Aurora Borealis Güzellik & Estetik'i takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Aurora Borealis Güzellik Merkezi'nde 1 Seans Cilt Bakımı Uygulaması 135 TL Yerine Sadece 29 TL!

Fırsat Numarası: 6176

Cilt Bakımı:

Sadece estetik açıdan değil, sağlık açısından da cildimizin temizlik ve bakımına özen göstermek yaşımız ilerledikçe oluşacak kırışıklıklar ve deformasyon gibi problemlerin önlenmesi bakımından çok faydalıdır. Aksi takdirde UV ışınları, makyaj, serbest radikaller, sigara, stres, hava değişimleri ve yanlış beslenme cildimizi olumsuz yönde etkiler ve genç yaşta olmamıza rağmen yorgun ve solgun görünmemize neden olur.

 

Aurora Borealis Güzellik & Estetik:

Aurora Borealis Güzellik & Estetik olarak 2013 yıllında bay ve bayanlara bu konudaki problemlerine çözüm bulmak için Alsancak /İzmir'de kuruldu. Güzellik ve Estetik sektöründe iyi bir piyasa ve son teknolojik cihazları uzun araştırmalardan sonra bu işi kurmayı amaçladık. Lazer epilasyon, iğneli epilasyon, ozon sauna, cilt bakımı, selüloit tedavisi, göğüs bakımı, leke tedavisi, ölçülü kaş alımı, el ve ayakbakımı, masaj, bölgesel incelme ile uzman ekiplerimiz tarafından sağlığa uygun, hijyenik ve steril koşullarda müşterilerimizin memnuniyeti ve sağlığı açısında sonuca yönelik hızlı ve en son teknik cihazlarla uygulanmaktadır. Neden Aurora Borealis Uzun araştırmalardan sonra kendimize bu adı uygun bulduk. Adımızın anlamı Kuzey Işıkları kuzey kutbunda yıllın belli döneminde gökyüzünde görülen dünyanın manyetik alanı ile güneşten gelen yüklü parçacıkların etkileşmesiyle 80 km yüksekte atmosferde rengârenk ortaya çıkan doğal ışımalardır.

Misyon: Her müşteri özeldir. Güzellik ve estetik sektöründe sek törel gelişmeleri takip ederek kaliteli, bilinçli ve standartlar üstünde hizmet üretmek. Bu alanda üst seviyedeki eğitimli elemanlarla çalışmak ve adımızı layıkıyla taşımak. Çağdaş, eğitime ve yeniliğe açık bir ekip. Bilinçli, kaliteli ve güler yüzlü. Hijyenik, konforlu ve güvenli ortam. Son teknolojileri takip eden ve gelişen teknolojilerden faydalanarak hizmet sunmak.

Vizyon:Güzellik ve estettik sektöründe elde ettiğimiz tecrübe ile bir marka yaratmak ve bu markayı uluslararası arenaya taşımak taşırken de araştırma ve geliştirmeyi ihmal etmemek.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 135.00 TL
İNDİRİM %79
KAZANCINIZ 106.00 TL
29.00 TL
29.00 TL
GERÇEK FİYAT 135.00 TL
İNDİRİM %79
KAZANCINIZ 106.00 TL
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 21:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (6176) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 5 Kasım 2013
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR