Türkiye'nin İlk VIP (Kişiye Özel) Bebek Spa Merkezi BabyGo Spa, Hidroterapi ve Bebek Masajı Uygulaması

Fırsat Numarası: 51068
Türkiye'nin İlk VIP (Kişiye Özel) Bebek Spa Merkezi BabyGo Spa, Hidroterapi ve Bebek Masajı Uygulaması Türkiye'nin İlk VIP (Kişiye Özel) Bebek Spa Merkezi BabyGo Spa, Hidroterapi ve Bebek Masajı Uygulaması Türkiye'nin İlk VIP (Kişiye Özel) Bebek Spa Merkezi BabyGo Spa, Hidroterapi ve Bebek Masajı Uygulaması Türkiye'nin İlk VIP (Kişiye Özel) Bebek Spa Merkezi BabyGo Spa, Hidroterapi ve Bebek Masajı Uygulaması Türkiye'nin İlk VIP (Kişiye Özel) Bebek Spa Merkezi BabyGo Spa, Hidroterapi ve Bebek Masajı Uygulaması Türkiye'nin İlk VIP (Kişiye Özel) Bebek Spa Merkezi BabyGo Spa, Hidroterapi ve Bebek Masajı Uygulaması

Seçenekler

Türkiye'nin ilk VIP (kişiye özel) Bebek spa merkezi BabyGo Spa, hidroterapi ve bebek masajı uygulaması ile siz değerli müşterilerine kapılarını aralıyor.

Uygun fiyatlı kampanya kapsamın bebeğinizi düşünen fırsatı kaçırmayın!

Bebek Masajı

Bebeklerin fiziksel, bilimsel, sosyal ve duygusal gelişimine olumlu etkisi tüm dünyada kabul gören bebek masajının annelere öneriden öteye geçemediği ülkemizde bir ilk gerçekleştirdik. Bebek masajı, bebeğin bedensel ve ruhsal yönden gelişimini destekleyen, sayısız faydaları olan bir uygulamadır.

 

Faydaları

Bebeğin sağlıklı büyümesi, gelişmesi, kan dolaşımının hızlanması, kas-iskelet sisteminin gelişmesi ve bağırsaklarındaki biriken gazın çıkarılması gibi pek çok fizyolojik yararlarının yanı sıra, bebeğin çevresiyle iletişimini de güçlendirir.

Suda Dans

Bebeklerinizin sağlığı ve güvenliği düşünülerek tasarlanmış jakuzilerimiz bebek sağlığına uygun su sıcaklığının seans boyunca sabit kalmasını sağlar. Bebeklerde rahatlama sağlayan farklı renklerde ışıklar mevcuttur. Jakuziler normal şebeke suyu ile doldurulup PH dengesini korumaktadır.

 

Bebeğinizin Beyin ve Kas Gelişimi Pratik ile Gelişir

Hidroterapi, bebeğinizin zihinsel ve motor becerilerinin gelişmesini destekler, daha bilinçli ve kontrollü hareket etmesine yardımcı olur. Beyin ve kas gelişimi, bebeğinizin ne kadar bunları harekete geçirmesine bağlıdır. BabyGo spa'da bebeğiniz, ihtiyacı olan özgürlüğe ve alana kavuşmakla kalmayıp kendi gelişimlerinin hızında öğrenirken de eğleneceklerdir.

Faydaları

Sudaki direnç ile kas ve iskelet sistemi gelişir.
Sindirim ve dolaşım sistemlerine olumlu katkı sağlar.
Suyun göğüs kafesine uyguladığı basınç, akciğerlerin kapasitesini göğüs kaslarını geliştirerek arttırır ve solunum sisteminin gelişmesine yardımcı olur.
Doğuştan olan yüzme refleksleri harekete geçirilir ve bebeğiniz hareketlerini kontrol etmeyi öğrenirken koordinasyon becerileri gelişir.
Hareket kabiliyetini artırır.
Eklemlere bağlı kaslarının gelişimini sağlar.
Dolaşım, sindirim ve solunum sistemini düzenler.
Kolik sorununun etkilerini azaltarak, iyileşmesinde etkin rol oynar.
Gerginliğini azaltarak sakinleşmesini sağlar.
Uykunun düzene girmesini kolaylaştırır.
Kendisine ve çevresine karşı güven duygusunun gelişiminde etken rol alır.

İlgili Aramalar

150.00 TL
150.00 TL SATIN AL
Bu işletmenin fırsatlarını 6 kişi satın aldı!
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 25 Haziran 2020
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR
 • BabyGo Spa

  Adnankahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Bulv. Beyaz Plaza No:6 Kat:3 Daire:33 Perlavista Avm Karşısı
  Beylikdüzü / İstanbul