'Bir Köpeğin Araştırmaları' Tiyatro Bileti

Fırsat Numarası: 47571

Franz KAFKA'nın ölümünden sonra 1931 yılında yayımlanan ve birinci ağızdan anlattığı nadir hikayelerinden olan "Bir Köpeğin Araştırmaları"; adlı eseri Culter'ın deneysel yorumuyla sahnede..

İndirimli tiyatro biletlerinizi hemen alın!

İyi seyirler dileriz...

Bir Köpeğin Araştırmaları

Klasik sahneleme biçimlerinden farklı, izleyicinin kendisini kaotik bir atmosferin içinde bulduğu ve oyunculuk performansı olarakta yaratılan insan/köpek formu, yönetmenin ve sahne tasarımcısının Kafka'nın eserine getirdiği deneysel yorumu gözler önüne seriyor.

Bireyin kendine/topluma yabancılaşmasını ve yalnızlaşmasını, yaratılan insan/köpek karakterinin yaşamı içerisinde edindiği kendi deneyimleri ve yaptığı araştırmaları sonucunda yine kendi içsel benliğiyle girdiği tartışmanın aktarıldığı oyunda köpek=insan, köpek toplumu=insan toplumu olarak karşımıza çıkıyor.

Karakterin kendi öz benliğiyle girdiği ve gittikçe trajikleşen tartışmaları, eylemsizliğinin getirdiği yaşamdan soyutlanma hali, kendi varoluşunu anlamlandırma çabası için giriştiği deneyler ve yokoluşun kaçınılmazlığıyla buluşuyor.

Modern insanın bütün çıkmazlarının, insan/köpek karakterinin kendi ağzından kustuğu kelimelerle hayat bulduğu oyunun finalinde, Franz KAFKA'nın bakış açısına sadık kalınarak izleyiciyi çözüme götürmekten kaçınılmaya çalışılır.
Çünkü, cevabı basit: Bende sizler gibi bir köpeğim!!!
GERÇEK FİYAT 50.00 TL
İNDİRİM %30
KAZANCINIZ 15.00 TL
35.00 TL
35.00 TL
GERÇEK FİYAT 50.00 TL
İNDİRİM %30
KAZANCINIZ 15.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 28 kişi satın aldı!
  • Rezervasyon gerekli değildir. Biletlerinizi fırsat kodlarınızı ileterek etkinlik saatinden 1 saat önce gişeden alabilirsiniz.
  • Oturma planı otomatik olarak belirlenmektedir.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 24 Mayıs 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Satın alım sonrası iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.