Boursier Hotel Aqua Body Spa'da Islak Alan ve Fitness Kullanımı Dahil Sıcak İçecek İkramı İle Masaj Seçenekleri

Fırsat Numarası: 39018
Boursier Hotel Aqua Body Spa'da Islak Alan ve Fitness Kullanımı Dahil Sıcak İçecek İkramı İle Masaj Seçenekleri Boursier Hotel Aqua Body Spa'da Islak Alan ve Fitness Kullanımı Dahil Sıcak İçecek İkramı İle Masaj Seçenekleri Boursier Hotel Aqua Body Spa'da Islak Alan ve Fitness Kullanımı Dahil Sıcak İçecek İkramı İle Masaj Seçenekleri Boursier Hotel Aqua Body Spa'da Islak Alan ve Fitness Kullanımı Dahil Sıcak İçecek İkramı İle Masaj Seçenekleri Boursier Hotel Aqua Body Spa'da Islak Alan ve Fitness Kullanımı Dahil Sıcak İçecek İkramı İle Masaj Seçenekleri Boursier Hotel Aqua Body Spa'da Islak Alan ve Fitness Kullanımı Dahil Sıcak İçecek İkramı İle Masaj Seçenekleri

Seçenekler

Kendinize zaman ayırın!

Ruhunuzu ve bedeninizi yenileyecek deneyimler sizleri bekliyor. Türk Hamamı, Buhar Odası, Sauna ve Fitness rahatlatıcı etkisi bulunan imkanların yanı sıra kese köpük ile kendinizi şımartabilirsiniz.

Sıhhatler olsun!

SPA KULLANIMI

Hamam
Sauna
Buhar Odası
Fitness Kullanımı
Sıcak İçecek: Çay, Nescafe, Türk kahvesi

Klasik Masaj:

Genellikle vücudun güne zinde başlamasına ya da yaşamın gündelik yorgunluk ve sıkıntılarından kurtulmak amacı ile yapılan genel dinlenme ve gevşeme yöntemi olarak kullanılan masaj türüdür. Önemli olan masaj yaptıran kişinin rahat ve keyifli bir ortamda kendini zinde ve dinlenmiş hissetmesinin sağlanabilmesidir. Genellikle masaj yağı ile yapılır ancak isteğe bağlı olarak bazı durumlarda kayganlaştırıcı malzeme kullanmadan da klasik masaj uygulamak mümkündür. Öfleraj, petrisaj, friksiyon, tapotman ve vibrasyon manüplasyonlarını içeren batı tekniği İle yapılan bir masajdır.

İlgili Aramalar

100.00 TL
100.00 TL SATIN AL
Bu işletmenin fırsatlarını 23 kişi satın aldı!
 • T.C. İçişleri Bakanlığı genelgesi uyarınca, tüm misafirlerimiz için HES kodu sorgulaması yapılacaktır. HES kodu beyanı yapmayan misafirlerimizin, tesisimize girişlerine müsaade edilmeyecektir.
 • Hes kodunun nasıl alınabileceği hakkında talimatlar için tıklayın.
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 5 Nisan 2021
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Haftanın 7 günü 10:00-22:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir.
 • SPA KULLANIMI: Hamam + Sauna + Buhar Odası + Fitness Kullanımı
 • Sıcak içecek olarak; çay, nescafe, Türk kahvesi bulunuyor.
MEKANLAR