Bamba Exclusive Eximia Kavitasyon İle Bölgesel Zayıflama Uygulaması

Fırsat Numarası: 371349
Bamba Exclusive Eximia Kavitasyon İle Bölgesel Zayıflama Uygulaması Bamba Exclusive Eximia Kavitasyon İle Bölgesel Zayıflama Uygulaması Bamba Exclusive Eximia Kavitasyon İle Bölgesel Zayıflama Uygulaması Bamba Exclusive Eximia Kavitasyon İle Bölgesel Zayıflama Uygulaması Bamba Exclusive Eximia Kavitasyon İle Bölgesel Zayıflama Uygulaması Bamba Exclusive Eximia Kavitasyon İle Bölgesel Zayıflama Uygulaması

Seçenekler

Gardırobunuzu yenileyin!

Yepyeni bir görünüm, fit bir beden için Bamba Exclusive’in sizler için özel olarak hazırladığı pakete hemen sahip olun! Her giydiğinizin yakıştığı kusursuz bir görünüme kavuşun!

Uygun fiyat avantajıyla fazla kilolara veda edeceğiniz bu mükemmel fırsatı kaçırmayın!

Eximia Kavitasyon 

Kavitasyon cilt altında meydana gelmiş olan yağların, ultrason dalgaları sayesinde parçalanmasını ve bu sayede de sıvı bir form alıp, yağların ciltten atılmasına yarayan bir uygulamadır. Kısacası kesinlikle cerrahi bir müdahale gerektirmeyen bir uygulamadır. Eximia ise; kavitasyon cihazları içerisinde özellikle en yoğun dalga boyuna sahip olanıdır. Ayrıca bu muhteşem cihazı diğerlerinden ayıran en önemli bir diğer özellik de, 3 cihazın bir arada toplanmış olarak, tek bir cihazda buluşmuş olmasıdır. Kısacası Eximia Kavitasyon cihazı, Elektroporasyon, ultrason ve vakum sistemlerinin birleşiminden meydana gelmiş son derece etkili ve güvenilir bir cihazdır.

Özellikle bel bölgesinde meydana gelen aşırı yağlanmalarda, basen bölgesinde ve bacaklarda oluşan hem yağlanmalar hem de selülitlerin giderilmesinde son derece başarılıdır. Bunun dışında vücudunuzun yağlanma meydana gelmiş olan diğer tüm bölgelerinde de ( sırt, popo, üst bacaklar, kalçanın dış kısmı, iç kısmı, dizler, kollar vb.) rahatlıkla eximia kavitasyon tercih edebilir ve uygulayabilirsiniz.  Patentli teknolojisi sayesinde cildin 3 cm derinliğinde yer alan istenmeyen yağların parçalanmasını ve vücuttan vakum sayesinde atılmasını sağlayan eximia kavitasyon cihazı diğer cihazlardan farklı uygulama metotlarına sahiptir. Yağları ses dalgalarının oluşturduğu kavitasyon baloncukları sayesinde yok etmektedir. Uygulamanın ardından gerçekleştirilen vakum programı sayesinde de parçalanmış yağların vücuttan atılması sağlanmaktadır. En önemlisi ise bayanların oldukça merak ettiği ve tek bir seansta bile olsa kavitasyondan nasıl bir başarı kazanacaklarıdır. Eximia kavitasyon uygulamasından önce hastaların vücut ölçümleri mutlaka alınır. Uygulama ilk seansta kişilere göre farklılık göstererek 1-12 cm rarlığında bir incelme sağlar. Ayrıca kavitasyon sayesinde ciltteki selülit görünümü düzelmekte ve cilt sıkılaşmaktadır.

Eximia kavitasyonun uygulanmasının ardında dikkat edilmesi gereken bazı konular bulunmaktadır. Bunların en başında da mutlaka beslenme düzeni gelmektedir. Lipolizin aktif bir şekilde işlemesi için mutlaka düzenli ve doğru beslenilmesi gerekmektedir. Ayrıca yapılacak olan yürüyüşler ya da diğer spor uygulamaları sayesinde de kavitasyon esnasında parçalanan yağların karaciğer ve lenfatik yolu ile vücuttan atılması sağlanacaktır. Diğer önemli bir detayda her zaman yapılması gerektiği gibi mutlaka günde 2 litre su içilmelidir.

Eximia kavitasyon uygulamasının seans aralıklarından da bahsetmek gerekirse, genellikle haftada 2 kez uygulamaya başlanıp, daha sonraki süreçlerde haftada bir seansa da düşülebilmektedir

İlgili Aramalar

199.90 TL
199.90 TL SATIN AL
Bu işletmenin fırsatlarını 22 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 12:00 - 18:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (371349) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 2 Şubat 2021
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
  • 1 seans 60 dakika sürmektedir.
MEKANLAR