Bu Fırsat Kaçtı :(

Hakan Yılmaz, Ebru Cündübeyoğlu ve Cengiz Şahin'in Sahnelediği 'Ölü'n Bizi Ayırana Dek' Oyunu Tiyatro Bileti

Fırsat Numarası: 58624

Ünlü oyuncular Hakan Yılmaz ve Ebru Cündübeyoğlu'nun muhteşem bir performans ile sahneye koyduğu, size eğlence dolu anlar yaşatacak kara komedi tiyatro oyunu 'Ölü'n Bizi Ayırana Dek'tiyatroseverlerin karşısına çıkıyor!

 

Boşanmak üzere olan bir çiftin hayatlarının ortasına salonda yatan bir ceset girerse ne olur? Geçmiş mi yoksa gelecek mi kazanır? İşte bu geçmişin ve geleceğin kapışmasındaki kara mizah, muhteşem bir oyunculuk ile buluşunca size tadına doyulmaz bir seyir keyfi kalıyor.

 

Evli bir çiftin sizi komedi ve heyecan dünyasının içine alacağı, farklı çatışmaların ve "katil kim?" sorusunun eğlenceli serüvenini bulacağınız tiyatro oyunu 'Ölü'n Bizi Ayırana Dek'i sakın kaçırmayın!

 

Oyun konsepti PuCCa'ya, senaryosu ise 'Bir Kadın Bir Erkek' dizisi senaristlerine ait olan eğlence dolu bu tiyatro oyunu için uygun fiyatlı biletinizi tükenmeden alın!

 

İyi eğlenceler.

Ölü'n Bizi Ayırana Dek

Cansu ve Serdar; evlilik hayatı canlarına tak etmiş ve boşanmaya karar vermiş bir çifttir. Boşanmadan bir gece önce, kendilerine düzenlenen bir “kutlama” partisi ardından, sabah uyandıklarında ise birbirlerini sızmış olarak aynı yatakta bulurlar. Bir gece öncesine dair çok az şey hatırlayan Cansu ve Serdar’ı bekleyen asıl sürpriz salondaki kanepede uzanmakta olan cesettir.

Ne yapacağını bilemeyen çiftimiz bir yandan “Hangimiz katil?” sorusuna yanıt ararken bir yandan da ilişkilerini, evliliklerini, geçmişlerini, kendilerini bulundukları noktaya taşıyan olayları yeniden değerlendirecek ve karşılarına çıkacak bambaşka sürprizlerle mücadele etmeye çalışacaktır.

GERÇEK FİYAT 89.75 TL
İNDİRİM %31
KAZANCINIZ 26.93 TL
62.82 TL
62.82 TL
GERÇEK FİYAT 89.75 TL
İNDİRİM %31
KAZANCINIZ 26.93 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 685 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 12:00 - 17:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (58624) vermeyi unutmayınız.
  • Rezervasyon gerekli değildir. Biletlerinizi fırsat kodlarınızı ileterek etkinlik saatinden 1 saat önce gişeden alabilirsiniz.
  • Oturma planı otomatik olarak belirlenmektedir.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 5 Nisan 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Satın alım sonrası iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.