Bu Fırsat Kaçtı :(

Pembe Törpü'yü takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Seçkin Mekan, Özenli Hizmet! Bakırköy Pembe Törpü'de 50 - 70 veya 100 Dakika Süren Solaryum Paketleri 39 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Fırsat Numarası: 6770

Bronz bir tenin kişiyi ne kadar canlı, dinamik ve güzel gösterdiği bir gerçektir ve kış aylarını yaşadığımız şu günler beyaz bir tenle dolaşmaya mahkum olacaksınız anlamına gelmez!

Şimdi solaryum ile güneşi beklemek zorunda değilsiniz.

 

Solaryum:

Vücutta D vitamini üretimi güneş veya solaryum ışığı ile gerçekleşir. D vitamini Osteoporose'a (kemik erimesi) karşı korur ve kemikler kalsiyum ile güçlendirlir.Sedef hastalığı ve nörodermik gibi bazı cilt hastalıkların tedavisinde kullanılır.Ciltte akne ve sivilceye iyi gelir.Mutluluk hormonu salgılamasını sağlar.Cinsel gücü artırır.Güzellik salonumuzda tüm danışmanlarımızı, solaryum cilt tipleri, seans süreleri ve kozmetik kullanımı gibi konularda detaylı eğitime tabi tutuyoruz.UV gözlüğü, terlik, havlu vs, gibi sarf malzemelerini tek kullanımlık tercih ediyoruz. Yaşam kaynağımız güneş artık size eskisinden daha yakın. Güneşli bir havada kendinizi ne kadar mutlu, canlı ve dinamik hissettiğinizin farkında mısınız? Uzun kıştan sonra baharın gelişini müjdeleyen güneş ile insanın içi içine sığmaz, mutlu ve pozitif enerjili olur. Şimdi solaryum ile güneşi beklemek zorunda değilsiniz. 
Solaryum, son zamanlarda oldukça fazla ilgi gören, sağlık ve estetik ile yakından ilgili bir konudur. Bronz bir tenin kişiyi ne kadar canlı, dinamik ve güzel gösterdiği bir gerçektir. 
Solaryum Solaryum, güneş ışığının insanlar üzerindeki sağlığı teşvik eden etkilerini kullanılabilir hale getirmek amacıyla üretilmiştir. Güneş ışınları, görünebilen orta dalga boyundaki gün ışığı, görünmeyen enfraruj ve ultraviyole ışınlarının bileşiminden oluşmaktadır. Ultraviyole ışınları üçe ayrılmaktadır: UV-A, UV-B, UV-C. İnsan için zararlı olan UV-C ışınları ozon tabakası tarafından filtre edilmektedir. 
UV-A ve UV-B ışınlarının etkileri de birbirinden farklıdır. UV-B ışınları UV-A ışınlarından 1000 kat daha güçlü, yakıcı ve agresif ışınlardır. UV-A ışınları ise pigmentlerin renk değiştirmesini sağlamaktadır. Deri üç tabakadan oluşmaktadır. İlk önce üst deri tabakasına gelen UV ışınları bronzlaşma mekanizmalarını harekete geçirmektedir. Bunlar bronzlaşmayı ve yeni pigment oluşumunu sağlarlar. UV-A ışınları cildin koruma mekanizmasını harekete geçirerek, pigmentlerin renk değiştirmesini ve dolayısıyla bronzlaşmayı sağlamaktadır. 
UV-B ışınları çok az miktarda uygulandığı takdirde yeni pigment oluşumunu ve üst derinin kalınlaşmasını sağlamaktadır. Bu yeni pigmentler derinin üst tabakasına doğru ilerleyen UV-A ışınları ile karşılaştıkları takdirde daha kalıcı ve derin bir bronzluk oluşur. 
Solaryum aynı biyolojik mekanizmayı harekete geçirmektedir. Solaryumla bronzlaşma güneş ile aynı efektlere sahiptir. Tek fark, solaryumda ışınların optimal fayda sağlayacak şekilde kombine ve filtre edilmiş olmasıdır.

 

Pembe Törpü

Güzellik Ellerinizde; Pembe Törpü 2010 yılında hizmete girmiş, müşterilerine olumlu deneyim yaşatmayı kurum kültürü olarak misyon edinmiş bir güzellik stüdyosudur. Kaliteli hizmet ve %100 hijyenik ortamıyla müşteri memnuniyetinin tamamen ön planda tutulduğu işletmede; sertifikalı ve konusunda uzman bir kadro tarafından hizmet verilmektedir.
İç dekorasyonunda alışılagelmiş çizginin dışına çıkan Pembe Törpü, el ve ayak bakımı başta olmak üzere sunduğu tüm hizmetlerde eşsiz müşteri memnuniyeti yaratarak müşterilerinin kendilerini özel hissetmelerini sağlamaktadır.
Dünyaca ünlü Amerika menşei olan CND firması ile çalışan Pembe Törpü, CND Türkiye'nin ilk bayii'lerinden biridir. Hijyen konusunda asla taviz vermeyen Pembe Törpü, Sabancı Üniversitesi Laboratuarlarında geliştirilen "Antimic Koruma Kalkanı" ile müşterilerine güven sağlamaktadır.
Yalnızca bayanlara hizmet vermeyi prensip edinen Pembe Törpü'de geçmişten günümüze gelen mahremiyet de son derece önem taşımaktadır.
Vizyonu; farklı pek çok lokasyonda hizmetlerini müşterileriyle buluşturan, alanında en çok tercih edilen lider bir güzellik merkezi olmaktır.
Pembe Törpü bakımlı günler diler.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 100.00 TL
İNDİRİM %61
KAZANCINIZ 61.00 TL
39.00 TL
39.00 TL
GERÇEK FİYAT 100.00 TL
İNDİRİM %61
KAZANCINIZ 61.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 13 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 26 Aralık 2013
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte gönderilecektir.
  • Bu fırsat bay ve bayanlar için geçerlidir.
  • Pazar günleri hariç her gün 09:00-19:00 arası hizmetten yararlanılabilir.
  • Ergoline 600 Avantgarde Ultra Power Air ConditioN ile hizmet vermekteyiz.
  • Antimic koruma kalkanı ile cihaz dezenfekte edilmektedir.
MEKANLAR