Çocuklar İçin İngilizce Kitap Serisi + 2 Ay Online İngilizce Kursu

Fırsat Numarası: 109416
Çocuklar İçin İngilizce Kitap Serisi + 2 Ay Online İngilizce Kursu

Seçenekler

Ürün Bilgileri

Çocuklar için İngilizce kitap serimizin içeriği

4 adet (renkli baskı) metot kitabı (320 sayfa)
Online audio (seslendirme) erişimi
ve
2 Ay Online İngilizce kursu ilaveli

Çocuklar İçin İngilizce Kitap Serimizin İçerik Açıklaması

  • Çocuk İngilizce setimiz, çocuklara İngilizce’yi eğlenerek öğretmek amacıyla hazırlanmıştır.
  • Setimiz 8-16 yaş grubuna hitap etmektedir.
  • Çocuğunuzun metot kitapları ve İngiliz eğitmenlerin oluşturduğu seslendirme dosyalarına erişim ile, eğlenerek İngilizce ile tanışması ve doğru telaffuzu dinleyerek kelime ve cümlelerin belleğine yerleşmesi amaçlanmaktadır.

Kitaplarımızın Öğretim Yöntemi

Kitaplarımızdaki hikayelerde kahramanımız Jenny’nin maceralarını okurken, aralara yerleştirilmiş İngilizce öğrenim bilgileri verilmektir. Böylece sıkıcı bir ders havası vermeden, İngilizce öğrenimini sevdirerek gerçekleştirmektir.

Kitaplarımız, 4 sayıdan oluşan bir takımdır. Kitaplarımızın içeriklerinde çocuğunuzun dikkatini çekecek konular ve görsellerle desteklenmiş bir program sunulmuştur.

1 ve 2 numaralı kitaplarımızda daha çok görsel ağırlıklı çalışma mevcuttur. 3 ve 4 numaralı kitaplarımız da ise görseller ile aynı oranda yazılar da kullanılmıştır.

Kitaplarımız, eğer arzu ederseniz, çocuklarınız ile birlikte, hem keyifli vakit geçireceğiniz hem de onlarla paylaşabileceğiniz çok faydalı bir materyal olacaktır.

Her kitabın tüm İngilizce içeriği, ses dosyalarında seslendirilmiştir. Ses dosyalarının numaraları, kitap numaralarıyla aynıdır. Çalışmalarda seslendirmeleri dinlemek, hem duyarak hem de okuyarak uygulama yapılmasına imkan vermektedir.
Ayrıca, her kitabımızın son bölümünde, kelimeler dizini bulunmaktadır. Kitaplarda geçen İngilizce kelimelerin Türkçe karşılıkları alfabetik sırayla verilmiştir.

Online Eğitim Nedir ve Çocuğunuza Ne İmkanlar Sağlar

Online eğitim, bugünkü teknolojinin yarattığı imkanlar sayesinde, okulu, kursu, sınıfı, öğretmeni, kitabı ve aklınıza gelebilecek tüm yardımcı öğrenim materyalini ayağınıza getirir. Okulu ve kursu, evinizdeki bilgisayara ve tablete sığdırarak sunmaktadır. Günümüzde dil öğrenimi için benzersiz bir imkandır. Hiç şüphesiz yakın gelecekte online eğitim tüm eğitim sistemlerinin yerini alarak, çağımızın eğitim dünyasının temelini oluşturacaktır.

Kuruluşumuz çocuk İngilizce eğitim setimize de online eğitim bölümünü ekleyerek, çocuklarımıza hem mükemmel bir İngilizce öğrenme imkanı sunmakta hem de onların tam zamanında günümüzün teknolojisi ile tanışmalarını sağlamaktadır.

GERÇEK FİYAT 85.00 TL
İNDİRİM %35
KAZANCINIZ 29.00 TL
56.00 TL
56.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 85.00 TL
İNDİRİM %35
KAZANCINIZ 29.00 TL
Telefon numaraları:
  • Ödemenizi yaptıktan sonra vereceğiniz adrese kargolanacaktır.
  • 13 Ağustos Perşembe gününe kadar kargoya verilir.
  • Ücretsiz Kargo
  • Bu ürün Limasollu Naci tarafından gönderilecektir.