Bu Fırsat Kaçtı :(

Beylerbeyi Palace Boutique Hotel'de Sevgililer Gününde ve Normal Dönemde Çift Kişilik Kahvaltı Dahil Konaklama Sadece 149 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Fırsat Numarası: 19987

Beylerbeyi Palace Boutique Hotel'de Ayrıcalıklı Bir Konaklama Fırsatı...

 

Sarayları andıran tarihi yapısıyla mistik bir havaya bürünmüş olan Beylerbeyi Palace Boutique Hotel kapılarını sizler için aralıyor...

Beylerbeyi Palace Boutique Hotel'in Osmanlı gelenekleri konseptine hakim olan otelde yine Osmanlı esintilerini yaşayacağınız lezzetli kahvaltıları ile müdavimi olacaksınız.

Beylerbeyi Palace Boutique Hotel

Beylerbeyi Palace, 1876 yılında inşa edilmiş olup, dönemine ait defterdarları ve dillere destan hatıraları saklamış özel ve ayrıcalıklı bir mimaridir. Mistik havasını korumuş, itina ile özel restore edilmiş Beylerbeyi Palace, konum ve görünüm özelliği ile sizleri büyülüyor. 
Beylerbeyi Palace, deniz ulaşımı ve Boğaziçi Köprüsü'ne yakın mesafesi ile ön planda tutulan, Beylerbeyi Sarayı'na yürüme mesafesinde olan sizlerin hafızasında yer alacak etkileyici bir köşktür.


Beylerbeyi Palace; butik olarak hizmet veren, 13 odaya sahip, otelin bir bölümü Boğaz manzarasına hakim Cihannuma olarak adlandırılan dublex King Suit, diğer bölümü ise yine boğaz manzaralı ve mini toplantı salonlu Deluxe Suit'tir.
Beylerbeyi Palace, Osmanlı gelenekleri konseptine hakim, yine Osmanlı esintilerini yaşayacağınız lezzetli kahvaltıları ile müdavini olacağınız ayrıcalıklı bir hoteldir. Konaklamasından, sunumuna kadar, lezzetlerinden, konukları ağırlama biçimine kadar her şey sizler için düşünülmüş. 
Dillere destan hatıralarla dolu Beylerbeyi Palace, sizleri ağırlamaktan mutluluk duyar.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 250.00 TL
İNDİRİM %41
KAZANCINIZ 101.00 TL
149.00 TL
149.00 TL
GERÇEK FİYAT 250.00 TL
İNDİRİM %41
KAZANCINIZ 101.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 39 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 1 Mart 2016
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR