Runoavian Uçuş Simülatör Merkezi'yi takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Balgat Runoavian Anadolu Uçuş Simülatör Merkezi'nde Profesyonel Uçuş Deneyimi

Fırsat Numarası: 52226

Uçmanın dayanılmaz keyfini Runoavian Anadolu Uçuş Simülatör Merkezi'nde doyasıya çıkaracaksınız!

 

Dünya üzerindeki en etkileyici deneyimlerden birisi olan, mavi gökleri arşınlayan uçakları kullanma deneyimini, profesyonel bir simülatör uçuşu ile yapacak, tarifsiz anlar geçireceksiniz...

 

Siz de bu muhteşem ve uygun fiyatlı uçak kullanma deneyimini kaçırmayın ve rezervasyonunuzu hemen yapın!

 

İyi eğlenceler.

Uçuş Detayları

 • Uçuş; VFR uçuş senaryosu, uçuş katılım sertifikası, A320 genel bilgi, PPL pilot eşliğinde uçuş katılım sertifikasını kapsamaktadır.
 • Airbus marka A320 model olarak tasarlanan sabit sistem uçuş simülatörümüz, 220 derece perde ve yazılımlarıyla üst düzey gerçekliğe ulaşmaktadır. Havacılığa olan gönül bağımızla daha sonra ki yıllarda pilotaj eğitimleri için tek motorlu Cessna 172, havayolları içinse geniş gövde Boeing 737 ve 777 tiplerinde ki uçuş simülatörlerimiz ile çok daha büyük bir alanda hizmetlerimizi artan kaliteyle devam ettirmek ana hedefimizdir.
 • 30 Dakikalık uçuş Sabiha Gökçen Havalimanı-Atatürk havalimanı arasında gerçekleşmektedir.
 • 60 dakikalık uçuş Sabiha Gökçen-Atatürk havalimanı ve istanbul havalimanı arasında yapılmaktadır.

Runoavian Anadolu Uçuş Simülatör Merkezi

Runoavian Anadolu uçuş simülatör merkezi Ankara merkezli olarak tüm Anadoluya hizmet sunmak gayesiyle Runobit Havacılık şirketinin alt markası olarak kurulmuştur.

 

Genel amacımız; Hali hazırda pilot olarak görev yapan arkadaşlarımızın periyodik uçuşları öncesi bilgilerini güncellemek, pilotaj eğitiminde olan pilot adaylarına teorik ve pratik çalışma imkanı sunmakla beraber uzman öğretmen pilotlarımız eşliğinde havayollarına uyum süreçlerini kolaylaştırmak, mevcut bilgilerini daha yukarı taşırken öz güven kazandırmaktır. Bununla beraber 7 den 70’e tüm havacılık sevdalılarına da gerçek bir uçak kokpitinde olan senaryoları yaşatmak, sevdikleriyle güzel ve farklı bir gün geçirmelerine yardımcı olmak maksadıyla hizmetlerimize devam etmektir.

 

Airbus marka A320 model olarak tasarlanan sabit sistem uçuş simülatörümüz, 220 derece perde ve yazılımlarıyla üst düzey gerçekliğe ulaşmaktadır. Havacılığa olan gönül bağımızla daha sonra ki yıllarda pilotaj eğitimleri için tek motorlu Cessna 172, havayolları içinse geniş gövde Boeing 737 ve 777 tiplerinde ki uçuş simülatörlerimiz ile çok daha büyük bir alanda hizmetlerimizi artan kaliteyle devam ettirmek ana hedefimizdir.

 

Tüm projelerimiz, daha ulaşılabilir bir havacılık eğitim hizmeti sunmak ve sektörün her anlamda gelişmesine katma değer sağlamak, pilotaj eğitimi ile havayolları arasında bir köprü vazifesi yaparken milletimize ve gençlerimize bu alanda yeni yollar açmak için devam edecektir.

İlgili Aramalar

139.90 TL

Runoavian Uçuş Simülatör Merkezi'nin Yorumları

 
Herşey çok güzeldi.Karşılama samimiyet eğitim ve uçuş.FırsatbuFırsat.com sayesinde hayallerime bir adım daha yaklaştığım bir hizmete sahip oldum.Teşekkürler FırsatbuFırsat.com
139.90 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 4 kişi satın aldı!
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Ekim 2019
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • Kupon kodunuz satın aldıktan sonra iptal edilemez.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Haftanın her günü 10:00 - 21:00 saatleri arasında geçerlidir.
MEKANLAR