0 (850) 333 03 23

Beylikdüzü Julya Estetik'ten İpek Kirpik Uygulaması ve Kıl Tekniği İlke Kaş Kontürü, Göz Kontürü ve Dudak Kontürü

Fırsat Numarası: 34293
Beylikdüzü Julya Estetik'ten İpek Kirpik Uygulaması ve Kıl Tekniği İlke Kaş Kontürü, Göz Kontürü ve Dudak Kontürü Beylikdüzü Julya Estetik'ten İpek Kirpik Uygulaması ve Kıl Tekniği İlke Kaş Kontürü, Göz Kontürü ve Dudak Kontürü Beylikdüzü Julya Estetik'ten İpek Kirpik Uygulaması ve Kıl Tekniği İlke Kaş Kontürü, Göz Kontürü ve Dudak Kontürü Beylikdüzü Julya Estetik'ten İpek Kirpik Uygulaması ve Kıl Tekniği İlke Kaş Kontürü, Göz Kontürü ve Dudak Kontürü Beylikdüzü Julya Estetik'ten İpek Kirpik Uygulaması ve Kıl Tekniği İlke Kaş Kontürü, Göz Kontürü ve Dudak Kontürü Beylikdüzü Julya Estetik'ten İpek Kirpik Uygulaması ve Kıl Tekniği İlke Kaş Kontürü, Göz Kontürü ve Dudak Kontürü

Seçenekler

Beylikdüzü Julya Estetik'in profesyonel ellerinden gelen İpek Kirpik uygulaması ile bakışınızı yenileyin!

 

Dağınık ve seyrek kaşlara sahipseniz yüz hatlarınızı güzelleştirecek, gözlerinizi ortaya çıkaracak ve size dolgun bakışlar sağlayacak bu uygun fiyatlı kampanyayı sakın kaçırmayın!

 
Kıl tekniği ile kaş kontürü, eyeliner göz kontürü veya dudak renklendirme uygulamaları ile size yeni bir siz hediye eden Julya Estetik'te bu uygulamalar en uygun fiyatlarla sunuluyor!

Beylikdüzü Julya Estetik seni bekliyor...

İpek Kirpik

Saf ipekten imal edilen kişinin gerçek kirpiklerinin uzunluğunu ve kalınlığını arttıran bir yöntemdir. Üst göz kapağındaki gerçek kirpiklere tek tek özel medikal yapıştırıcı ile yapıştırılır. Uygulama kirpik dibi 0.5 mm boşluk bırakarak yapılır. Kirpik dipleri hava aldığından alerjik reaksiyon ve kişinin doğal kirpiğinde dökülme yaratmaz. Yoğunluk ve uzunluk kişinin göz yapısına ve isteğine göre belirlenir. Ortalama uygulama süresi 1.5 saattir. Üç haftada bir yapılan bakımlar ile 3 ay kullanım süresi vardır. Bakım işleminde dökülen kirpiklerin yerine yenisi ilave edilir.

Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj uygulaması mikro, steril ve tek kullanımlık bir iğne ile doğal ve mineral renklerin deri yüzeyinin hemen altına aşılanması işlemidir. Bu alerjik olmayan renkler özellikle yüz ve vücut kullanımı için tasarlanmış olup, herhangi bir katkı maddesi içermez. Kalıcı makyajı dövme ile karıştırmamak gerekir ama aynı şekilde uzun yıllar ciltte kalarak doğal görünümünü korur. Daha çok kozmetik-dövme sayılabilecek bu işlem sayesinde kaş, göz çizgisi veya dudaklarda doğal cilt renginizle uyumlu etkiler yaratılabileceği gibi bazı ufak kusurlar kapatılabilir ve ya şekil bozuklukları giderilebilir. Renkler ve yapılacak uygulama kişinin ten rengi, dudak rengi ve kaş rengine göre belirlenir. Böylece doğal bir görünüm elde edilir.

 
 
 

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 300.00 TL
İNDİRİM %34
KAZANCINIZ 100.00 TL
200.00 TL

Julya Estetik ve Güzellik Merkezi'nin Yorumları

 
Cilt bakimi
Jülyen Hanimin ilgisi gayet guzel , mekan temiz ve yaptigi iste de gayet basarili ben memnun kaldim.Yine gidecegim bir yer
 
Cilt bakımı
Jülyen hanım ve öznur hanımın ellerinden cilt bakımı hizmeti alma şansım oldu. İkisi de birbirinden özenli çalışıyorlar. İkili cilt bakımı pakedi satın aldım ve iyi ki almışım dedim. Kullandıkları ürün kalitesine ve özenlerine hayran kaldım. Kampanyalı olmasına rağmen eksiksiz yaptılar bakımımı ve hatta ekstra ürün kullandılar. Enerjileri ve sohbetleri de oldukça samimi. Çok memnun kaldım kendilerine çok teşekkür ederim.
 
Karsilama, hizmet, kullanilan urun kalitesi, temizlik, calisanlar, ilgi alaka kisacasi hersey mukemmel..
200.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 300.00 TL
İNDİRİM %34
KAZANCINIZ 100.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 356 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0212 853 11 92
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (34293) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Eylül 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR