0 (850) 333 03 23
Kıbrıs Fırsatlarında %10 Ekstra İndirim!

Aura Spa The City Suites Otel'den Açılışa Özel Profesyonel Masaj Seçenekleri & Spa Kullanımı

Fırsat Numarası: 27073
Aura Spa The City Suites Otel'den Açılışa Özel Profesyonel Masaj Seçenekleri & Spa Kullanımı Aura Spa The City Suites Otel'den Açılışa Özel Profesyonel Masaj Seçenekleri & Spa Kullanımı Aura Spa The City Suites Otel'den Açılışa Özel Profesyonel Masaj Seçenekleri & Spa Kullanımı Aura Spa The City Suites Otel'den Açılışa Özel Profesyonel Masaj Seçenekleri & Spa Kullanımı Aura Spa The City Suites Otel'den Açılışa Özel Profesyonel Masaj Seçenekleri & Spa Kullanımı Aura Spa The City Suites Otel'den Açılışa Özel Profesyonel Masaj Seçenekleri & Spa Kullanımı

Seçenekler

The City Suites Otel'de Aura Spa'nın açılışına özel dopdolu masaj uygulamaları karşınızda.

Sauna, hamam ve buhar odası kullanımları ile sağlıkla dolacak, seçeceğiniz masaj uygulamaları ile bedeninizi ve ruhunuzu tazeleyeceksiniz.

Uygun fiyata profesyonel ellerden masaj uygulamalarını hemen alın, kendinizi ödüllendirin!

Sakın kaçırmayın...

Aura Spa The City Suites Otel Masaj Seçenekleri

Anti-Stress Masajı

Anti Stres Masajı, yavaş ve ritmik yapılan bir masajdır. Yumuşak hareketlerle tüm vücuda uygulanan bu masaj, kas ve dokuların gevşemesini sağlıyor. Yüz, boyun ve sırt bölgelerine yoğun olarak uygulanır.

Aromaterapi Masajı

Kişinin kendi tercih edeceği özel aromatik yağlarla yapılan rahatlama masajıdır. Özel müzik eşliğinde, zihni boşaltmaya ve kasları gevşetmeye yönelik bir masajdır.

Thai Masajı

Herhangi bir yağ yada arcı bir madde kalkmaksızın vucuda baskı ve germe prensibi ile uygulanan bir uzak doğu masajıdır.

Bali Masajı

Geleneksel Bali masajı, bütün vücudunuzda kan, oksijen ve enerji akışını, hızlandırmak için acupressure ve aromaterapi yağlarının bir kombinasyonunu kullanır. Bu masaj yalnızca gevşeme sağlamaz, aynı zamanda dokuları derinden ovalayarak vücudu atıklardan temizleyen lenf sisteminize, kan akışını sağlar.

Shiatsu Masajı

Şiatsu masajında masajı yapan kişi ile masaj yapılanın etkileşimi çok önemlidir. Dokunma üzerine kurulmuştur, diğer masaj türleri gibi. Şiatsu’da bsı noktalarına Tsubo denilir. Tsubo sayısı 360-600 arası değişir. Çünkü shiatsu, refleksolojiden bile destek almıştır.
Uygulama genel olarak dokunma, basınç uygulama, sallama, hafif darbeleme, esnetme ve eklem çalıştırma tekniklerinin hepsini içerir. İki insan arasındaki enerji alışverişi sonucunda hastanın beden enerjisinin hareketlenmesi amaçlanır.

İsveç Masajı

İsveç masajı, ABD’deki en popüler masaj türüdür. Zihinsel ve fiziksel sağlığı düzenlemek üzere kasların yüzeydeki katlarına etki eder; elleri, ön kolu ve dirsekleri kullanmayı içerir. Eklemlerin aktif ve pasif hareketleri ise masajın başka bir kısmıdır. İsveç masajının yararları arasında kan dolaşımını artırmak, zihinsel ve fiziksel rahatlama, stres ve kas gerilimini azaltmak ve eklem hareket açıklığını geliştirmek yer alır. İsveç masajında, masaj yapılacak kişi masaj masasına yatar ve üzeri havlu ya da çarşaf ile örtülür. Müşterinin tercihlerine göre bir masaj seansında aşağıdaki temel tekniklerin hepsi ya da birçoğu kullanılır.

Relax Masajı

Rahatlatıcı, dinlendirici, gevşetici bir masajdır. Yavaş ve fazla baskı uygulamadan tüm vücuda yapılır. Günün stresini azaltır, uyumayı kolaylaştırır.
Endorfin salgılatır, kan dolaşımını pozitif etkiler, vücuttaki ağrıları dindirir, dinlendirme özelliğine sahiptir.

Aura Spa The City Suites Otel Spa Kullanımına Dahil Alanlar

Sauna
Hamam
Buhar Odası

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 150.00 TL
İNDİRİM %34
KAZANCINIZ 51.00 TL
99.00 TL

Aura Spa, The City Suites Hotel'in Yorumları

 
Masörler çok iyiydi, çalışanlar da oldukça ilgili ve güleryüzlüydü..Teşekkürler..
 
Gayet güzel ve temiz masaj gayet başarılı tavsiye edebilim
99.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 150.00 TL
İNDİRİM %34
KAZANCINIZ 51.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 692 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 21:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (27073) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 1 Ocak 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Aura Spa The City Suites Otel'in spa ve masaj hizmetlerinden 11:00 - 20:30 saatleri arasında faydalanabilirsiniz.
  • Masaj süreleri 50'şer dakikadır.
MEKANLAR