Bu Fırsat Kaçtı :(

Bunkai Health Fitness'i takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Bunkai Health Fitness'ta İdeal Bir Vücuda Kavuşacağınız Reformer Pilates 2 ve 4 Seans Seçenekleriyle

Fırsat Numarası: 17494

Reformer Pilates

Reformer üzerinde egzersiz yaparken, amaç güç kazanmak, vücudu kendi sınırları içinde doğru şekilde esnetmek, denge merkezini, postür bozukluklarını düzeltmek ve tüm bunlar esnasında doğru nefes, doğru tempo, odaklanma ve akıcı hareket ilkelerine sadık kalmaktır. Derslerde dengeli bir bütünlük olmalıdır; çünkü, amaç sadece belirli kas gruplarını şişirmek ya da büyütmek değil, esnetip uzatarak kuvvetlendirmektir.
Pilates egzersizlerinin tümünde ve reformer egzersizlerinde amaç tüm vücudu çalıştırmaktır. Bazen reformer üzerinde yapılan egzersizlerde dışarıdan bakıldığında sadece bir kas grubuna yönelik bir çalışma yapılıyor izlenimi alınabilir, ancak bu alet üzerinde yapılan hareketler diğer bir çok egzersiz branşında tercih edildiği gibi sadece belli başlı kas gruplarını çalıştırmayı hedeflemez. Egzersiz yapan kişi Reformer’ın yaylı ve makaralı sistemiyle çalışırken bantları itip çekme esnasında vücudun kuvvet merkezini kullanır, dolayısıyla aslında kollarıyla bantları çekerken ya da bacaklarıyla footbarı iterken sadece tek bir kas grubuna yüklenmemiş olur. Vücuttaki tüm kas grupları aynı anda ve hemen hemen eşit düzeyde çalışır ve güçlenir. Bu reformer aletini diğer egzersiz aletlerinden ayıran en önemli özelliktir. Aslında aynı temel prensip sadece reformer için değil diğer tüm pilates aletleri ve matwork ekipmanları ile yapılan matwork egzersizleri için de geçerlidir.

Eğitmenlerimiz;

Rüştü Özsan Cinel

Pilates ve Fitness Eğitmeni

10.03.1980 doğumlu spora ilk olarak ilkokul yıllarında. Futbol oynayarak başladı alt yapıda ve a takın seviyesinde amatör ve profosyonel olarak bir çok şampiyonluk ve başarı elde etmiştir. Futbol yaşantısını profosyonel olarakda oynamıştır. 2006 yılında Marmara Üniversitesi Beden eğitimi ve Spor Yüksek Okulu'ndan mezun oldu. Üniversite yıllarında çeşitli spor okullarında ve fitness merkezlerinde ve pilates studyolarında eğitmen ve yönetici olarak uzun yıllar çalışmıştır. 10 yıldır fitness ve pilates eğitmenliği yapmaktadır 6 yıldır sahibi olduğu bunkaı spor merkezini işletmektedir. Birçok eğitim programına katılmıştır. (network 21 kişisel gelişim eğitim programı) (marmara b.s.y.o. fitness seçmeli ders programı 1 yıl) (marmara b.s.y.o. serbest yüzme seçmeli ders 1 yıl) (balanced body university pilates eğitmenliği sertifika programı) (pilateswithger da internationalcertificationcenter bel, boyun diz sakatlıkları ve hamilelik öncesi ve sonrası pilates eğitimi programı (special condıtıons) eğitimine katılmıştır.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 50.00 TL
İNDİRİM %42
KAZANCINIZ 21.00 TL
29.00 TL

Bunkai Health Fitness'in Yorumları

 
Mekan gayet güzel.Özellikle eğitimi veren hoca isinde basarılı olduğunu yaptığı analizler ve verdiği kısa eğitimle belli ediyor..Güven veriyor.Sürekli gitmeyi düşünüyorum..Gercekten dogru yerde olduğuma inandırdı beni. Saygılı ve kibar davrandılar. Memnun oldum.

Betül AL
29.00 TL
GERÇEK FİYAT 50.00 TL
İNDİRİM %42
KAZANCINIZ 21.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 285 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 12:00 - 17:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (17494) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Ağustos 2016
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Randevular saat 10:00 - 23:00 saatlari arasında alınabilir.
  • Çalışma saatleri Hafta İçi :10:00-22:00
  • Hafta sonu hizmet verilmemektedir.
  • 1 seans 50 dakikadır.
  • 1 kişi 1 kupon alabilir.
MEKANLAR