Bu Fırsat Kaçtı :(

'Benimle Oynar Mısın?' Çiftlere Özel Oyunculuk Gecesi

Fırsat Numarası: 52339

Hayatınızdaki özel insanlar özel bir gece geçireceğiniz hem romantizm hem eğlence dolu bir akşam 'Benimle Oynar Mısın?' oyun gecesinde sizi bekliyor!

 

Romantik bir filmin içinde olup, baş kahramanlar olarak sahnede olacağınız bu oyun gecesi için uygun fiyatlı giriş bileti fırsatını sakın kaçırmayın...

 

Yıllar boyu sürecek anıların kahramanları olarak keyif dolu bir akşam geçireceğiniz, 1 şişe şarap ve peynir tabağının da dahil olduğu bu gece için hemen rezervasyonunuzu yapın!

 

İyi eğlenceler.

Benimle Oynar Mısın?

Hayatınızdaki özel insanla özel bir gece geçirmek istiyorsunuz, ama seçenekler sınırlı.... üstelik defalarca zaten yaptığınız şeyler dışında ne yapabilirsiniz ki, ona gerçekten değişik ve aynı zamanda hem #romantik , hem de kahkahalara boğulacağınız nasıl bir #gece geçirtebilirsiniz? Çimdik Kumpanya'dan Filiz Kaya ve Serhan Baykan'a misafirliğe gitmeye ne dersiniz? Alt-Üst isimli yeni oyunlarındaki performanslarıyla göz dolduran ikili,  Pera'da tarih kokan bir binanın üçüncü katında hem romantik,  hem de #komik bir gece için sizleri bekliyor. Samimi, sıcak ve sadece sınırlı sayıda çiftin katılabileceği "Benimle Oynar Mısın?" adını verdikleri bu çiftlere özel #oyunculuk gecesinde; bir yandan o #özel insanla beraber mum ışığında şarabınızı yudumlayıp peynir tabağınızın keyfini çıkarırken, bir yandan da beraberce oyunculukla ilgili kısa bir atölyeye katılarak gece sonunda birlikte rol alacağınız sahne için hazırlık yapacaksınız.  Ve finalde sizin için özenle seçtikleri dünyaca ünlü romantik #komedi filmlerinden sahneleri canlandıracaksınız. Beraberce çalışıp beraberce üretecek, yaratıcılığınıza gece mesaisi yaptırıp bol kahkaha atacaksınız.  

 • 20:00 Kapı Açılış
 • 20:30 Etkinlik Başlangıcı
 • 23:30 Etkinlik Bitişi
GERÇEK FİYAT 350.00 TL
İNDİRİM %15
KAZANCINIZ 51.00 TL
299.00 TL
299.00 TL
GERÇEK FİYAT 350.00 TL
İNDİRİM %15
KAZANCINIZ 51.00 TL
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (52339) vermeyi unutmayınız.
 • Rezervasyon gerekli değildir. Biletlerinizi fırsat kodlarınızı ileterek etkinlik saatinden 1 saat önce gişeden alabilirsiniz.
 • Oturma planı otomatik olarak belirlenmektedir.
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 17 Ağustos 2019
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • Satın alım sonrası iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.