'Bir Zebra Müzikali' Çocuk Oyunu Tiyatro Bileti

Fırsat Numarası: 52554
'Bir Zebra Müzikali' Çocuk Oyunu Tiyatro Bileti 'Bir Zebra Müzikali' Çocuk Oyunu Tiyatro Bileti 'Bir Zebra Müzikali' Çocuk Oyunu Tiyatro Bileti 'Bir Zebra Müzikali' Çocuk Oyunu Tiyatro Bileti 'Bir Zebra Müzikali' Çocuk Oyunu Tiyatro Bileti 'Bir Zebra Müzikali' Çocuk Oyunu Tiyatro Bileti

Seçenekler

Çocuklarınızla birlikte eğleceli ve kaliteli vakit geçirmeye ne dersiniz? Bir Zebra Müzikali keyifli saatler yaşamanız için sizleri bekliyor!

Uygun fiyatlı çocuk oyunu tiyatro biletinizi hemen alın ve bu eğlenceye dahil olun!

İyi seyirler dileriz...

Bir Zebra Müzikali

Yazan: Barış Can Çelik
Yöneten: Alim Dedei

Her şeyi bırakın, şimdi çook uzaklara, Kharo Çölü'ne gidiyoruz. Çöl olduğuna bakmayın, birçok canlı yaşar orada: zebralar, kaktüsler, çöl kirpileri ve daha bir çoğu... Ama bizim hikâyemizin konusu zebralar. Eğer öyle olmasaydı adı; Bir Zebra Müzikali olur muydu?

Kharo Çölü'nde, uzuuun çitlerinin ardında yaşar zebralarımız. Spor yapmayı, dans etmeyi ve şarkı söylemeyi çok severler! Ama yaklaşan bir sorunları vardır: susuzluk...

Kahramanlarımız susuzluğa çözüm bulabilecekler mi? Yeni doğan zebra çölde neleri değiştirecek? Çitlerin ardındaki dünya onlara neler getirecek?

Müzik, dans ve macera dolu Bir Zebra Müzikali'nde gelin farklılıklarımızı bir kenara bırakalım, bütün bu sorulara ve dahasına cevap bulalım.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 30.00 TL
İNDİRİM %20
KAZANCINIZ 6.00 TL
24.00 TL
24.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 30.00 TL
İNDİRİM %20
KAZANCINIZ 6.00 TL
22 Kasım için Son 30 Bilet!
Bu işletmenin fırsatlarını 6178 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 21:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (52554) vermeyi unutmayınız.
  • Her yaş grubu için bilet alınması gerekmektedir.
  • Veliler dahil her birey bilete tabidir.
  • Rezervasyon gerekli değildir. Biletlerinizi fırsat kodlarınızı ileterek etkinlik saatinden 1 saat önce gişeden alabilirsiniz.
  • Oturma planı otomatik olarak belirlenmektedir.
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Satın alım sonrası iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR