0 (850) 333 03 23

23 Şubat Baba Zula Akasya Kültür Sanat Konser Bileti

Fırsat Numarası: 40508
23 Şubat Baba Zula Akasya Kültür Sanat Konser Bileti

Fırsat Seçenekleri

Baba Zula'nın muhteşem sahne performansına tanık olmak isteyenler 23 Şubat akşamı 20:30'da Akasya Kültür Sanat'taki bu konseri sakın kaçırmasın!

 

Öncesinde Sibel Engingök, sonrasında da Okan Budak'ın sahne alacağı, kendilerine has tarzları ile müziğin evrelsel ritmini yakalayan Baba Zula konserinde eğlence dolu bir akşam sizleri bekliyor...

 

Eski ve yeni şarkıları ile size harika bir müzik şöleni yaşatacak bu konserden uygun fiyata yararlanmak için biletinizi hemen alın!

 

İyi eğlenceler dileriz!

Baba Zula (Soul Engineers ve In The Void Sunar)

Farklı platformlar ve etkinlikler ile güncel ve bağımsız sahneden yerel sesleri, müzik oluşumlarını tanıtmayı ve desteklemeyi amaçlayan bir oluşum olan IN THE VOID’un kurucusu Sibel Engingök’ün DJ setiyle başlayacak gece, BABAZULA konseri ardından ruhlarımızı müzik/ses ve etkinlikleri tamir eden SoulEngineers’ın kurucusu Okan Budak’ın çok özel DJ setiyle devam edecek.

 

BaBa ZuLa, Türkiye’de belli bir tür içine dahil edemeyeceğimiz ender gruplardan; ülkemizin müzik elçisi olan grup, geleneksel halk müziğinden beslenirken, müzikal köklerimizden aldıklarını çağdaşmüzikle birleştiriyorlar. Bir yanda funk, diğer yanda elektronik var ama hepsinin beslendiği nokta memleket topraklarında yapılan müzik, ortaya çıkan ise Türkçe saykedelik. BaBa ZuLa, bu özgünlüğü yakalayabildiği için sadece bu topraklarda değil dünyanın her yerinde ilgiyle dinleniyor. Albümleri bir kenara sahne performansları da takdire şayan.

 

Dans ve teatrel ögelerle müziklerini ve düşüncelerini görsel olarak da desteklerken seyirciyle tek vücut oluyor ve adeta şamanik bir ayin sunuyorlar.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 56.00 TL
İNDİRİM %42
KAZANCINIZ 23.00 TL
33.00 TL
33.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 56.00 TL
İNDİRİM %42
KAZANCINIZ 23.00 TL
Son 30 Bilet!
Bu işletmenin fırsatlarını 32836 kişi satın aldı!
  • Biletinizi konser günü kodunuzu ileterek gişeden alabilirsiniz.
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Satın alım sonrası iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Minimum 18 yaş zorunluluğu vardır.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR