Tarihi Şifa Baharatçısı, Beyoğlu'yu takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Bölgesel Zayıflama Formülü Slimm Fitt 30'lu İnceltici Göbek Bandı Paketi 50 TL Yerine Sadece 9 TL!

Fırsat Numarası: 7425

Ürün Bilgileri

%100 doğal içeriğe sahip olan Slimm Fitt Patch'i dilediğiniz bölgenize yapıştırın, günlük yaşamınıza devam ederken sürekli olarak incelin! 
Trans-dermal sistemle çalışan Slimm Fitt, içeriğin deri yoluyla aktarıldığı yüksek emilim düzeyi sayesinde kolayca kilo vermenize yardımcı olacak!

 

Ürün İçeriği:

1 paket Slimm Fitt 30 adet banttan oluşmaktadır

 

Neden Slimm Fitt?
Kolay, sağlıklı ve hızlı bir şekilde zayıflama imkanı sunuyor.

Kullanımı oldukça kolay, yapıştırılıyor ve soyarak çıkarılıyor.

Doğal ve yan etki barındırmadığı klinik testlerle kanıtlanmış içeriği sayesinde güven sunuyor.

Zayıflama haplarının gün içindeki rutinliğinin aksine sizi özgür kılıyor.

Slimm Fitt köklü ve tecrübeli bir ilaç tarafından geliştirilmiş formüle sahip.

Su geçirmeyen yapısı ile tek bir bantın dahi boşa harcanmasını önler.

 

Slimm Fitt Patch İçeriği:
Fucus Vesiculosus: Dünya çapında geleneksel şifacıların çeşitli hastalıkları tedavi etmede yüzyıllardır kullandıkları doğal bir deniz bitkisi özüdür.

 

5 HTP: Diyet sırasında triptofan ve serotonin seviyeleri dramatik bir şekilde düşer. Bu düşük serotonin seviyeleri karbonhidrat tüketme ve aşırı yeme isteği ile ilişkilendirilmiştir. 5 - HTP diyet ilişkili serotonin seviyesi düşüşünün önlenmesine yardımcı olarak kilo vermeyi artırıcı etki gösterir. 5 - HTP takviyesi sonucu gıda alımının azaldığı ve bunu takiben kilo vermenin gerçekleştiği 3 klinik çalışmada gösterilmiştir.


Guarana: Hasat edilmiş Guarana'da %10 kadar kafein bulunmaktadır. Kafein sinir sisteminin harekete geçmesini sağlayarak yağ yaktıran lipoliz adlı bir sürece girilmesini destekler. Bu, yağ hücrelerinin kan dolaşımına yakıt olarak salınması anlamına gelir. Bu, aynı zamanda size performansınızı arttırmanıza yardımcı olacak bir enerji patlaması sağlar.


Kamboçya Yeşil Ağacı: Minyatür bir balkabağına benzeyen bir meyvedir. Hindistan ve Asya'nın belirli bölgelerine özgü bir bitkidir. Bundan elde edilen öze hidroksisitrik asit (HCA) adı verilmektedir. İştahı baskılar ve yağ yakımını arttırır.

 

Çinko Piruvat: Bu yeni bileşik yağ yakımını, dayanıklılığı ve yağsız kas kütlesini arttırır, kan glukoz ve kolesterol seviyelerini düşürür.

 

DHEA: Dr. Terrence T. Yen genetik olarak obez sıçanlar üzerinde DHEA'nın etkilerini araştırıyordu. DHEA uygulanmış sıçanlar normal şekilde beslenmelerine rağmen, kontrol grubundaki sıçanlara göre daha zayıf kaldılar ve daha uzun yaşadılar.

 

Keten Tohumu Yağı: Diyetimizde bulunan yağlar hakkındaki onca endişemize rağmen, vücudumuz işleyişini sürdürmek için yağlara gereksinim duyar. Sorun, çoğu insanın yemek alışkanlıklarında yanlış türdeki yağların bulunması ancak faydalı yağlar olarak adlandırılan yağlar bakımından kısıtlı olmasıdır. İnsan vücudu iki çoklu doymamış yağ asidi olan, linoleik ve alfa-linolenik asit olmaksızın düzgün bir şekilde işlev gösteremez.

Lesitin: Kolesterol ve yağların yıkımı için esansiyel olan Kolin ve İnozitol içerir. Damar tıkanıklığını önlemede yardımcıdır ve vücut ağırlığını düzenler, viral enfeksiyonlara karşı bağışıklığı arttırır, karaciğeri temizler ve böbrekleri arındırır.

 

L-Karnitin: Uzun zincirli yağ asitlerinin hücre içine transferini sağlayarak yağların enerji elde edilmek üzere yakılmasını sağlar. Eğer yağ asitleri hücresel enerjiye dönüştürülmek üzere mitokondriye ulaşamazlarsa, bu yağlı karaciğer hastalığı, kalpte yağ birikimi ve kaslarda yağ birikimi ile oluşan obezite gibi rahatsızlıkların oluşabileceği yerlerde depolanacakları anlamına gelmektedir.

 

Çinko Sitrat: Çinko vücudun birçok fonksiyonu için gereklidir. Kilo verme açısından en önemlileri yağ ve karbohidrat metabolizmalarıdır.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 50.00 TL
İNDİRİM %82
KAZANCINIZ 41.00 TL
9.00 TL
9.00 TL
GERÇEK FİYAT 50.00 TL
İNDİRİM %82
KAZANCINIZ 41.00 TL
  • Ödemenizi yaptıktan sonra vereceğiniz adrese kargolanacaktır.
  • 16 Temmuz Perşembe gününe kadar kargoya verilir.
  • Ücretsiz Kargo
  • Tüm Türkiye'ye kargo yapılır. Kargo ücreti 3.50 TL olup alıcıya aittir.
  • Birden fazla kod için tek paket olarak gönderim sağlanabilmektedir. Çoklu paket gönderimlerinde kargo ücreti, mesafe ve paketin ebatlarına göre değişkenlik göstermektedir.
  • Sipariş verildikten itibaren ürününüz 7 iş günü içinde kargoya verilecektir.
  • Ürününüzün adresinize teslim edilebilmesi için üyelik esnasında sizden istenilen iletişim bilgilerinizi ilçe bilgisiyle birlikte eksiksiz olarak girmeniz gereklidir.Aksi halde kargonuzda gecikme yaşanabilir.
  • Ürünleriniz satın alım sayfasında belirttiğiniz adrese kargolanacaktır. Farklı bir adrese veya kişiye teslimatını isterseniz lütfen bize bildirin.
  • Bu fırsattan dilediğiniz kadar satın alabilirsiniz.
MEKANLAR