Bu Fırsat Kaçtı :(

Keyif ve Farklılık Arayanlara Özel Burcum Turizm'den Ulaşım, Serpme Kahvaltı, Barbekü, Tekne Turu Dahil Günübirlik Polonezköy & Kurudere Şelalesi & Ağva Turu Kişi Başı 74 TL!

Fırsat Numarası: 6282

Buluşma Noktaları ve Saatleri

06:00 Avcılar Meslek Lisesi Önü

06:15 Şirinevler Metro Durağı Önü

06:30 Bakırköy İncirli Metrobüs Durağı

06:45 Mecidiyeköy Yapı Kredi Önü

07:15 Kadıköy Evlendirme Dairesi

 

Belirtilen buluşma noktalarından hareketle, Polonezköy'e doğru hareket ediyoruz. Kısa bir Polonezköy gezisinden sonra Cumhuriyet Köyünde bulunan şirin bir mekanda kahvaltı molası veriyoruz. Doğayla iç içe geçen bu mekan da yapacağımız kahvaltı sonrası yürüyüşe başlayacağımız Hacıllı Köyü'ne gidiyoruz. Ağva'ya dökülen derelerden biri olan Göksu Deresi kenarında çok keyifli bir yürüyüşe başlıyoruz. Dere kıyısında biraz soluklandıktan sonra Göksu Deresi'nin aktığı kanyonu takip ederek Kuru dere Vadisi'ne ulaşıyoruz. Burada bulunan birbirinden güzel üç şelale, mağara ve göletler görenleri şaşırtıyor. Buradan ayrılıp başlangıç yerine geri dönüyoruz ve Ağva'da Yeşilçay kenarında bulunan restaurantımızda öğle yemeği olarak Barbekü tabağı alıyoruz. Yemeğin ardından Göksu deresi üzerinde bulunan mekanları fotoğraflayacağımız Tekne Gezimize başlıyoruz. Daha sonra iki dere ve Karadeniz'in oluşturduğu üçgen arasına kurulmuş olan Ağva'ya geçiyoruz. Ağva'da vereceğimiz serbest zaman sırasında  Şile bezi dükkânlarından alışveriş yapabilirsiniz. Turumuzdaki son fotoğrafları çekip, İstanbul'a dönmek üzere yola koyuluyoruz.

 

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler

Ulaşım

Serpme Kahvaltı

Tekne Turu

Barbekü (Tavuk + Köfte + Sucuk + Pilav Garnitür), Salata, Meşrubat

Rehberlik

Zorunlu Sigorta

 

Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler

Özel Harcamalar

 

Önemli Bilgi!

Gezi süresi 1 gün olup otel konaklaması yoktur. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otobüs, Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez.

2 yaş altı misafirlerimize otobüste koltuk sözü verilmez.

 

Önerilen Malzemeler:

Boğazlı rahat bir ayakkabı, rahat bir pantolon ya da eşofman (kot pantolon yürüyüş sırasında rahatsız edebilir), şapka, güneş gözlüğü, küçük sırt çantası, yağmurluk, yedek giysiler ve ayakkabı (günlük giysiler olabilir), mevsimine göre serinlemek isteyenler için mayo, havlu.

GERÇEK FİYAT 148.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 74.00 TL
74.00 TL
74.00 TL
GERÇEK FİYAT 148.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 74.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 49 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (6282) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 1 Aralık 2013
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon yapılmayan kuponlar ile hizmetten yararlanamazsınız. Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti, yol durumu, sefer iptali, tur doluluk oranı, bölge ve tesis doluluğu ve mücbir sebepler nedeniyle yapılamayan ya da değişiklik yapılan turlarda acentanın sorumluluğu yoktur. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentada saklıdır.
  • Turlarımızda kesin rezervasyon yapıldıktan sonra, iptal  işlemi yapılamamaktadır. Bu gibi durumlarda geçerlilik süresi içinde kullanılmak kaydıyla açık tarih uygulaması yapılabilmektedir.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.