Beylikdüzü Julya Estetik'ten İpek Kirpik & Kirpik Lifting, Ultra Kavitasyon & Lenf Drenaj Uygulaması İle Bölgesel İncelme Paketi Uygulamaları

Fırsat Numarası: 34293
Beylikdüzü Julya Estetik'ten İpek Kirpik & Kirpik Lifting, Ultra Kavitasyon & Lenf Drenaj Uygulaması İle Bölgesel İncelme Paketi Uygulamaları Beylikdüzü Julya Estetik'ten İpek Kirpik & Kirpik Lifting, Ultra Kavitasyon & Lenf Drenaj Uygulaması İle Bölgesel İncelme Paketi Uygulamaları Beylikdüzü Julya Estetik'ten İpek Kirpik & Kirpik Lifting, Ultra Kavitasyon & Lenf Drenaj Uygulaması İle Bölgesel İncelme Paketi Uygulamaları Beylikdüzü Julya Estetik'ten İpek Kirpik & Kirpik Lifting, Ultra Kavitasyon & Lenf Drenaj Uygulaması İle Bölgesel İncelme Paketi Uygulamaları Beylikdüzü Julya Estetik'ten İpek Kirpik & Kirpik Lifting, Ultra Kavitasyon & Lenf Drenaj Uygulaması İle Bölgesel İncelme Paketi Uygulamaları Beylikdüzü Julya Estetik'ten İpek Kirpik & Kirpik Lifting, Ultra Kavitasyon & Lenf Drenaj Uygulaması İle Bölgesel İncelme Paketi Uygulamaları

Seçenekler

Beylikdüzü Julya Estetik'in profesyonel ellerinden gelen İpek Kirpik uygulaması ile bakışınızı yenileyin!

 

Dağınık ve seyrek kaşlara sahipseniz yüz hatlarınızı güzelleştirecek, gözlerinizi ortaya çıkaracak ve size dolgun bakışlar sağlayacak bu uygun fiyatlı kampanyayı sakın kaçırmayın!

 
Kıl tekniği ile kaş kontürü, eyeliner göz kontürü veya dudak renklendirme uygulamaları ile size yeni bir siz hediye eden Julya Estetik'te bu uygulamalar en uygun fiyatlarla sunuluyor!

Beylikdüzü Julya Estetik seni bekliyor...

İpek Kirpik

Saf ipekten imal edilen kişinin gerçek kirpiklerinin uzunluğunu ve kalınlığını arttıran bir yöntemdir. Üst göz kapağındaki gerçek kirpiklere tek tek özel medikal yapıştırıcı ile yapıştırılır. Uygulama kirpik dibi 0.5 mm boşluk bırakarak yapılır. Kirpik dipleri hava aldığından alerjik reaksiyon ve kişinin doğal kirpiğinde dökülme yaratmaz. Yoğunluk ve uzunluk kişinin göz yapısına ve isteğine göre belirlenir. Ortalama uygulama süresi 1.5 saattir. Üç haftada bir yapılan bakımlar ile 3 ay kullanım süresi vardır. Bakım işleminde dökülen kirpiklerin yerine yenisi ilave edilir.

Ultra Kavitasyon & Lenf Drenaj Uygulaması İle Bölgesel İncelme Paketi

Ultra Kavitasyon
Ultra-Kavitasyon cildin dış yüzeyine uygulanan ultrasonun yayılması, yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınç değişikliklere dayanan bir yöntemdir. Bölgesel yağlanma ve selülitle ses dalgaları yardımıyla savaşan, cerrahi olmayan bir yöntemdir. Ultra-Kavitasyon uygulaması ile oluşan köpüklenme önce genişleme, sonra patlama yaratır. Kavitasyon denilen bu etki; yağı sıvılaştırıp hücrelerin duvarlarını tahrip ederek yağların yapısını bozar. Bu dokudaki yağ hücreleri ve açığa çıkan yağ asitleri parçalanarak, lenf yolları sayesinde buralardan uzaklaştırılmaya çalışılır.

Lenf Drenaj
Hastalık sonrası vücutta oluşan ödemlerde,

Selülitleri gidermede,

Zayıflama tedavilerinde - destekleyici olarak,

Hamilelik sonrası oluşan varislerin giderilmesinde - destekleyici olarak ve nekehat dönemi sonrası,

Vücutta biriken toksinlerin atılmasında,

tedavi edici ve destekleyici olarak yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Dermaroller İle Çatlak Tedavisi

 
 
 

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 300.00 TL
İNDİRİM %34
KAZANCINIZ 100.00 TL
200.00 TL

Julya Estetik ve Güzellik Merkezi'nin Yorumları

 
Cilt bakimi
Jülyen Hanimin ilgisi gayet guzel , mekan temiz ve yaptigi iste de gayet basarili ben memnun kaldim.Yine gidecegim bir yer
 
Cilt bakımı
Jülyen hanım ve öznur hanımın ellerinden cilt bakımı hizmeti alma şansım oldu. İkisi de birbirinden özenli çalışıyorlar. İkili cilt bakımı pakedi satın aldım ve iyi ki almışım dedim. Kullandıkları ürün kalitesine ve özenlerine hayran kaldım. Kampanyalı olmasına rağmen eksiksiz yaptılar bakımımı ve hatta ekstra ürün kullandılar. Enerjileri ve sohbetleri de oldukça samimi. Çok memnun kaldım kendilerine çok teşekkür ederim.
 
Karsilama, hizmet, kullanilan urun kalitesi, temizlik, calisanlar, ilgi alaka kisacasi hersey mukemmel..
200.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 300.00 TL
İNDİRİM %34
KAZANCINIZ 100.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 373 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0212 853 11 92
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 2 Ocak 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR