Bu Fırsat Kaçtı :(

Komedi Sevdalıları İçin 'Can Erik' Tiyatro Oyunu Bileti

Fırsat Numarası: 30815

Çift ödüllü (13. Uluslararası Tiyatro Festivali Kristal Çınar Ödüllü - 2018 Altın Portal Yılın En İyi Tiyatro Oyunu ödülü) Tiyatroname'den kahkaha tufanı 'Can Erik' yeni sezonda seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor!


İpek Tanrıyar, Murat Tavlı, Nami Esatgil ve Efsane Geçen'in rol aldığı Can Erik oyununun Nami Esatgil yönetiyor...

 

Güldürü sanatının inceliklerinde, bir ailenin hayatına dahil olacağınız bu muhteşem oyun için uygun fiyatlı tiyatro biletinizi tükenmeden alın!

İyi seyirler dileriz...

Can Erik

Niyazi Gezer’in yazdığı Nami Esatgil’in yönettiği CAN ERİKTE, Murat TAVLI, İpek TANRIYAR, Nami Esatgil ve Efsane Geçen rol alıyor. 2 Perdelik aile komedisi oyunun konusu şu şekilde:
 
Eşi tam bir işkolik olan Oya Sert  depresyondadır ve yazlıkta eşini bekleyerek yalnız başına zaman geçirmektedir. Doktorunun tavsiyesi ile uyku ilacı kullanmaya başlamıştır. Sörvırvır adasından sonra hiç bir şey yapamamış olan ve oyuncu olma sevdalısı  yan komşu Sabriye'nin bir şakası ile fazlaca uyku ilacı alan Oya uyuyup kalır. Bu arada aracı bozulmuş olan Can Erik ışıkları yanan bu eve yardım istemek için gelir. Yaz gecesinin bunaltıcı sıcağında dakikalarca yürümüş olan genç masada buz gibi suyu görünce dayanamaz ve içer. Aslında su sandığı şeyin uyku ilacı olduğunu anca ertesi sabah anlayacaktır. O da bir köşede uyur kalır. Eşine sürpriz yapmak üzere iş seyahatinden bir gün önce dönen Kayserili salam sucuk üretici Mülayim Sert'in Can Erik'le karşılaşmasıyla başlayan komik olaylar, 
Sabriyenin şöhret olma tutkusu ile sahneye girişleri ile bir kahkaha tufanına dönüşür. Mülayim Sert’in hayatına bir gece de dahil olan ve yüzsüzlüğü ile bir anda kankası haline gelen Can Erik’in rahat davranışları, Oya Sert’in agresifliği, Sabriye’nin pervasızlığı ve Mülayim’in salaklık derecesindeki saflığı unutamayacağınız bir 120 dakika geçirmenize sebep olacak.
GERÇEK FİYAT 56.00 TL
İNDİRİM %38
KAZANCINIZ 21.1 TL
34.90 TL
34.90 TL
GERÇEK FİYAT 56.00 TL
İNDİRİM %38
KAZANCINIZ 21.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 1290 kişi satın aldı!
  • Rezervasyon gerekli değildir. Biletlerinizi fırsat kodlarınızı ileterek etkinlik saatinden 1 saat önce gişeden alabilirsiniz.
  • Oturma planı otomatik olarak belirlenmektedir.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 23 Şubat 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Satın alım sonrası iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.