Bu Fırsat Kaçtı :(

Alex Güzellik'i takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Alex Güzellik'te Sizi Bunaltmadan, Cildinizi Güzelleştirecek 1 Seans Ozon Kabin Uygulaması

Fırsat Numarası: 26105

Sıcak sevmeyenlere müjde!
Ozon kabin ile bunalmadan ışıl ışıl pürüsüz, pamuk gibi yumuşak bir tene sahip olmak ister misiniz?

 

Alex Güzellik'te sizleri güler yüz ve sınırsız hizmet bekliyor!

Hem kendinize hem de cildinize iyi bakın!

Ozon Kabin Nedir?

Ozon kabin içinde deri yolu ile vücuda oksijen verilme yöntemidir. Stres, selüloit giderici, zayıflatıcı, toksin atıcı, sindirim, dolaşım düzenleyici, cildi sıkılaştırıcı ve güzelleştirici gibi özellikleri bulunan vücut bakım ünitesinin en önemli özelliği, performanslı kilo vermeye yardımcı olmasıdır. genellikle, sarkık vücutlar, karın, bacaklar, kalça, popo ve belde yerleşen yağ ve selülit depolarına son noktayı koymak için kullanılır. Ozon kabin ile ozon derinin 4 ile 6 santimetre altına nüfus ediyor. Böylelikle yağlama ve yağ parçaları arasında birikmiş olan toksinlere rahatlıkla ulaşılıp, ozonun etkisi ile deri gözeneklerinden emilerek vücudun kan, lenf ve yağ dokusuna geçer. Lenfatik sistemi toksinlerinden arındırır, cildi temizler, kasları gevşetir, kan dolaşımını hızlandırır ve bakteri, virüs mantarları öldürür. Fonksiyonları ve Özellikleri cildin nemlendirilmesi sonucunda ozon emdirilmesi yöntemidir. İnfrared / Kızılötesi ışın terapi – İnfrared kombinasyonlu selülit giderimi için tasarlanmış olup, vücut gözeneklerinin maksimum büyüklük de açılarak ozonun vücuttaki yağ tabakasının hızlı bir şekilde yakmasını sağlar.Yağ yakma ­ İnfraredin ve ozonun etkisi ile vücuttaki yağ tabakalarının derinlemesine etki eder.Ozon kabin yöntemiyle yapılan terapi selülit giderme, performanslı zayıflatma ve yağ dokularını parçalamasını sağlar. Kan hücrelerinin elastikiyetinin arttırılarak kılcal damarlardan geçişine olanak sağlanır.

Alex Güzellik

Alex Güzellik Salonu Kartal'da açıldı.
Son teknoloji cihazlarla donattığı ve sertifkalı yetişmiş personeliyle Kartallıların hizmetine sunduğu dükkanında Alex'i Alex'ten dinledik;
Adım Alex Şahin 90'lı yılların dansör, zenne Alex'iyim... 10 yıl bilfiil gerek ekranlarda gerekse hem dünya hem de Türkiye basınında uzun yıllar yer aldım. Türkiye'yi yurt dışında temsil ettim. Reuthers haber ajansı NDR, BBC ve belgesellere de konu oldum. Dansta da çok başarılı oldum ama biliyorsunuz ki dans kondisyon isteyen süreklilik isteyen tabi ki yaşı geldiğinde bırakılması gereken nankör bir meslek, şarkıcılık gibi değil sesiniz sizi götürüyorsa fiziğiniz çok önemli değil ama dansta fizik çok önemli. Gerçi ben fiziğimi hala koruyorum ama tabi kondisyonum düştü. Bir anda ticarete geçmeye karar verdim. Beni tüketen kesim kadınlardı. Sosyete diye tabir ettiğimiz ailelerin hepsiyle çalıştım. Vedalar kına geceleri, home partiler düzenledim. Bir anda kadınlarla ilgili başka bir alana geçmek istedim ve kadınlara yönelik güzellik ve estetiği tercih ettim. Tabi estetiği tam anlamıyla öğrenerek yapmak istedim. Sağlık Bakanlığı'nın izniyle merkezler kurdum. Göztepe'de şube kurdum, hala devam ediyor. İşimi iyi yapmayı iyi öğrenmeyi kendime ilke edindim. Bunla ilgili ne kadar Workshop, ne kadar eğitim nerede bilgi varsa ben oradaydım. Bunlarla ilgili eğitimlerimi ve sertifikalarımı aldım. Bununla birlikte bir çok ortağım oldu, bir çok marka kurdum onların hepsini devrettim. İlk defa adımı koyduğum bir iş yerim Kartal'da oldu. Bu da Kartal'a nasip oldu. Buraya ciddi bir yatırım yaptım, böyle bir yatırımla estetik ve güzelliği buraya getirdim. Adımı koydum Alex Güzellik Salonu diye.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 150.00 TL
İNDİRİM %70
KAZANCINIZ 105.00 TL
45.00 TL

Alex Güzellik'in Yorumları

 
Gerek Sultan hanim gerekse isletme sahibesi hanim cok ilgili ve tatli insanlar. Cok memnun kaldim. Tavsiye ederim. Vakit bulursam ve yolum o tarafa duserse mutlaka tekrar giderim
45.00 TL
GERÇEK FİYAT 150.00 TL
İNDİRİM %70
KAZANCINIZ 105.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 176 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (26105) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 5 Nisan 2017
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
  • 1 seans ozon kabin uygulaması 30 dakika sürmektedir.
MEKANLAR