0 (850) 333 03 23

Bu Fırsat Kaçtı :(

2 Mart Bülent Ortaçgil & Sena Şener IF Performance Hall Beşiktaş Konser Bileti

Fırsat Numarası: 32894

Hafızalara kazınan şarkıları ve dingin sesi ile Bülent Ortaçgil, yeteneğiyle büyülen Sena Şener, 2 Mart akşamı saat 20:00'da IF Performance sahnesinde...

Efsaneler arasındaki Bülent Ortaçgil'in ve güçlü sesinin yanı sıra söz yazarlığı da yapan Sena Şener'in canlı sahne performanlarını görmek isteyenler bu konseri sakın kaçırmasın!

Uygun fiyatlı kampanya kapsamında biletinizi alın, unutamayacağınız eğlenceli bir gün yaşayın!

İyi eğlenceler...

Bülent Ortaçgil

Türkiye'de şehir müziğinin önemli isimlerinden Bülent Ortaçgil, "Sen" isimli yeni albümünü Ada Müzik'ten çıkarttı. Her zamanki gibi tüm söz ve bestelerde sanatçının imzasını taşıyan "Sen", çok özel Ortaçgil şarkılarıyla bezeli...

 

Bülent Ortaçgil, yoğun konser temposuna rağmen yedi yıldır albüm yapmamıştı. Son çalışması Sen'de yer alan yeni şarkılar, sanatçının sevenlerini ziyadesiyle memnun edeceğe benziyor. Albümde müziklerin yanı sıra şarkı sözlerinin de şiirselliği göze çarpıyor.

Sena Şener

1998 doğumlu Sena Şener, şarkılarını önce Soundcloud profilinde daha sonra Sofar, Balcony TV, Radyo Gusto, B!P Akustik, TEDx gibi kanallarda paylaşmıştır. Ultra çıkışlı ve Mahmut Orhan'la ortak çalışmaları olan ''Feel''büyük ilgi toplamış ve 3 ayda 20 milyon izlenmiştir. Armada çıkışlı ''Waiting On The Shore'' gibi yine elektronik çalışmaları olsa da, Sena'nın kendi bestelerinde indie-folk akımının hakim olduğu görülmektedir. Orkestra eşliğinde konserlerine devam etmektedir.

GERÇEK FİYAT 56.00 TL
İNDİRİM %40
KAZANCINIZ 22.4 TL
33.60 TL
33.60 TL
GERÇEK FİYAT 56.00 TL
İNDİRİM %40
KAZANCINIZ 22.4 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 547 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 21:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (32894) vermeyi unutmayınız.
  • Biletinizi konser günü kodunuzu ileterek gişeden alabilirsiniz.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 2 Mart 2018
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Satın alım sonrası iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Minimum 18 yaş zorunluluğu vardır.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.