25 Ekim Aziz Şenol Filiz ve Birol Yayla Yansımalar 30. Yıl Trump Sahne Konser Bileti

Fırsat Numarası: 795682
25 Ekim Aziz Şenol Filiz ve Birol Yayla Yansımalar Konser Bile
25 Ekim Aziz Şenol Filiz ve Birol Yayla Yansımalar Konser Bile

Seçenekler

25 Ekim akşamı 20:30'da Trump Sahne'de müzik şöleni!

Aziz Şenol Filiz ve Birol Yayla’nın 90’lı yılların başlarında yayınlanan ilk albümleri ile müzik yolculuğuna başlayan YANSIMALAR, göz açıp kapayıncaya kadar akıp giden çeyrek asırı aşan müzik serüveninin açılan her yeni sayfasındaki, paylaşımın, duygunun, dostlukların ortaya çıkardığı müzikal zenginliği ifade ettikleri konserinde dinleyicileriyle buluşuyor.

Kendi müziklerini enstrümantal olarak ortaya koymaya karar verdikleri süreçte, Türk müzik piyasasında bir yolun da başlangıcı oldu YANSIMALAR.. İlk albümleri yayınlandığında -o zaman kaset satan- müzik mağazaları kendinden başka örneği olmadığı için“YANSIMALAR” albümünü hangi reyona koyacaklarına karar veremiyordu. ”YANSIMALAR”ın konumlandırmasına dair bu kararsızlık nedeni ile albüm mağazaların bazılarında Türk Sanat Müziği bölümünde yer alırken bir diğerinde pop müziği bölümünde hatta bazen de oyun havalarının arasında yer alıyordu. Geçen 30 yılda YANSIMALAR ile birlikte pek çok yeni topluluk kendi müziklerini oluşturmaya başlayınca başlı başına geniş ve görkemli bir reyon oluştu müzik raflarında.

İşte o günlerden bugüne uzanan YANSIMALAR, otuz yıldır devam eden konserleri, TV programları, albümleri, belgesel, film ve Tiyatro müzikleriyle modern hayatın kemikleşen karmaşasını duyumsamaya muhtaç kalınan sadelik ve dinginliği, notalardan duygulara yansıtmaya devam ediyor. Geleneksel müziğimize derin bağlarını, kendilerine özgü müzik anlayışlarıyla harmanlayan topluluk, “Yansımalar”, “Bab-ı Esrar” ,”Serzeniş”, “Vuslat” , “Pervane” , ve son yayınladıkları “Mektup” albümleriyle nitelikli ve geniş bir dinleyici kitlesi oluşturmuştur. YANSIMALAR konserinde klasikleşmiş parçalarının yanı sıra, bu konserler için özel düzenlenmiş repertuarı ile dinleyicilerini otuz yıllık içsel bir yolculuğa çıkmaya davet ediyor.

Yansımalar
Aziz Şenol Filiz (Ney)
Birol Yayla (gitar- tanbur)
Cem Tuncer (gitar)
Erdal Akyol (kontrbas)
Ediz Hafızoğlu (Vurmalı Çalgılar)

GERÇEK FİYAT 101.75 TL
İNDİRİM %27
KAZANCINIZ 26.75 TL
75.00 TL
İlgili Aramalar
75.00 TL SEPETE EKLE
GERÇEK FİYAT 101.75 TL
İNDİRİM %27
KAZANCINIZ 26.75 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 321 kişi satın aldı!
  • Etkinlik alanına gelirken misafirlerimizin 2 doz aşı olması ve üzerinden 15 gün geçmiş olması, 2 doz olduğuna dair Aşı Kartının olması gerekmektedir. 1 doz aşısı olan ve hiç aşısı olmayanlar için en geç 48 saat öncesinden yapılmış Negatif PCR Testi sonucunuzu yanınızda bulundurmanızı rica ederiz. Aşı Kartı veya Negatif PCR sonucu olmayan misafirlerimiz etkinlik alanına kabul edilemeyecektir.
  • Biletinizi konser günü kodunuzu ileterek gişeden alabilirsiniz.
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Satın alım sonrası iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Minimum 18 yaş zorunluluğu vardır.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR