Bu Fırsat Kaçtı :(

Toplum Cerrahi Tıp Merkezi'yi takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Toplum Cerrahi Tıp Merkezi'nden Kaş Kontür, Pudralama, PRP+Dermopen ve İstenmeyen Tüy Uygulamaları

Fırsat Numarası: 32868

Bakımlı ve sağlıklı olmak isteyenler Toplum Cerrahi Tıp Merkezi'nin sizlere sunduğu bu uygulamalar ile aradığınızı bulacaksınız!

 

Güzelleşmenin yolu Toplum Cerrahi Tıp Merkezi'nden geçiyor! Hem cebinizi hem de sizi düşünen uygun fiyatlı bu kampanyadan yararlanmak için acele edin!

 

Kendinizi şımartmak için daha fazla vakit kaybetmeyin...

Diod Buzbaşlık ile İstenmeyen Tüy Uygulaması

Buz başlık lazer epilasyon uygulaması yapılmadan önce alan tamamen temizlenmektedir. Daha sonra bölgede bulunmakta olan kıllar kısaltılmalı ve daha sonra lazer uygulaması yapılmaktadır. Lazer enerjisi deriden geçerek kıl foliküllerini etkisiz bırakmaktadır.

 

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en kolay yoludur. Çok kısa süre içerisinde uygulama yapılmaktadır. Hem bayanlarda hem de erkeklerde tercih edilebilmektedir. Vücutta yer almakta olan tüm tüyler için uygulama tercih edilebilir.


Kaş Kontürü

Bir nevi dövme benzeri kozmetik uygulaması diyebileceğimiz kalıcı makyaj yüzde ve vücutta yer alan kusurları örtmekte başarılı ve bakımlı genç görünmek isteyenlerin tercihleri arasında olan bir uygulamadır. Temel olarak uygulandığı bölgeler kaşlar, göz ve dudaklardır. Kaşlarda teknik olarak kıl tekniği ve dolgu tekniği tercih edilir. Dudaklarda kontur ve renklendirme tercih edilir. Gözlerde ise eyeliner ve dipliner olarak tercih edilir. Uygulama 2 defa yapılır. Birinci ana uygulama ikinci rötüş uygulamasıdır.


Dermapen

​Ciltte mikro kanallar açarak cildin ihtiyacı olan vitamin ve mineraller cildin alt katmanlarına gönderilerek, cildin yenilenmesi, sağlanır. Yapılan uygulamada cilt kendi kendini yenileme süreci gelişir.​

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 1500.00 TL
İNDİRİM %60
KAZANCINIZ 900.00 TL
600.00 TL
600.00 TL
GERÇEK FİYAT 1500.00 TL
İNDİRİM %60
KAZANCINIZ 900.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 6 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Mayıs 2018
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR