Bu Fırsat Kaçtı :(

Sahil Şeridinin En Güzel Noktalarını Keşfedebileceğiniz Harika Bir Tur! En Güzel Tatiller'den Çift Kişilik Odada Kişi Başı Konaklamalı Tekne Turları Dahil Gizemli Likya Turu 425 TL!

Fırsat Numarası: 6283

Hareket Yerleri ve Saatleri
20:00 Bakırköy Metrobüs Durağı Yanı
20:30 Mecidiyeköy Yapı Kredi Önü
21:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi
21:15 Maltepe Kapet Önü

 

1. Gün Çarşamba

Yukarıda belirtilen hareket noktalarından siz değerli misafirlerimizi alarak yolculuğumuza başlıyoruz.

 

2. Gün Perşembe / Fethiye Tekne Turu - Yüzme Molaları - Fethiye
Sabah yol güzergahındaki tesisimizde alacağımız kahvaltı sonrası Fethiye'ye varıyoruz. Birbirinden güzel koy ve adalarında yüzme olanağı bulabileceğimiz, maviyi ve yeşili bir arada görmeye doyacağımız Fethiye tekne turumuza çıkıyoruz. Kızılada, Akvaryum Koyu, Boncuk Koyu, Tavşan Adası (Panaromik), Şövalye Adası (Panoramik) ve yüzme molaları tekne turu dönüşünde Fethiye şehir merkezinde serbest zaman sonrası otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama. (Fethiye)

 

3. Gün Cuma / Ölüdeniz Tekne Turu
Sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrası Ölüdeniz'i doya doya göreceğimiz tekne turumuza başlıyoruz. Mavi Mağara, Kelebekler Vadisi, Akvaryum Koyu, Soğuksu Koyu, Gemiciler Adası ve Deve Adası'nı tekne ile geziyoruz ve koylarda denize giriyoruz. Gezi sonrasında otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama. Arzu eden misafirlerimiz için Bar Turu (Ekstra) (Fethiye)

 

4. Gün Cumartesi / Serbest Gün
Kahvaltı sonrası tam gün serbest gün. Dileyen misafirlerimiz Saklıkent - Yakapark - Tylos jeep safari turuna (Extra) katılabilirler.

 

5. Gün Pazar / Dalyan - Caretta & Caretta - İzturu Plajı
Sabah saatlerinde otelde alacağımız kahvaltının ardından ilk durağımız Dalyan, Karia Uygarlığı'nın önemli kentlerinden biri olan (Kaunos Antik Kenti) içinde barındıran, bugün ise balık kapanlarıyla meşhur Dalyan Kasabasından Dalyan Tekne Turumuza (1. Tekne Turu) çıkıyoruz. Sazlıklar arasından geçerek M.Ö. 4. yy tarihlenen Dalyan'ın simgesi Kaunos Kral Kaya Mezarlarını görüyoruz. Caretta & Caretta Kaplumbağalarının Akdeniz'deki en önemli üreme alanı olan İztuzu Plajı'nda ki yüzme molasının ardından İstanbul'a hareket ediyoruz.

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler
3 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

Lüks Araçlar İle Ulaşım

Çevre Gezileri

Otobüs İçi İkramlar

3 Tekne Turu

Açık Büfe 4 Sabah Kahvaltısı

2 Öğle Yemeği (1 ve 2 gün teknede)

Açık Büfe 3 Akşam Yemeği

1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
Son Gün Öğlen Yemeği

Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

Tüm Özel Harcamalar

Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

 

Gezi İle İlgili Detaylar
Gezi süresi 3 gece 4 gündür. 1 gecesi yolda geçmek kaydı ile otel konaklaması 3 gece 4 gündür.

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.

Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.

0 - 6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

Tur içersinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.

Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez.

Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır.

Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda en güzel tatiller’in sorumluluğu yoktur. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 2 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı En Güzel Tatiller'de saklıdır.

Turun iptali durumunda en güzel tatiller iptali bizzat bildirmek zorundadır. Bu bildirim süresi kanuni süre olduğundan tazminat hakkı yoktur.

 

Müze Kart, Müze Ören ve Rehberlik Hizmetleri Detayları

Müze kart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde geçerli olup ücretsiz ziyaret sağlar. T.C. vatandaşı olmayan misafirlere Müze kart maalesef verilememektedir.

 

1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası Kapsamı

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle satın alınan paket tur hizmetinin verilememesi halini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.)

 

Tavsiyeler

Birinci gün gezimiz otele giriş yapılmadan başlayacağından yüzme için gerekli kıyafetlerinizi ayrı bir şekilde hazırlayınız.

GERÇEK FİYAT 850.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 425.00 TL
425.00 TL
425.00 TL
GERÇEK FİYAT 850.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 425.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 49 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (6283) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 31 Mart 2014
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon yapılmayan kuponlar ile hizmetten yararlanamazsınız. Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti, yol durumu, sefer iptali, tur doluluk oranı, bölge ve tesis doluluğu ve mücbir sebepler nedeniyle yapılamayan ya da değişiklik yapılan turlarda acentanın sorumluluğu yoktur. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentada saklıdır.
  • Turlarımızda kesin rezervasyon yapıldıktan sonra, iptal  işlemi yapılamamaktadır. Bu gibi durumlarda geçerlilik süresi içinde kullanılmak kaydıyla açık tarih uygulaması yapılabilmektedir.
  • Değişiklik işlemlerinde ise, tur tarihinden en az 2 gün öncesinden müracaat yapılması halinde gerekli değişiklikler yapılmaktadır.
  • Tek Kişilik Oda: 600 TL, 0 - 2 Yaş Arası Çocuk: Ücretsiz, 2 - 6 Yaş Arası Çocuk: 150 TL (Koltuk Ücreti), 6 - 12 Yaş Arası Çocuk %50 indirimlidir.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.