Beylikdüzü Mehtap Akdağ Güzellik'ten İpek Kirpik ve Kirpik Lifting Uygulaması

Fırsat Numarası: 31242
Beylikdüzü Mehtap Akdağ Güzellik'ten İpek Kirpik ve Kirpik Lifting Uygulaması Beylikdüzü Mehtap Akdağ Güzellik'ten İpek Kirpik ve Kirpik Lifting Uygulaması Beylikdüzü Mehtap Akdağ Güzellik'ten İpek Kirpik ve Kirpik Lifting Uygulaması Beylikdüzü Mehtap Akdağ Güzellik'ten İpek Kirpik ve Kirpik Lifting Uygulaması Beylikdüzü Mehtap Akdağ Güzellik'ten İpek Kirpik ve Kirpik Lifting Uygulaması Beylikdüzü Mehtap Akdağ Güzellik'ten İpek Kirpik ve Kirpik Lifting Uygulaması

Seçenekler

Bakışlarınızda etkili bir güç yaratacak ve bu gücü uzun süre boyunca kaybetmeden koruyabileceğiniz güzel ve bakımlı bir görünüşe sahip olacaksınız!

Beylikdüzü'nde hizmet veren Mehtap Akdağ Güzellik'in profesyonel ekibinin ellerinden uzman biçimde uygulanan ipek kirpik doğal güzelliğinize destek veriyor...

Uygun fiyata güvenle yaptıracağınız ipek kirpik uygulaması için bu fırsatı kaçırmayın.

Bakışlarınız büyülesin!

İpek Kirpik

İpek Kirpik tüm dünyada en yeni ve en popüler kirpik uzatma sistemidir. İpek Kirpik uygulaması, şimdi Türkiye’de de güzelliğine düşkün kadınların yeni modası. Takma işlemi yaklaşık 1,5 saat süren ipek kirpik gür, sağlıklı, daha uzun ve hep formda, özgürce kıvrılmış kirpiklere sahip olun.Ayrıca su, duş, ter, egzersiz, gözyaşı, deniz ve havuz suyuna dayanıklıdır.Karşıdan bakıldığında kirpiklerin takma olduğu kesinlikle anlaşılmaz.

İpek kirpik, takıldıktan sonra en az 90 gün kullanılabilir.

Üç haftalık periyodlarında bakımlarına gelerek aylarca dayanacak ipek kirpiklerinize makyaj yapabilir, rahatlıkla temizleyebilirsiniz ve kendi doğal kirpikleriniz rahatlığında kullanabilirsiniz.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 100.00 TL
İNDİRİM %35
KAZANCINIZ 35.00 TL
65.00 TL

Mehtap Akdağ Güzellik & Estetik Merkezi'nin Yorumları

Kaliteli ve özenli hizmet
Mehtap akdağ’a hem zayıflama için hem de lazer epilasyon için gitmekteyim. Lazerdeki özenli çalışma, kişiye özel ilgi ve işlerine saygılarından dolayı beğendiğim bir işletmedir. Dolayısıyla diğer hizmetlerinden de faydalanmaya başladım. Gerçekten kendilerine yapar gibi yapıyorlar her işlemi ve insanın içi rahat ediyor. Fiyatları da verdikleri hizmete göre gayet uygun. Tavsiye ederim...
 
Çok memnun kaldım
Temiz ve konforlu bir yer
 
Çok temiz ve klas bir yer.Hizmet harika.çalışanlarda öyle.Tavsiye ederim mutlaka gidin görün.
 
Çok güzel, temiz ve güler yüzlü karşıladılar. Çok memnun kaldık, kesinlikle tavsiye ederim.
 
İlk defa gitmiş olmama rağmen ilgili ama yapışkan olmayan nezih personel ve çok temiz bir ortamla karşılaştım.Kesinlikle diğer işlemleri de denemek için gitmeyi düşünüyorum.herkese tavsiye ederim.
 
Gayet memnun kaldım. Kürü uygulayan Berna Hanım ve yine İşletme sahibi Mehtap Hanım işlerinde gayet uzman arkadaşlar. Aynı zamanda sorduğum bütün sorulara da güler yüzle cevap vererek, beni bütün merak ettiğim konularda bilgilendirdiler. Teşekkür ederim.
 
memnun kaldım. çok temiz bir yer . çalışanlarda çok ilgili. kesinlikle tavsiye ederim
65.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 100.00 TL
İNDİRİM %35
KAZANCINIZ 35.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 742 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0532 706 55 70 - 0212 924 50 50
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 17 Haziran 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR