Bu Fırsat Kaçtı :(

Bağdat Caddesi Anjea Güzellik'te 100 Dakikalık Komple Güzellik Paketi

Fırsat Numarası: 17377

Hem vücudunuza hem cildinize en önemliside ruhunuza iyi gelecek muhteşem bir güzellik paketi sizleri Anjea Güzellik'te bekliyor!

Biz kadınlara en iyi gelen şeyi yapalım, güzelleşelim!

Anjea Güzellik uzmanlığı ile...

Komple Güzellik Paketi İçeriği

G5 Masajı

(10 Dakika)

G5 Masajının Faydaları Nelerdir?

Bölgesel Dolaşım
Ağrı giderme
Rahatlama
Fazla yağların yakılması
Cilt sıkılaştırma
Bölgesel incelme
Cildin esnekliğini sağlama
Toksin atma
Selülit oluşumunu engeller ve selüliti azaltır
Kemik yoğunluğunu arttırır
Zihinsel ve bedensel stresi azaltır
G5 masajı hızlı titreşimlerle ve iterek sıkılaştırma yöntemiyla fazla yağların yakılmasını sağlar. Dolaşımı geliştirir , ağrı giderir, bitkinlik ve yorgunluk giderici özellikleri bulunmaktadır. Ritmik masaj ile kan dolaşımını hızlandırarak cilde esneklik sağlar ve ciltte yaşlanma çizgilerini azaltır. Her yeni güne uyandığınızda dinlenmiş ve rahatlamış hissettiğiniz vücudunuz ilerleyen zamanla gün içerisinde tekrar yorulmaya ve ağırlaşmaya başlar. Zamanla vücudunuz yıpranır, yorulur ve canlılıktan uzaklaşır. Bu yorgunluğa cildinizin sıkılığını da kaybederek ve selülitler eklenir. Bu masaj ile kas ve eklemlerde biriken toksinlerin rahatça atılması sağlanır ve toksinlerle beraber ağrılar da azalır. Sertleşmiş kasların ve eklemlerin yumuşatılması sonucunda çok daha rahat bir şekilde hareket edilmesine yardımcı olur. Kas ve eklemlerin hareket kabiliyeti artarak, eklemler daha kaygan hale gelir. Ayrıca karın kaslarının sıkılığının arttırılması bağırsak hareketlerini kolaylaştırmakta ve dolayısıyla sindirim bozukluklarının giderilmesinde etkili olmaktadır. Kaslardaki gerginliğin ve yorgunluğun giderilmesi amacıyla kullanıldığında ise hastanın isteğine göre seanslar verilmektedir.

Pürüzsüz Bir Cilt İçin

Cildinizdeki istenmeyen sarkmalardan ve kırışıklıklardan kurtulup daha genç ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmanız mümkün!

Derinlemesine cilt temizliği ve bakımı

Ön Temizlik
Cilt tipine uygun peeling uygulaması
Buhar
Tüm siyah noktaların (komedonların)
Yaşlanan ciltte, kolajen liflerindeki kayıplar ve fibroblast aktivitesinin yavaşlaması nedeniyle ince çizgiler ve kırışıklıklar oluşmaya başlar. Cildin elastik fiberleri kolajen ve elastin, bir cilt hücresi olan fibroblast tarafından üretilir. Radyofrekans bakımlarının kolajen lifler üzerinde oluşturduğu ısıtım yeterli seviyeye ulaştığında bu lifler üzerinde hemen salınım başlamasına neden olur. Salınımlar sonrasında kolajen lifler birbirine dolanır ve yumrular oluşturur. Bu da cildin anında toparlanmasına neden olur. (Kısa dönemli sonuçlar) Takip eden seanslar sonrasında fibroblast hücrelerin kalitesindeki artış tüm uygulama bölgesinde kalıcı, gözle görünür sonuçlar elde edilmesini sağlar. (Uzun dönemli sonuçlar) Radyofrekans uygulaması ilk seanstan itibaren etkisini göstermeye başlar. Hedeflenen sonuca ne kadar seansta ulaşılabileceği uygulanan bölgedeki problemin boyutuyla doğru orantılıdır. İlk seanstan itibaren anında görünür sonuçlar, uzun süreli kalıcı sonuçlar, tüm cilt tiplerinde ve renklerinde etkin, klinik kanıtlanmış sonuçlar… Uygulama sonunda yüz cildinde gerilme ve sıkılaşma sağlanır. Sonuç olarak daha sıkı, düzgün bir cilt ile genel bir toparlanma sağlanır. Cihaz dünyadaki en son teknolojiye sahiptir. Aynı zaman da en iyi radyofrekans cihazı ödüllüdür. Uygulamalarıyla tam bir ileri teknoloji ürünü. Modern manyetikler hücre biyolojisi, klinik ilaç ve rehabilitasyon gibi prensiplere dayalı olarak vücut ve yüzdeki her türlü problemi çözmek için tasarlanmış bir cihazdır.

Cilt Tipinize Uygun Kök Hücre Maskesi

Kolajen Kök Hücre Maskesi: Hücre yorgun ve yıpranmış ciltler kesin sonuç getiren desteğe ihtiyaç duyar. Cilt yüzeyinde oluşan ince mimik çizgilerinin ve kırışıklıkların azaltılabilmesi, cildin kolajen üretiminin sağlanmasıyla gerçekleşebilir. En önemli kolajen tipleri; I ve III’üncü türlerdir. Kolajen III; cilde sağlıklı bir görünüm verir. İlerleyen yaşlarla birlikte kaybolmaya başlayan kolajen III ile birlikte uygulanan Kolajen I de cildin pürüzlü bir hal almasına ve esnekliğini kaybetmesine neden olur. Cildin yeniden esnekliğini kazanması ve pürüzsüzleşmesi için ancak Kolajen III ile Kolajen I ile birlikte uygulanmalıdır.Yapılan uygulamalar elastikiyet problemi olan ciltlerde lifting etkisi yapar. Vitamin C Güçlü Leke Giderici Kök Hücre Maskesi: Güçlü leke giderici, hücre duvarının korunması, hücre yaşlanmasının önlenmesi, cilde nem ve esneklik kazandırılmasında şekillendirici bir kök hücre maskesidir. Katılaştıktan sonra cildinize sıkıca yapışır, nemlendirir, rahatlatır ve aynı zamanda lifting etkisi yaratırken cildinize temiz ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır. Detoks Etkili Kök Hücre Maskesi: Anti-oksidan ve anti-bakteriyel etkiye sahiptir. Problemli ciltlerde, siyah nokta ve akne(sivilce) problemlerinin gerilemesine yardımcı olur. Gözenek sıkılaşmasında ve küçülmesinde etkilidir.

Oksijen Terapi

Daha genç bir cilde sahip olmak isteyenler için geliştirilmiştir. Oksijen molekülü O2, iki oksijen atomunun birleşmesinden oluşur. O2 dünyada tüm bitkilerin, milyonlarca yıldır yapmış oldukları fotosentez sonucunda oluşan, insanlar ile birlikte tüm canlıların yaşamı için en büyük hayat kaynağıdır. Oksijen (O2), renksiz, kokusuz, Periyodik Tabloda VIb Grupta yer alan bir elementtir. Cilt tabakalarındaki mikro damar ve dolaşım sistemi hasar gördüğünden epidermisin ihtiyacı olan oksijen ve besini sağlayamazlar. Sonuç olarak ciltte hücre bölünmesi önemli miktarda azalır, cilt incelir, kurulaşır ve kırışır, yaşlılık lekeleri meydana gelir. Olgun ciltler oksijen ve besin yetersizliği sonucu formunu kaybeder. Kırışıklıklar ve lekelenmeler meydana gelir. Oksijen ise bu yorgun düşmüş cilt için bir hayat iksiridir, oksijen olmazsa metabolizma da olmaz. Cilt sıkılığını kaybeder. Yorgun bir görünüm alır. Kırışıklık ve erken yaşlanma belirtileri meydana gelir. Oksijen terapi yönteminde özel formüllü kozmetik ürünler ve saf oksijen epidermisin alt tabakasına püskürtme yolu ile enjekte edilir, aktif maddeler basınçlı oksijen cihazı sayesinde ciltte depolanır. Etkileri hemen görülür ve uzun süre kalıcıdır. Bu basınçlı oksijen uygulaması sayesinde, yorgun hücrelerde yepyeni bir yaşam, ciltte canlılık, yumuşaklık ve tazelik meydana gelir. Cilde oksijen verilerek bağışıklık sistemi kuvvetlendirilir. Akne, leke ve cilt problemlerinde ve yara iyileşmelerinde güçlü bakım ve destekleyici tedavi sağlar.

 

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 480.00 TL
İNDİRİM %90
KAZANCINIZ 431.00 TL
49.00 TL

Anjea Güzellik ve Bakım'ın Yorumları

 
Çok profesyoneller,hizmet kalitesi çok iyi,Özellikle müşteriye olan yaklaşımları çok samimi ve sıcak.
Teşekkürler.
 
Çok memnun kaldım
 
İlgi, alaka, samimiyet hepsi bu mekanda mevcut. Yaptıkları işte özenliler ve tesadüfen bulduğum için çok mutluyum.
Genelde güzellik merkezlerinde ya ukala bir ekip ya da yaptıkları işte yetersiz insanlarla karşılaştım şimdiye kadar. Gittiğimde doktor hanımda vardı randevüm olmamasına rağmen bana zaman ayırdı sorularımı cevapladı.
Ben cilt temizliği yaptırdım ve memnun kaldım başka uygulamalarını denemeye karar verdim tekrar mutlaka gideceğim.
 
Cok temiz, hijyenik, ilgili bir hizmet aldim. Uygulamadan cok memnun kaldim. Gonul rahatligi ile tavsiye ediyorum
 
İlgili personel,kaliteli hızmet.
Çok teşekkür ederim
49.00 TL
GERÇEK FİYAT 480.00 TL
İNDİRİM %90
KAZANCINIZ 431.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 1564 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Ocak 2017
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
  • İşletme Pazar HARİÇ 10.00-19.30 saatleri arasında hizmet vermektedir.
  • Randevu iptal ve değişiklikleri 1 gün önceden bildirilmelidir.
  • Tüm cilt bakımları ve selülit masajı art arda uygulanır ve toplamda 100 dakika sürer.
MEKANLAR