0 (850) 333 03 23
Kıbrıs Fırsatlarında %10 Ekstra İndirim!

Ataşehir Pekin Güzellik'ten Zayıflama Paketleri

Fırsat Numarası: 37603
Ataşehir Pekin Güzellik'ten Zayıflama Paketleri Ataşehir Pekin Güzellik'ten Zayıflama Paketleri Ataşehir Pekin Güzellik'ten Zayıflama Paketleri Ataşehir Pekin Güzellik'ten Zayıflama Paketleri Ataşehir Pekin Güzellik'ten Zayıflama Paketleri Ataşehir Pekin Güzellik'ten Zayıflama Paketleri

Seçenekler

Ataşehir'de yer alan Pekin Güzellik, istediğiniz kıyafeti rahatlıkla giyebilmeniz ve fit bir görünüme sahip olabilmeniz için yeni bir kampanyaya imza attı!

Pekin Güzellik, sizler için hazırladığı kampanya kapsamında g5, lenf drenaj ve pasif jimnastik kullanarak uygun fiyata istediğiniz vücuda sahip olmasınızı sağlıyor!

Son teknolojik cihazlar ve hizmet kalitesi ile beklentilerinizi her zaman üst seviyede tutan Pekin Güzellik'in bu kampanyasından yararlanmak için acele edin!

Sakın kaçırmayın!

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 750.00 TL
İNDİRİM %77
KAZANCINIZ 571.00 TL
179.00 TL

Pekin Güzellik'in Yorumları

 
Kesinlikle tavsiye ediyorum
İşini Özlem Hanım gibi titizlikle ve özenle yapan bi yer daha görmedim. Gerçekten çok çok başarılı. Zira gen önemlisi temizlik konusundaki hassasiyeti. Bir müşteri olarak gittiğim tüm güzellik merkezleri bir yana Özlem Hanım ın mekanı bir yana. Gözünüz kapalı güvenerek gidebilirsiniz. Vermiş olduğu hizmetten dolayı kendisine teşekkürleri borç bilirim. Hiç düşünmeden gözünüz arkada kalmadan aklınız takılmadan gidebilirsiniz. Ben çok çok memnunum ve kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. Teşekkürler Özlem Hanım
 
Süper
Uzun zamandır severek gittiğim, ilgi alaka samimiyet iş konusunda bu kadar titiz temiz başka biyer görmedim. Her yaptığı işin hakkını veren ve arkasında duran bir insan Özlem hanım. Mutlaka gidin sizde göreceksiniz.
 
cilt bakımı yaptırdım..gayet guzel memnun edıcı bır hızmet aldım..tavsıye ederım
 
Ben 16 yaşından beri cildime yatırım yapıyorum. Yüzlerce cilt bakımı yaptırdım. Hiçbiri Pekin Güzellikte yaptırdığım özel cilt bakımının yerini tutamaz. Yüzüme dokunan herkes, kadifeden daha yumuşak aman allahım sırrı ne diye soruyor. Benim tek adresim bundan sonra Pekin Güzellik
 
Öncelikle Özlem Hanım çok tatlı bir bayan çok cana yakın müşterisi gibi değilde sanki bir yakınıyım gibi davranması ve öyle hassasiyet göstermesi beni çok mutlu etti. Ben dudak kontürü için gittim ve çok memnun kaldım eli çok hafif ve canınız yanmaması için elinden geleni yapıyor. Acele etmeden sakin sakin yapması gerektiğinde ara vermesi , ve malzemeden kaçmadan bol bol kullanıyor ve işlemden sonra bile sürekli arayıp durumu kontrol ediyor sürekli ilgileniyor. Hiç düşünmeden gidin bence :) Teşekkürler Özlem Hanım :)
179.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 750.00 TL
İNDİRİM %77
KAZANCINIZ 571.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 77 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 20 Aralık 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR