Beyrut Performans 2 Ekim'de Ceylan Ertem Sahnesi İle Karşınıza Çıkıyor! Biletler 35 TL Yerine 25 TL!

Fırsat Numarası: 18168

Beyrut Performans'da 2 Ekim Cuma 21:30'da buluşalım!

Ceylan Ertem'in dingin sesiyle kendinize bir iyilik yapacağınız bu muhteşem konseri sakın kaçırmayın!

İyi eğlenceler...

Ceylan Ertem

Ceylan Ertem Sakarya’da doğdu, adapazarı belediye korosunda yer aldı ve gitar dersleri aldı. 1999’da müzik eğitimine devam etmek için İstanbul’a taşındı ve Akademi İstanbul’ da 1 yıl müzikal şarkıcılığı eğitimi aldı. Ardından Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ ne girdi ve Batı Müziği bölümünde 2 yıl eğitimine devam etti. 2000 yılında Tunçay Korkmaz ile birlikte ‘anima’yı kurdu. Ardından 2004 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat Tasarım Fakültesi’nde Duysal Sanatlar bölümünde müzikoloji eğitimi aldı. 2005 Ağustos ayında “animasal” ın kayıtları başladı, 2006 Şubat ayında Animasal Sony-Bmg etiketiyle yayınlandı. Anima ile Türkiye’ nin birçok şehrinde konserler verdi. 2007′ de anima ile Baykuş Müzik stüdyolarında, Handan İpekçi filmi Saklı Yüzler’ in film müziğini üretti/kaydetti. Anima 2007 yılı sonunda dağıldı. Ceylan ertem 2008 yılında 26 hafta süren radyo programına başladı. Türkiye’ nin önemli radyo kanallarından Açık Radyo’ da ŞubidaP programını hazırlayıp, sundu. Bu arada bir çok grupla beraber üretme ve icra etmeye başladı. Bunlardan bazıları; Ways: Şenol Küçükyıldırım’ın önderliğinde kurulmuştur, İstanbul’da birçok alternatif festival ve mekanda sahne almıştır. Ceylan Ertem’ in doğaçlama üzerine en çok ufkunu açan grup olmuştur. Octophone: 2008 Philipp Gropper ve Wanja Slavin ile beraber Berlin’ de temelleri atılan caz tabanlı projesidir. Aynı yıl kayıt sürecine katılmış ve Berlin’ deki çeşitli klüplerde konserler vermişlerdir. Kpar Kpoh Knah: Bir Afrika ninnisi ile başlayan performansları genellikle yaşlı bir aşığın laf edişi ile son bulmuştur. Grup adını aynı ninniden almıştır. Grup; free –avangart caz, özgür doğaçlama, rock ve alternatif müziklerinin icra edildiği, türkiye’ nin önemli 2 mekanı dogzstar ve peyote de performanslarını sergilemiştir. Grubun ürettiği besteler Ceylan Ertem’ in solo albümü için kaydedilmiştir. 2010 yılında Ceylan Ertem’in ilk solo albümü “Soluk” kaydedildi ve yayınandı. Ceylan ertem’ in solo albümünde 40’ ı aşkın müziyen çaldı.Her ceylan ertem bestesi bu müzisyenlerin kulaklarından ve ruhlarından geçerek yepyeni biçimlere girdiler ve kocaman bir orkestra oluştu. İlk klip Gökçen Dilek Acay tarfından “insandık” ‘ a çekildi. İkinci video yetenekli yönetmen Dağhan İş tarafından “Gidip Dinlenmeliyim’ e çekildi. Ardından İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali İF’ e de seçilen, yine Dağhan İş tarafından çekilen senaryosu Ceylan Ertem’ e ait Çok Yakın adlı klip yayınlandı.
Ocak ayında yine Dağhan İş tarafından, ünlü ve değerli şair Nazım Hikmet’ e, maalesef bir cinayete kurban gitmiş muhteşem gazeteci yazar Hrant Dink’ e ve yine nefret cinayetine kurban gitmiş değerli gazeteci ve yazar Uğur Mumcu’ya adadığı şarkısı ‘Nazıma’ ya video çekildi ve Hrant Dink’ in ölüm yıldönmünde yayınlandı.
Bu arada son 3 yıldır üzerinde çalıştığı Cadı Avı adlı müzik/araştırma programının ilk demo kayıtlarını vimeo/CADIAVI adlı adreste yayınlamaya başladı.
Ceylan Ertem Türkiye’nin önde gelen , yetenekli müzisyenlerinden oluşan ekibi ile konserlerine devam ediyor.

GERÇEK FİYAT 35.00 TL
İNDİRİM %29
KAZANCINIZ 10.00 TL
25.00 TL
25.00 TL
GERÇEK FİYAT 35.00 TL
İNDİRİM %29
KAZANCINIZ 10.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 15435 kişi satın aldı!
 • Biletinizi konser günü kodunuzu ileterek gişeden alabilirsiniz.
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 2 Ekim 2015
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Satın alım sonrası iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Minimum 18 yaş zorunluluğu vardır.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Bilgi için 0533 386 35 36 no'lu telefonu arayabilirsiniz.
 • Kapı açılış 20:30 - 21:00'dir.
 • Fırsat kodları bileklik olarak size verilecektir.
 • Fırsat kodları etkinlikten 1 saat öncesine kadar konser mekanının gişesinde bilete dönüştürülebilir.
 • Satın alım sonrası iptal, iade, değişiklik yapılamamaktadır.