Beauty Art By Serap Kartal'dan İncelme ve Selülit Giderme Uygulamaları

Fırsat Numarası: 137810
Beauty Art By Serap Kartal'dan İncelme ve Selülit Giderme Uygulamaları Beauty Art By Serap Kartal'dan İncelme ve Selülit Giderme Uygulamaları Beauty Art By Serap Kartal'dan İncelme ve Selülit Giderme Uygulamaları Beauty Art By Serap Kartal'dan İncelme ve Selülit Giderme Uygulamaları Beauty Art By Serap Kartal'dan İncelme ve Selülit Giderme Uygulamaları Beauty Art By Serap Kartal'dan İncelme ve Selülit Giderme Uygulamaları

Seçenekler

Beauty Art By Serap Kartal vücudunuzda sizi mutsuz eden fazlalıklardan kurtulmanız için yanınızda!

Selülit görünümüne, bölgesel fazlalıklara artık güle güle!

Sakın kaçırmayın!

G5 Masajı Nedir?

G5 masajı, ritmik bir masaj aleti olan özel cihazı ile uygulanan, hızlı titreşimlerle sıkılaşma sağlayan ve selülit giderici etkisi olan bir uygulamadır. Özellikle selülit tedavisi ve bölgesel zayıflamada kullanılan G5, kaslarda biriken laktik asit ve ödemin atılmasında ve spazm tedavilerinde de oldukça başarılıdır.

G5 zayıflama bölgesel olarak gönderilen titreşimlerle yağları sıkıştırarak parçalayan bir uygulamadır. Popo, üst bacak, kalça ve kol bölgesinde uygulanabilir. Değişebilen basliklari ile sirt bolgeniz icin masaj amacli da uygulanabilir. Selülitleri gidermek için de tercih edilir. Diğer bir avantajı ise kan dolaşımını hızlandırır, puruzsuz bir goruntu verir ve rahatlamanızı sağlar. G5 masajı, konusunda ve bölgesel zayıflamada uzman kişiler tarafından kişilerin vücut özelliklerine göre 20'şer dakikalık 5 ila 10 seans olarak yapılır.

Açık yara olan bölgelerde, Aktif kanser hastalıklarında G5 Masajı uygulaması yapılmaz.

Lenf Drenaj Nedir? Ne İşe Yarar?

Lenf drenaj,bölgesel incelme,selülit ve sıkılaşma programlarında sonucun etkisini artırmak için kullanılan bir yöntemdir. Lenf drenajda amaç,parçalanan yağların lenf sistemine aktarılarak vücuttan kolay atılmasını sağlamaktır.

Magic Time Nedir? Ne İşe Yarar?

Magic Time gelişmiş son teknolojik özellikleri ile, ultrasound kullanarak sarkık cilt, lokalize yağ, fibrotik alan, çatlaklar ile gevşek ve yumuşak selülit bölgelerinin normalleşmesi için geliştirilmiş ses dalgaları ile yağ yakma işlemidir. Karin, kalça, basen, bacak,kol, sirt, bel kivrimi ve boyunda bölgesel olarak depolanmış yağların 1. seanstan itibaren gözle görülür bir şekilde giderilmesini ve selülitlerin ciddi derecede azaltılmasını sağlar.

Magic Time İle Ne Kadar Zayıflamak Mümkün?

Diger adiyla Heykeltraş yöntemi ile zayıflama sorunlu bölgeye ultrason dalgaları gönderilirken bu dalgalar, yağ çeperlerinin incelmesine sebep oluyor. Seans sonunda yapılan ölçümde 2-12 santimetreye kadar incelme gerçekleşir.

Magic Time Kimlere Uygulanmaz?

Hamileler, Lohusalar, kardiyovasküler sorunlular, kan koagülasyon disfonksiyon rahatsızlıklarında, diyabet, epilepsi, cerrahi nekahet dönemleri ile regl halleri dışında ve 16 yaşını aşmış herkes Magic Time’dan yararlanır.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 300.00 TL
İNDİRİM %87
KAZANCINIZ 260.1 TL
39.90 TL

Beauty Art By Serap Kartal'ın Yorumları

 
HİZMET MÜKEMMEL :)
Temiz, hijyenik, Çook kaliteli çoook beğendim hizmet 10 numara ve çok ilgililer :)
Mekanın konsepti çok şık ve enerjik, ekip güler yüzlü ve pozitif. yaptırdığım bütün işlemlerden memnun kaldım bir kaç seansta sonuç veren işlemler ise dedikleri gibi kısa vadede sonuçlandı .
Abone olacağım resmen ..

Teşekkürler :)
39.90 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 300.00 TL
İNDİRİM %87
KAZANCINIZ 260.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 6 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Eylül 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
  • Haftanın her günü randevu sistemi ile çalışmaktadır.
  • Seçeceğiniz 1 bölge için geçerlidir.

  • İşletmenin web sayfasını ziyaret için buraya, Instagram hesabını ziyaret için buraya tıklayın.
MEKANLAR