0 (850) 333 03 23

Ataşehir Bof Hotels Viento Spa'dan Masaj Seçenekleri ve Islak Alan Kullanımı

Fırsat Numarası: 37272
Ataşehir Bof Hotels Viento Spa'dan Masaj Seçenekleri ve Islak Alan Kullanımı Ataşehir Bof Hotels Viento Spa'dan Masaj Seçenekleri ve Islak Alan Kullanımı Ataşehir Bof Hotels Viento Spa'dan Masaj Seçenekleri ve Islak Alan Kullanımı Ataşehir Bof Hotels Viento Spa'dan Masaj Seçenekleri ve Islak Alan Kullanımı Ataşehir Bof Hotels Viento Spa'dan Masaj Seçenekleri ve Islak Alan Kullanımı Ataşehir Bof Hotels Viento Spa'dan Masaj Seçenekleri ve Islak Alan Kullanımı

Seçenekler

Viento Spa'da keyif dolu bir gün geçirecek, tüm yorgunluğunuzdan arınacaksınız.

Masaj seçenekleri ile konuklarına huzur dolu dingin bir gün vaadeden Viento Spa'nın kaliteli hizmetinden çok memnun kalacaksınız.

Ritimsel dokunuşlarla rahatlayacak, ıslak alan kullanımı dahil bu fırsat sayesinde tüm stres ve negatif enerjiyi üzerinizden atacaksınız.

Viento Spa'nın ıslak alan kullanımı dahil masaj fırsatlarından ihtayacınız olan paketi en uygun fiyata satın almak için vakit kaybetmeden rezervasyonunuzu gerçekleştirin.

Masaj Seçenekleri (Seçmeli)

  • Antistres
  • Aroma terapi
  • Bali
  • Sıcak taş masajı

Viento Spa

Vücudunuzu dinlendirmek ve ruhunuzda arınma sağlamak için ihtiyacınız olan her şey Ceo Sağlık Kulübünde sizi bekliyor. Erkek ve kadın bölümü ayrıdır. Sağlıklı ve dinç bir vücu için dizayn edilmiş fitness salonu mevcuttur.

Yüzme havuzu, rahatlatıcı masaj odaları, türk hamamı, sauna ve buhar odaları mevcuttur. Tğm gün yorgunluğundan kurtulmak için Ceo Sağlık Kulübü siz değerli misafirlerini bekliyor.

İlgili Aramalar

129.00 TL

Viento Spa (The Hazz Spa), Bof Hotels'in Yorumları

 
Masaj hizmetinden çok memnun kaldım. Tavsiye ederim.
129.00 TL SATIN AL
Bu işletmenin fırsatlarını 449 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 21:30 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (37272) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 6 Aralık 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR