0 (850) 333 03 23
Kıbrıs Fırsatlarında %10 Ekstra İndirim!

Bamba Exclusive'den Cildinize Ödül Hydrafacial Uygulaması

Fırsat Numarası: 50867
Bamba Exclusive'den Cildinize Ödül Hydrafacial Uygulaması Bamba Exclusive'den Cildinize Ödül Hydrafacial Uygulaması Bamba Exclusive'den Cildinize Ödül Hydrafacial Uygulaması Bamba Exclusive'den Cildinize Ödül Hydrafacial Uygulaması Bamba Exclusive'den Cildinize Ödül Hydrafacial Uygulaması

Seçenekler

Zaman geçse de güzelliğinin geçmesine izin verme. 

Bu fırsat ile zaman, geçen zamana meydan okuma zamanı!

Bamba Exclusive'in hem güzellik hem de koruma sağlayacak olan bu fırsatı ile sen de güzelliğini meydana ser, herkesi kendine hayran bırak!

Uygun fiyatlı hydrafacial cilt bakımı uygulamasından yararlanmak için acele edin!

Sakın kaçırmayın...

Hydrafacial

Hydrafacial daha aydınlık, güzel ve genç bir cilde konforlu bir şekilde ulaşmayı sağlayan Hydradermabrazyon teknolojisine sahiptir. Bu yöntem ilk defa cilt temizleme, soyma, yenileme, nemlendirme, antioksidan koruma, akne tedavisi işlemlerinin kombine edildiği bir sistemdir.

Hydrafacial uygulamasında neler yapılır? Temizleme; cilt vakum sistemi ile derinlemesine temizlenir. Sıvı-dermabrazyon; vakum ve sıvı kullanılarak peeling işlemi normal prosedürde yapılır.

Leke, akne izi, leke ve gözenekli ciltlerde, tahriş yapmadan cildin üst tabakasında mikrodermabrazyon sağlanır.Serum uygulanması; sivilce, leke yada kırışıklıklar gibi ciltteki soruna göre özel serumlar uygulanır. Kuru cilt ve ince kırışıklıklar için hyalüronik asit içeren, beyaz ve siyah noktalar, genişlemiş
gözenekler ve aşırı yağ bulunan T bölgesine yağı dengeleyici serum uygulaması yapılır. Nemlendirme; özel spiral dizaynı sayesinde nemlendirici solüsyonlar, antioksidanlar, hyalüronik asit ve peptidler cilde uygulanır.

Led Terapi; sivilceler için mavi ışık akneyi oluşturan bakterileri yok ederek porları temizler; ince kırışıklıklar için kırmızı led tedavisi elastin-kollajen lifleri uyararak yenilerini sentezlenir ve cildi sıkılaştırır.

Hydrafacial hangi durumlarda etkilidir?

Hydrafacial cilt kırışıklıkları, cilt lekeleri, siyah noktalar, büyük gözenekler, yağlı cilt problemleri, akne tedavisinde mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.


Hydrafacial kimlere uygulanabilir?

Ciltteki problemlere göre her yaş grubuna uygulanabiliyor.


Hydrafacial kaç seans önerilir?

Haftada 1 kez olmak üzere, 4 ile 6 seanslık bir kür idealdir. Sonrasında güzel sonuçların devam ettirilmesi için ayda bir tek seans yapılması önerilir.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 350.00 TL
İNDİRİM %75
KAZANCINIZ 261.00 TL
89.00 TL
89.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 350.00 TL
İNDİRİM %75
KAZANCINIZ 261.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 10 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0530 553 25 60
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 25 Aralık 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
  • Bamba Exclusive sadece bayanlara özel işletmedir.
MEKANLAR