0 (850) 333 03 23

Beyoğlu Grand Pera Cinemo ve Ataşehir Bulvar 216 Cinemo’da İndirimli Sinema Biletleri

Fırsat Numarası: 37740
Beyoğlu Grand Pera Cinemo ve Ataşehir Bulvar 216 Cinemo’da İndirimli Sinema Biletleri Beyoğlu Grand Pera Cinemo ve Ataşehir Bulvar 216 Cinemo’da İndirimli Sinema Biletleri Beyoğlu Grand Pera Cinemo ve Ataşehir Bulvar 216 Cinemo’da İndirimli Sinema Biletleri Beyoğlu Grand Pera Cinemo ve Ataşehir Bulvar 216 Cinemo’da İndirimli Sinema Biletleri Beyoğlu Grand Pera Cinemo ve Ataşehir Bulvar 216 Cinemo’da İndirimli Sinema Biletleri Beyoğlu Grand Pera Cinemo ve Ataşehir Bulvar 216 Cinemo’da İndirimli Sinema Biletleri

Seçenekler

Sinema severlerin istediği tüm rahatlık, kalite ve huzuru sağlayan Cinemo'da, biletleriniz indirimli olarak sizi bekliyor!

 

Cinemo; film izlemekten keyif alan sinema severlere sunduğu ses, görüntü kalitesi, VIP salonları, konforlu koltukları, salonların hava kalitesini artıran iklimlendirme ve taze hava sistemiyle, sinema izleme deneyimini en üst seviyeye taşıyacak ve size muhteşem bir seyir keyfi tattıracak...

 

Merak ettiğiniz tüm filmleri, en iyi kalite ve konforda izlemek için yapmanız gereken sadece indirimli biletinizi almak ve gişe görevlisine kodunuzu iletmeniz gerekmektedir. Böylece üzerinde seans saati, tarih, salon & koltuk numarası ve film bilgileri bulunan sinemaya giriş biletinizi teslim alabilirsiniz.

 

Bu muhteşem seyir zevkini kaçırmayın ve uygun fiyatlı sinema biletinizi hemen alıp, arkadaşlarınızla bu keyfi paylaşın!

 

Arasız Film Keyfi Yalnızca Grand Pera Cinemo'da!

Ayrıca Grand Pera Cinemo’da 22:00’dan sonraki seanslar izleyicileri arasız film izleme keyfi ile buluşturuyor. Bu seanslarda mısırınızı ve içeceğinizi film başlamadan almayı unutmayın, keyfiniz tam olsun. 

 

İyi seyirler dileriz.

Cinemo

Sinemaya, Cinemo’ya. Cinemo; film izlemekten keyif alan sinema severlere sunduğu ses, görüntü kalitesi, VIP salonları, konforlu koltukları, salonların hava kalitesini artıran iklimlendirme ve taze hava sistemiyle, sinema izleme deneyimini en üst seviyeye taşımayı amaçlamaktadır.

 

Sinema kültürünü sahiplenen ve sinemaya yepyeni bir vizyon kazandırma anlayışıyla yola çıkan Cinemo, Bulvar 216’da 6 salon, Beyoğlu Grand Pera’da Emek Sineması da dahil 9 salon olmak üzere; toplam 15 salon ve yaklaşık 2000 misafir ağırlama kapasitesine sahiptir.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 17.00 TL
İNDİRİM %53
KAZANCINIZ 9.00 TL
8.00 TL

Bulvar 216 Cinemo, Ataşehir'in Yorumları

 
çok güzel :), temiz, nezih ve kaliteli, ses kalitesi de gayet başarılı,
VIP salon özellikle çoook güzel
8.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 17.00 TL
İNDİRİM %53
KAZANCINIZ 9.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 2406 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (37740) vermeyi unutmayınız.
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Haziran 2019
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Kupon kodunuz satın aldıktan sonra iptal edilemez.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Hafta içi ve hafta sonu, 2D veya 3D seanslarının hepsinde geçerli.
 • Özel gün ve bayramlarda da geçerlidir. 
 • 3d filmlerde gözlükler ayrıca gişeden alınacaktır.
 • Grand Pera ve Bulvar 216 lokasyalarında geçerlidir.
 • Bulvar216’da Vip salonda geçerli değildir.
 • Kupon kodunuz satın aldıktan sonra iptal edilemez.
 • Hangi salonlarda hangi filmler oynuyor görmek istiyorsanız tıklayınız.
 • Kodunuzu kullanabilmeniz için Cinemo gişe görevlisine kodunuzu iletmeniz gerekmektedir. Böylece üzerinde seans saati, tarih, salon & koltuk numarası ve film bilgileri bulunan sinemaya giriş biletinizi teslim alabilirsiniz.
 • Yaş sınırı olan filmlerde Cinemo kimlik ibrazı isteyecektir, geçerli yaş kategorilerinde olmayanlar kupon kodunu kullanamayacaktır.
 • Kupon kodu paraya çevrilemez ve kaybolması durumunda Cinemo ve satın alım yaptığınız site sorumluluk kabul etmez.
 • Satın alım sonrası bilet değişikliği yapılamaz.
 • Sadece gişede geçerlidir
MEKANLAR