Çankaya Nes Güzellik'te Kıl Atımı Tekniği İle Kaş Kontürü Uygulaması

Fırsat Numarası: 29901
Çankaya Nes Güzellik'te Kıl Atımı Tekniği İle Kaş Kontürü Uygulaması Çankaya Nes Güzellik'te Kıl Atımı Tekniği İle Kaş Kontürü Uygulaması Çankaya Nes Güzellik'te Kıl Atımı Tekniği İle Kaş Kontürü Uygulaması Çankaya Nes Güzellik'te Kıl Atımı Tekniği İle Kaş Kontürü Uygulaması Çankaya Nes Güzellik'te Kıl Atımı Tekniği İle Kaş Kontürü Uygulaması

Seçenekler

Nes Güzellik, gür ve biçimli kaşlara sahip olmanız ve etkileyici bakışlarla büyüleyici gözükmek isteyenler için kıl atımı tekniği ile kaş kontürü fırsatını hazırladı.

Çankaya'da yer alan Nes Güzellik, kısa, seyrek ve güçsüz kaşları tarihe gömüyor, kıl atımı tekniği ile doğal görünümlü kaş kontürünü özenle uyguluyor.

Kıl atımı ile kaş kontür uygulaması, gözlerinizin güzelliğini belirginleştirecek, bakışlarınıza derinlik katacak.

Nes Güzellik'in uzman kadrosu tarafından gerçekleştirilen kıl atımı ile kaş kontürü uygulaması sonrasında, aynadaki yansımanıza hayran kalacaksınız.

Nes Güzellik

Günümüz teknolojisi, alanlarında uzman, güleryüzlü ekibimizle ve yeni salonumuzda siz değerli müşterilerimizi misafir etmekten mutluluk duyarız.
Müşteri memnuniyetinin ve iş kalitemizin bizlere vermiş olduğu güçle sizleri hijyenik, konforlu, ferah salonumuza davet ediyoruz.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 500.00 TL
İNDİRİM %41
KAZANCINIZ 201.00 TL
299.00 TL
299.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 500.00 TL
İNDİRİM %41
KAZANCINIZ 201.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 159 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0312 428 11 08
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (29901) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 16 Şubat 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR