Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Baykuş Plajı'nda Yemek Menüsü

Fırsat Numarası: 52378
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Baykuş Plajı'nda Yemek Menüsü Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Baykuş Plajı'nda Yemek Menüsü Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Baykuş Plajı'nda Yemek Menüsü Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Baykuş Plajı'nda Yemek Menüsü Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Baykuş Plajı'nda Yemek Menüsü

Seçenekler

İstanbul içinde İstanbul’dan kaçış!

Arkadaşlarınızla, sevdiklerinizle toplanıp, dilediğiniz an, dilediğiniz zaman gidebileceğiniz Baykuş Plajı'nda, bu yaz artık daha renkli geçecek! 

Uygun fiyatlı yemek menüsü ile Baykuş Plajı misafirlerini bekliyor!

Afiyet olsun!

MENÜDE NELER VAR?

2 meze, salata, 1 ara sıcak (börek veya koy patatesi) ızgara köfte veya tavuk ve 1 adet soft içecek

Baykuş Plajı

Kilyos Baykuş Plajı 2014 yılında restorasyon çalışmaları tamamlanarak Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyal İşletmelerine bağlı olarak faaliyet göstermektedir. Tesisimiz plajın yanı sıra, çadır ile konaklamaya uygun alan, restoran, kafeterya, güneşlenme terası ile sabah saatlerinden gün batımına dek hizmet vermektedir. Otopark, şezlong, şemsiye, yastık, duş ve kabinler misafirlerimizin hizmetine sunulmaktadır. Yaz mevsimi boyunca İstanbul’un yanı başında Kilyos Kısırkaya Mevkii’nde tatil planlarınıza alternatif sunmaktadır.

Kilyos Baykuş Plajı’na ulaşım için:

Kendi aracıyla gelecek misafirlerimiz için;

Büyükdere caddesini Hacıosman yönünde takip edip, Bahçeköy tabelalarını takip ediyorsunuz. Bahçeköy merkezden, Zekeriyaköy, Zekeriyaköy’den Gümüşdere tabelalarını takip ederek Kilyos Baykuş Plajına ulaşabilirsiniz. Tesisimiz Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Rektörlük Uygulama ve Araştırma Merkezinin içerisinde ve Adile Sadullah Mermerci Polis Meslek Yüksek Okulunun yanında yer almaktadır. Tesisimize MSGSÜ Rektörlük Uygulama ve Araştırma Merkezi veya Adile Sadullah Mermerci P.M.Y.O. tabelalarını takip ederek gelebilirsiniz.

İETT ile gelmek isteyen misafirlerimiz Anadolu yakasından gelecekler ise;

Kadıköy‘den Söğütlüçeşme‘den Metrobüs‘e binip Zincirlikuyu‘da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 152 numaralı otobüse binerek Polis Okulu durağında indiğinizde Baykuş Plajı’na ulaşabilirsiniz. Üsküdar’dan 320A, 11T, 16A, 16F, 16U, 18Ü numaralı otobüslerden birine binerek Uzunçayır‘da inip Metrobüs‘e aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu‘da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 152 numaralı otobüse binerek Polis Okuludurağında indiğinizde Baykuş Plajı’na ulaşabilirsiniz. Avrupa yakasından gelenler için;

Metrobüs ile Zincirlikuyu’da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 152 numaralı otobüse binerek Polis Okulu durağında indiğinizde Baykuş Plajı’na ulaşabilirsiniz. Taksim‘den Taksim metrosuyla Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 152 numaralı otobüse binerek Polis Okulu durağında indiğinizde Baykuş Plajı’na ulaşabilirsiniz. İETT 152 numaralı Hacıosman Metro – Kısırkaya hattı sefer saatlerine buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 100.00 TL
İNDİRİM %31
KAZANCINIZ 31.00 TL
69.00 TL
69.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 100.00 TL
İNDİRİM %31
KAZANCINIZ 31.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 327 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 11 Haziran 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Kupon kodunuz satın aldıktan sonra iptal edilemez.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Haftanın 7 günü 19:00 - 23:00 saatleri arasında geçerlidir.

  • 0-12 yaş arası ücretsizdir. 13 yaş ve üzeri için kod alınmalıdır.

  • Kadın-erkek eşitliğine önem verilmektedir. Firma uygun görmediği kişileri tesise almama hakkına sahiptir.

  • Otopark ücrete dahildir.

  • Dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesi yasaktır.

MEKANLAR