Bu Fırsat Kaçtı :(

İzmir Arena, Bayraklı'yı takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

11, 12, 13 Ekim Coffee Festival İzmir Giriş Bileti

Fırsat Numarası: 52715

2019 yılında da İzmir’e damgasını vuracak tek Festival olan Coffee Festival İzmir'de Kahve ve deniz kokusu yeniden birbirine karışacak.

 

Ersin Show - Mc, Dj Emre Serin, Sinestezi, Dj Sergee - Rnb Party, Norm Ender ve daha fazla güçlü isimlerin konserlerinin yanı sıra kahve, eğlence, sergi, workshop, çocuk oyunları, söyleşiler, spor, dans, şovlar ve daha fazlası İzmir Kahve Festivali (Loc Festivals)'de sizleri bekliyor!


11, 12 ve 13 Ekim'de 3 gün boyu sürecek İzmir Kahve Festivali (Loc Festivals)'e katılmak isteyenlere indirimli giriş biletleri bizden...

İzmir Kahve Festivali (Loc Festivals) sizleri bekliyor!

İyi eğlenceler dileriz!

LOC Festivals / Coffee Festival İzmir

2019 yılında da İzmir’e damgasını vuracak İzmir’in ilk ve en büyük konsept Festivali olan Coffee Festival İzmir, bu sene festivali uzaya çıkarıyor...

"Festivalimizin çılgın keçisinin uzay macerasını yine çok daha fazla kahve, çok daha fazla firma, çok daha fazla atölye ve çok daha fazla eğlence mottosuyla; Türkiye’nin en büyük kahve festivali olan "LOC Festivals / Leaders of Coffee / Coffee Festival İzmir"de 11-12-13 Ekim 2019 tarihinde Pınar ana sponsorluğunda İzmir Arena’da.

LOC Festivals / Coffee Festival İzmir, 2016 yılından beri toplamda yaklaşık 100.000 ziyaretçi, 310 firma, 55 tedarikçi ve 2400 çalışanla festivallerini gerçekleşmiştir ve Türkiye’nin en büyük alanına kurulan ilk festivali; ilk ve en büyük consept festivali olma özelliğini kazandı. Tüm Katılımcı firmalarımız ve ziyaretçilerimiz sayesinde de adını tüm dünyada var olan kahve festivalleri arasına yazdırmayı başardı.

Festival içeriğinde; kahve tadımları, barista şovları, sergiler, sürpriz isimlerin sahne performansları ve kahveye dair bilmek istediğiniz birçok şeyi öğrenebileceğiniz atölyeler ve söyleşiler gerçekleşecek. Tabiki bunların dışında tüm ziyaretçileri birbirinden ilginç sürprizler de bekliyor olacak.

Festivalin katılımcı firma profilinde; 3rd wave (3.Dalga) Kahve akımı temsilcileri, kahve çekirdeği üreticileri, roasterlar, kavurma makinası, değirmen firmaları, geleneksel Türk kahvecileri, 3. Nesil kahve makinası ihracat ve ithalatçıları, kahve ve kafelerin yan ve destek ürün markaları ve tasarımcılar bulunuyor.Bu sene 3.dalga kahvecilerimiz için oluşturduğumuz 3th wave street ve tasarımcılarımız için oluşturduğumuz LOC Bazaar ile ilgi alanınıza özel alanlarımızı da ziyaret edebileceksiniz.

İzmir’in ilk özel ve en büyük festivali; İzmir’in denizi, keyfi, modernliği, güzel kızları, yakışıklı erkekleri, eşsiz mutfağı, sanatı, modası, konforu, dansçıları, sporcuları, manzarası ve çok daha fazlası ile tekrar bir arada olacak.Festival saatleri de yine aynı; öğlen 12:00’den gece 24:00’e kadar sürecek.

Bu festivalde, kahvenizi elinize alıp denize karşı hamaklarda dinlenebilir, salıncaklarda sevdiklerinizle sallanabilir ya da isterseniz şezlonglarda güneşlenebilirsiniz. İzmir gibi bir festival denilmesinin sebebi de bu olsa gerek. Önce kahve ve bilgi, sonra da keyif ve eğlence tekrar ön planda olacak.Festivalin gece etkinlikleri de farklı bir boyuta taşınıyor. Tüm gün devam edecek olan canlı performansların ( DJ performans, müzik grupları, dans Showları vb) yanı sıra, her gece sürpriz bir isimle müthiş bir konser gerçekleşecek. Bunların dışında yine özel sergilerimizi ziyaret edebilir, yetişkinler ve çocuklar için hazırlanan oyun ve eğlence alanı ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Festival hatırası almak isterseniz alışveriş alanımızı ziyaret edebilirsiniz. Yeme-içme bölümünde ise birçok marka eşsiz lezzetleriyle sizleri bekliyor olacak. Daha detaylı bilgi için www.coffeefestivalizmir.com ‘u ziyaret edebilir ve sosyal platformlarda @izmircoffeefestival hesabını takip edebilirsiniz.

İzmir'de dördüncü kez düzenlenen kahve festivali deneyimi için de sizleri 11-12-13 Ekim'de İzmir Arena'ya bekliyoruz."

Bu Sene Festivalde Neler Bulacaksınız?

Konserler

11 Ekim

ERSİN SHOW-MC
DJ EMRE SERİN
SİNESTEZİ 19:00
DJ SERGEE-RNB PARTY
NORM ENDER 21:30

12 Ekim
ERSİN SHOW
MC DJ EMRE SERİN
SONRAKİ İSTASYON 18:00
BAŞIBOZUK 19:30
YÜKSEK SADAKAT 21:30 

13 Ekim
ERSİN SHOW
DJ EMRE SERİN
MELİKE ERBEY
HAKAN DOĞANAY %100 TÜRKÇE DJ PERFORMANCE
BIRADERS 19:30
CAN BONOMO 21:30


Bilete Dahil Hizmetler

- İkramlar, Tadımlar,
- Cuppingler,
- Konser ve müzik dinletileri,
- Söyleşiler, (Bazı söyleşiler için ön kayıt alınmaktadır)
- Workshoplar (Bazı workshoplar için ön kayıt alınmaktadır)
- Sergi alanları ziyareti,
- Çocuk oyun alanları,
- Yetişkin oyun alanları,
- Spor etkinlikleri,
- Dans gösterileri,
- Latte şov gösterileri,
- Barista şovları,
- Sokak sanatları gösterileri

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 60.00 TL
İNDİRİM %25
KAZANCINIZ 15.00 TL
45.00 TL
45.00 TL
GERÇEK FİYAT 60.00 TL
İNDİRİM %25
KAZANCINIZ 15.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 6801 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 13 Ekim 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Kupon kodunuz satın aldıktan sonra iptal edilemez.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR