Bu Fırsat Kaçtı :(

Complex İstanbul'u takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Complex İstanbul'da Hafta içi ve Hafta Sonu İnovatif Zumba & Pilates

Fırsat Numarası: 54528

Aynadaki yansımanızla barışın! Sıkı ve fit bir vücuda hazır olun!

Complex İstanbul sizi hayalinizdeki fit görünüme kavuşturmak için özel plates ve zumba paketleri hazıladı.


İlk dersten itibaren farkı hissedeceksiniz. 

Complex İstanbul Spor Etkinlikleri

Tüm spor branşları vücut sağlığı için önem arz etmektedir ancak bazıları vardır ki hem vücut sağlığının korunmasında hem de hareket etme anlamında büyük önem taşır. Zumba ve pilates bu anlamda bu spor branşlarından ikisi olarak fitness sektörü içerisinde bireylerin rahatlıkla yapabileceği grup egzersizleri olarak ortaya çıkmıştır. İki farklı disiplinin birleşimi olarak zumba ve pilates kısa zamanda fitness dan tam verim almanızı sağlar. Zumba başlı başına dans ve fitness egzersiz biçimi olarak 1 saat içerisinde 500 - 1000 kcal yapabilmenizi bunun yanında latin dans kökenli olmasından dolayı farklı ülke kültürlerini tanımanıza olanak sağlar. dans ve fitnessi bir araya getiren zumba da dans ederken zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız hatta dans ederken aynı zamanda fitness egzersizlerini yaparak aslında vücudunuz için yağ yakımının yani sıra kaslarınızı güçlendirmeniz anlamında avantaj sağlarsınız.

Bu anlamda zumba dersleri yağ yakımının yanı sıra vücudun sıkılaşmasına ve güçlenmesine destek olur. Bununla birlikte yalnız incelme, sıkılaşma, güçlenme değil aynı zamanda eğlenceli olmasıyla diğer kardiyo antrenmanlarından daha keyifli bir antrenman hale gelir.

Plates ise vücudun eklem ağrılarından kurtulmasına, sıkılaşmaya faydalı olan bir diğer grup egzersizi olarak karşımıza çıkmaktadır. Pilates ile birlikte vücut postürünün düzelmesini, eklem ağrılarının giderilmesini, kassal dayanıklılığın kazanılmasını sağlarsınız. Bu anlamda gündelik yaşamınızda ağrılarınızı azaltarak keyifli bir hayat sürmenizi sağlar. Tüm bu faydaların bir ders içerisinde toplanması dersten maksimum verim almanızı sağlayarak gündelik hayatınızda ekstra bir spor yapmanıza gerek kalmadan yalnız 1 saatinizi ayırarak bahsedilen tüm faydalardan yararlanacaksınız.

Siz de 1 saatten maksimum verim almak istiyorsanız, sıkıcı bir dersten ziyade keyifli ve vücudunuz için en sağlıklı grup egzersizini denemek istiyorsanız bize katılın...

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 75.00 TL
İNDİRİM %34
KAZANCINIZ 25.00 TL
50.00 TL
50.00 TL
GERÇEK FİYAT 75.00 TL
İNDİRİM %34
KAZANCINIZ 25.00 TL
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 12 Şubat 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Haftanın her günü 09.00-20.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.  
MEKANLAR