot Hotel Asia Palestra Fitness'da Bali Masajı, Spa Kullanımı, Hamam Paketleri

Fırsat Numarası: 1090819
Ataşehir Marriot Hotel Asia Palestra Fitness'da Bali Masajı, Spa Kullanımı, Hamam Paketleri Ataşehir Marriot Hotel Asia Palestra Fitness'da Bali Masajı, Spa Kullanımı, Hamam Paketleri Ataşehir Marriot Hotel Asia Palestra Fitness'da Bali Masajı, Spa Kullanımı, Hamam Paketleri Ataşehir Marriot Hotel Asia Palestra Fitness'da Bali Masajı, Spa Kullanımı, Hamam Paketleri Ataşehir Marriot Hotel Asia Palestra Fitness'da Bali Masajı, Spa Kullanımı, Hamam Paketleri Ataşehir Marriot Hotel Asia Palestra Fitness'da Bali Masajı, Spa Kullanımı, Hamam Paketleri

Fırsat Seçenekleri

Ataşehir'de bulunan Marriot Hotel Asia'nın kalite dolu Palestra Fitness & Spa merkezinde uzman ellerde şifa bulacağınız bali masajı uygulaması, spa ve havuz keyfi sizleri bekliyor!

Bedeninizin ve ruhunuzun yorgunluğunu üzerinizden atacağınız Palestra Fitness & Spa'da bali masajı, spa kullanımı ve hamama keyfi uygun fiyatlarla karşınızda...

Sakın kaçırmayın...

Marriot Hotel Asia Palestra Fitness & Spa

Palestra Fitness / SPA, Anadolu yakasının ilk uluslararası oteli İstanbul Marriott Hotel Asia’nın içinde yer almaktadır. 3500 metrekarelik bir alana yayılan Palestra Fitness / SPA, pilates, yoga stüdyoları, uzman eğitmenler eşliğinde kişiye özel VIP antrenman dersleri, 2 açık ve 1 kapalı yüzme havuzu, 2 adet sauna ve buhar odası, 2 adet Geleneksel Türk hamamı bölümlerinden oluşmaktadır.

Dermalogica terapileri SPA ritüellerini, masajlarını, cilt bakımlarını, Aquaspa vücut bakımlarını ve daha fazlasını kapsamaktadır. Hamam bölümünde konuklarımız Geleneksel Türk hamam keyfini yaşayarak havuz manzaralı özel dekore edilmiş odalarda huzurlu bir ortamda dinlenebilmektedirler.

Masajlar ve bakımlar, Palestra Fitness / SPA uzmanları tarafından sekiz kişilik lüks odalarda ya da çiftler için Osmanlı tarzında tasarlanmış özel couple süitinde yapılabilmektedir.

İlgili Aramalar

99.00 TL

Palestra Fitness & Spa, Marriott Hotel Asia'nın Yorumları

 
Süper bir deneyim - rahatlatıcı - rüya gibi - mükemmel
99.00 TL SATIN AL
Bu işletmenin fırsatlarını 295 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 1 Eylül 2017
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Özel günlerde geçerli değildir.
MEKANLAR

Fırsatlardan Haberdar Ol

Kaydet