Bu Fırsat Kaçtı :(

Active Gym'i takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Hem Sağlığınız Hem Formunuz İçin Muhteşem Bir Fırsat! Baylar ve Bayanlar İçin Şişli Active Gym'de 1 - 3 - 6 Aylık ve 1 Yıllık Üyelik Seçenekleri 99 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Fırsat Numarası: 6625

Hayalinizdeki vücut ölçülerine kavuşmak, sağlığınızı korumak ve yaşam kalitenizi arttırmak istiyorsanız; sizin için çok özel bir fırsatı var!

Şişli Active Gym'de bayanlar ve baylar için fitness, vücut geliştirme,sürekli antrenör desteği, düzenli kas, yağ ve vücut suyu ölçümleri ve sauna hizmetlerini kapsayan paketleri kaçırmayın !

Fitness, vücuttaki tüm kasları hissedilir şekilde çalıştırır. Vücuttaki fazla yağlar bu yanmaya başlar ve kaslar sıkı bir şekilde çalıştığı için fit ve sağlıklı bir görünüme kazanılır. Diğer bütün sporlardan farklı olarak fitness’da amaç, bütün kasların tek tek aletli ya da aletsiz çalıştırılmasıyla sıkılaştırılması ve güçlendirilmesidir.

Fitness sporu vücutta bol bol endorfin, östrojen veya testesteron hormonu salgılanmasını sağlar. Bu da, kişinin kendisini psikolojik olarak daha iyi ve zinde hissetmesini sağlar. Vücudun forma girmesi de özgüveni arttırır. Metobolizmayı hızlandırır. Enerjiyi arttırır. Uykuyu düzenler. Psikolojik iyilişme sağlayarak stresden uzaklaştırır. Daha sağlıklı ve hızlı düşünmeyi sağlar. Kalp ve damar sistemini güçlendirir. Uzun dönemli fitness sporuyla uğraşanların kanser ve kalp krizine yakalanma riski düşüktür. Kalori yakmayı sağladığından şeker hastaları için önerilir.

Sauna, rahatlamanıza yardımcı olarak sizi her gün oluşan stresten ve endişelerinizden uzak tutar. Saunanın antikor üretimini arttırması bağışıklık sistemini güçlendirir ve bizi dış etkenlere karşı son derece dirençli hale getirir. Bu arada saunanın solunum yolları üzerindeki düzenleyici etkisi bulunur. Egzersiz yaptıktan sonra saunaya girmek adale ağrılarına sebep olan laktik asidin terleme ile atılmasını sağlar.


ACTIVE GYM
2000 yılından beri spor ve danışmanlık hizmetlerini başarıyla sürdüren activegym 550 m.'lik geniş kullanım alanıyla gym, cardio, fitness, personal training (pilates-gymstick vb.) branşlarında sizlere hizmet vermektedir.
Eğitmenlerimiz,sektörümüzdeki yeni oluşumları yakından takip ederek ve düzenli motivasyon toplantıları yaparak üyelerimize en sağlıklı ve en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadırlar. Activegym'in uzman eğitmen kadrosu,kişisel ihtiyaçlara göre özel programlar hazırlayarak hedeflerinize hızlı şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Actıvegym bünyesinde gelişimi kolayca takip edebilmek için yağ-kas-kemik ölçümleri yapılmaktadır.
Activegym insan ilişkileri konusunda uzmanlaşmış; güleryüzlü, motive, canlı problem çözen, üyelerimizi önemseyen, saygılı kadrosuyla üyelerimizin spor merkezimizde zamanlarını mutlu geçirmelerine ve amaçlarına en kısa sürede ulaşmalarına yardımcı olmayı misyon edinmiştir.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 200.00 TL
İNDİRİM %51
KAZANCINIZ 101.00 TL
99.00 TL
99.00 TL
GERÇEK FİYAT 200.00 TL
İNDİRİM %51
KAZANCINIZ 101.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 84 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (6625) vermeyi unutmayınız.
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 31 Aralık 2013
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte gönderilecektir.
 • Bu fırsat satın alındıktan sonra 15 gün içinde işletmeye kuponlar bildirilmelidir.
 • Bu fırsattan, Hafta İçi 10:00 - 23:00 - Hafta Sonu 11:00 - 21:00 saatleri arasında yararlanabilirsiniz.
 • Fırsat Seçenekleri:
  1. Şişli Active Gym'de 1 Aylık Sınırsız Fitness Üyeliği 99 TL
  • Şişli Active Gym'de 3 Aylık Sınırsız Fitness Üyeliği 289 TL
  • Şişli Active Gym'de 6 Aylık Sınırsız Fitness Üyeliği 449 TL
  • Şişli Active Gym'de 1 Yıllık Sınırsız Fitness Üyeliği 699 TL
 • Bu fırsat Hafta içi: 10:00 - 23:00, Hafta sonu: 11:00 - 21:00 saatleri arasında geçerlidir.
 • Kendiniz için en fazla 2 kupon kullanabilirsiniz.
 • Ciddi sağlık problemleri bulunanlar (kalp, fıtık vb.) durumu Active Gym yetkililerine bildirmeleri gerekmektedir.
 • Her ay düzenli ücretsiz yağ-kas ölçümü yapılmaktadır.
 • Kişibaşı dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR