0 (850) 333 03 23
info@firsatbufirsat.com

Tarihi Cağaloğlu Hamamı'nda Hamam Kullanımı, Kese, Köpük Masajı ve Kişiye Özel Kese Hediyesi

Fırsat Numarası: 1091982
Tarihi Cağaloğlu Hamamı'nda Hamam Kullanımı, Kese, Köpük Masajı ve Kişiye Özel Kese Hediyesi Tarihi Cağaloğlu Hamamı'nda Hamam Kullanımı, Kese, Köpük Masajı ve Kişiye Özel Kese Hediyesi Tarihi Cağaloğlu Hamamı'nda Hamam Kullanımı, Kese, Köpük Masajı ve Kişiye Özel Kese Hediyesi Tarihi Cağaloğlu Hamamı'nda Hamam Kullanımı, Kese, Köpük Masajı ve Kişiye Özel Kese Hediyesi Tarihi Cağaloğlu Hamamı'nda Hamam Kullanımı, Kese, Köpük Masajı ve Kişiye Özel Kese Hediyesi Tarihi Cağaloğlu Hamamı'nda Hamam Kullanımı, Kese, Köpük Masajı ve Kişiye Özel Kese Hediyesi

New York Times tarafından ölmeden önce görmeniz gereken 1000 mekandan biri seçilen 300 yıllık tarihi ve dillere destan olmuş atmosferi ile Cağaloğlu Hamam'ı size özel paketler sunuyor!

 

Sağlık & sıhhat, keyif ve rahatlık sizleri bekliyor...

Osmanlı'dan günümüze kalan, Tarihi Cağaloğlu Hamamı'nda;
 hamam kullanımı, kese köpük masajı ve bunların yanı sıra kişiye özel kese hediyesi keyfinize keyif katacak! 

Yılların tecrübesi ile harmanlanmış ellerde, sultanlara layık bir şekilde hamam ve masaj keyfini yaşamanın yanı sıra, bu keyfin ardından gelen bir ritüel olan 300 yıllık büyüleyici bir atmosfere sahip Cağaloğlu Hamam'ı kafeteryasında tazelenmek de cabası...

Fırsata Neler Dahil?

Kese
Köpük Masajı
Kişiye Özel Kese Hediyesi
+
Beyoğlu Gazozu

Keselenmenin Faydaları

 • Kendinizi temizlenmiş ve dinginleşmiş hissetmenizi sağlar.
 • Akne oluşumunu engeller.
 • Cilt altında kan dolaşımını hızlandırır.
 • Cilt yenilenmesini hızlandırır.
 • Ölü derilerden arınmanızı sağlar.
 • Selülitleri gidermenize yardımcı olur.

Hamamın Faydaları

 • Stresinizi alır ve bedeniniz gibi zihninizi de arındırır.
 • Lenf sisteminize iyi gelerek lenflerinizin temizlenmesini sağlar.
 • Kas ağrıları ve krampları için en iyi çözümdür. Özellikle spor yapan kişilerin eklem ve kas ağrılarını doğal yoldan hafifletir.
 • Kalp atımı ve metabolizma hızını arttırır. Bu nedenle kalp hastalarının hamam gitmesi önerilmez.
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir.
 • Enfeksiyon hastalıklarında ve kanser türevlerinde sıcak buhar tedavisi kullanılmaktadır. Hamam bu tarz rahatsızlıkları olan hastalara önerilmektedir.

Tarihi Cağaloğlu Hamamı

Hamam, Yerebatan Sarnıcı yakınında bulunmaktadır. 1741 yılında, dönemin padişahı I. Mahmut’un Ayasofya Külliyesindeki kütüphanesine ve Aya Sofya Camiine gelir sağlamak için yaptırılmıştır. Hamamın planını Hassa Mimarı Süleyman Ağa çizmiş ve hamam, Abdullah Ağa tarafından bina edilmiştir. Cağaloğlu Hamamı’ndan önce aynı yerde Nevşehirli Damat İbrahim Paşa’nın bir sarayı vardı. Bu yapı 1740 senesinde yandı ve arsasında Cağaloğlu Hamamı’nın yapımına başlandı. Kadınlar ve erkekler için ayrı bölümleri olan çifte hamamın, kadınlar çıkışı hamam sokağına, erkekler çıkışı caddeye bakar. Eserin mimari yapısında Barok üslubu ve klasik Osmanlı mimarisinde olmayan yenilikler göze çarpmakta ve Osmanlı Dönemi’nde inşa ettirilen son büyük hamam olma özelliğini de taşımaktadır. Cağaloğlu Hamamı’nın camekânını geniş bir kubbe örter. Camekanın çevresinde konsollar üzerine bina edilmiş soyunma odaları bulunur. Hamamın orta yerinde; tek parçalık mermerden, geniş bir havuz vardır ve havuzun orta yerinde üç katlı enfes bir fıskiye yer almaktadır. Hamamın ılıklığındaki dört mermer ayak üzerine oturtulmuş geniş kubbe ve yedi beşik kubbe, (seven cradle-shaped domes) yapının çatısını oluşturmakta ve buradan hamamın hararesine geçilmektedir. Harare; işlemeli sekiz mermer sütun üzerine oturtulmuş geniş ve heybetiyle göz kamaştıran bir kubbeyle örtülüdür. Üç yüz yıldır ayakta duran Cağaloğlu Hamamı, günümüzde halen faaliyet göstermekte olup, çoğunluğu yurt dışından olmak üzere çok sayıda yerli ve yabancı ziyaretçiye hizmet vermektedir.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 185.00 TL
İNDİRİM %62
KAZANCINIZ 116.00 TL
69.00 TL

Cağaloğlu Hamamı'nın Yorumları

 
Bugün ablamla gittik, herkes çok ilgiliydi çok sıcak bir ortamı vardı çok memnun kaldık :) bahçesine bayıldık....
 
Şimdiye kadar gittiğim en güzel hamamdı. Tarihi atmosferde hamam keyfi yapmak çok güzeldi. Çalışanlar çok ilgiliydi, çok memnun kaldık. Bundan sonra sık sık gideceğim
 
Mekanın tarihi ve otantik oluşunu çok beğendik.Ayrıca temiz,bakımlı ve personeli görevini iyi yapıyor.Hizmet kalitesinden memnun kaldım.
 
Her şey muhteşemdi. Köpük kese ve üstüne beyoğlu gazozumuz her şey muazzamdı gerçekten çok teşekkürler.
 
Bütün hizmetlerden çok memnun kaldım. Bundan sonra sık sık gitmeyi planlıyorum
69.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 185.00 TL
İNDİRİM %62
KAZANCINIZ 116.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 5686 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 23:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 info@firsatbufirsat.com e-posta adresinden Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (1091982) vermeyi unutmayınız.
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 25 Ekim 2017
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
 • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
 • Faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • REZERVASYON ZORUNLUDUR. 
 • Fırsattan 08:00 - 22:00 saatleri arasında yararlanabilirsiniz. 
 • Bu fırsattan hem bayanlar hem de baylar yararlanabilmektedir. Tarihi Cağaloğlu Hamamı'nın bayan ve baylar için ayrı alanları bulunmaktadır. 
 • Hamam keyfi esnasında kişiye özel kese hediye edilecektir.
MEKANLAR

Fırsatlardan Haberdar Ol

Kaydet