Mazi Sahil Pansiyon'u takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Bodrum Mazı Sahil Pansiyon'da Denize Sıfır Kahvaltı Dahil Çift Kişilik Konaklama

Fırsat Numarası: 52138

Gökova'nın da yanıbaşında uzanan Mazı, sahil şeridindeki tertemiz denizi ve anıt ağaçlarıyla ünlü bir tatil yöresi. En önemli özelliği yeni yapılan yolu ve imara açılmamış doğası nedeniyle bakir bir köy olması. Gürültüden uzak, sakin ve huzurlu bir tatil geçirmeniz için ideal bir tercih.

Bodrum Mazı Sahil Pansiyon'da eşsiz ve huzurlu bir tatil deneyimi sizi bekliyor. Denize sıfır konumuyla doğayla iç içe olacak ve kahvaltı menüsüyle lezzete doyacaksınız.

Uygun fiyatlı çift kişilik konaklama imkanını kaçırmamak için rezervasyonunuzu hemen yaptırın!

İyi tatiller dileriz!

Bodrum Mazı Sahil Pansiyon

KONAKLAMA

24 odası bulunan pansiyonun kendine özel iskele ve plajı vardır. Odaların tamamı klimalıdır.

YEME & İÇME

Restaurantımızda ki, tüm yemekler, bahçemizde organik olarak yetiştirilen ürünlerden hazırlanmaktadır. Konaklama şekli ise kahvaltı olmak üzere, oda-kahvaltı sistemidir. Kullanılan sebzelerin kendi bahçelerinden, süt mamulleri ve yumurtalar köyden, balıkların büyük bir bölümü ise Gökova körfezinden temin edilmektedir.

AKTİVİTELER

Mazı Köyü, Muğla’nın 2013 de büyük şehir statüsünü almasından sonra, Bodrum’a bağlı bir mahalle özelliğindedir. Gökova Körfezinin kuzey kıyısının tam ortasında yer alan ve Karya’lılardan günümüze gelen bir sahil yerleşimidir. Mazı Köyü, eşsiz güzellikte 8 koya sahiptir. Bu cennet koyların hepsine karayolu bağlantısı vardır. Üstelik bu koylardan altısı, Akarca – Çakıllıyalı(Taşlıyalı) – İnceyalı – Hurma – Ilgın – Sedef yürüyüş mesafesinde olup sevenler için ideal trekking parkurlarıdır. Ayrıca özellikle Kisebükü, Hurma, Ilgın ve Sedef koyları, Gökova körfezinin önemli ve korunaklı Mavi yolculuk duraklarıdır.

ULAŞIM

Mazı köyü Bodrum’a 53km. Milas’a 61 km. Hava alanına ise 50 km. mesafededir. Kara yolu ile gelen Misafirlerimiz, Milas – Bodrum yolunun yaklaşık 30. kilometresinde ve dik bir rampa ile Güvercinlik Beldesine inilen noktada, sola yol ayrımı veren bir kavşak göreceklerdir. Bu Mumcular sapağıdır. Buradan sola dönerek 8km. sonra Mumcular beldesine gelinir. Mumcular merkezindeki ana kavşakta bulunan tabelalarda Mazı yönünü göreceksiniz. Sağa devam edin. 1 km. sonra gene tabela uyarısı ile sola Mazı yoluna gireceksiniz. 18 km. yolunuz kaldı devam edin. Hiç durmayın. Biraz sonra hafif bir rampa çıkışında muhteşem Gökova Körfezini sizi büyüleyecek. Önce Yukarı Mazı’yı geçecek ve 2km. sonra da Mazı Köyüne gelmiş olacaksınız. Hoş geldiniz. Otobüsle gelenler ise Bodrum garajında inip, gene garajdan kalkan Mazı minibüsleri ile köyümüze gelebilirler. Mazı-Bodrum-Mazı arasında tarifeli olarak karşılıklı 6-7 sefer vardır.

İlgili Aramalar

280.00 TL
280.00 TL

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Kasım 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • 0 - 6 yaş çocuk ücretsizdir.

  • Ücretsiz otopark mevcuttur.

  • Özel günler hariçtir.
MEKANLAR