Senkron Pazarlama'yı takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Bulaşık Yıkama Topu ile Deterjan Derdine Son! 1500 Yıkamaya Kadar Etkili Mucizevi Buluş..! Bulaşık Makinası Yıkama Topu Washing Ball 35 TL Yerine (Kargo Dahil) Sadece 13 TL

Fırsat Numarası: 27

Ürün Bilgileri

Bulaşık Yıkama Topu  ile deterjana son veriyoruz.!

%100 kireç önleyici özelliğe sahip ve 1500 yıkamaya kadar etkili Teknolojinin son örneği, mucizevi buluş; Washing Ball Bulaşık Yıkama Topu insan sağlığını korur ve çevreye zarar vermez.


Bulaşıklarınız  artık çok kolay yıkanacak üstelik masraf çok az olacak. Bu nasıl mı olur diyenlere buradan açıklama  Bulaşık yıkama topu ile  bulaşıklarınız çok kolay yıkayabilirsiniz.
Bulaşık yıkama topunun  içerisinde  ki özel karışımlardan oluşur. Bu top nasıl olurda 1000 yıkama yapıyor  diyenler inansın evet içerisinde karışım tam 1000 yıkamalıktır. Bulaşık yıkama  topuyla yıkadığınız  bulaşıklarınız elle yıkana bulaşıktan daha temiz olacaktır.
Bayanların  en çok ihtiyacı olan bu  ürün artık sizinle  tek yapacağınız  işlem   sipariş vermektir. Bulaşık yıkama topu ile deterjan kullanımınızı %70 azaltabilirsiniz. Neden  daha fazla para ödeyin böyle bir ürün varken,  hemen nanomatik bulaşık yıkama topuyla tanışın.
Bu  topun ne  özellikleri vardır  ne kadar süre kullanılır. En az 1000 yıkama  yapan ve   yanında  deterjan kullanmanıza gerek kalmayacak hemen bu ürünle tanışın.
Bulaşık yıkama topu tabaklara zarar veririmi , tabaklarımı çizer mi gibi sorular aklınızda bulunmasın. Rahatça   yıkama yapabilirisiniz.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 35.00 TL
İNDİRİM %63
KAZANCINIZ 22.00 TL
13.00 TL
13.00 TL
GERÇEK FİYAT 35.00 TL
İNDİRİM %63
KAZANCINIZ 22.00 TL
  • Ödemenizi yaptıktan sonra vereceğiniz adrese kargolanacaktır.
  • Ücretsiz Kargo
  • Ürünü adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
  • 7 iş günü içinde kargoya verilecektir.
  • Fiyata kargo dahildir.
MEKANLAR