0 (850) 333 03 23
CreAtölye'yi takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Creatölye'den Farklı Bir Deneyim Yaşamak İsteyenler İçin Regresyon ve Progresyon ile Zamanda Kendine Yolculuk Semineri

Fırsat Numarası: 27148

Creatölye ile sıradışı bir zamanda yolculuk deneyime hazır mısınız? 


Regresyon ve Progresyon ile Zamanda Kendine Yolculuk Semineri ile hipnoz tekniklerini kullanarak bilinçaltınıza inme şansını bulacaksınız.

 

Endişe, korku, suçluluk ve pişmanlık gibi duyguları hedef alarak bireyi özgürleştiren zamanda kendine yolculuk yönteminden çok memnun kalacaksınız. 

 

Güler Pınarbaşı tarafından gerçekleştirelecek olan bu seminerde yerinizi ayırtmak için acele edin. 

27 Mayıs saat 14:00'da Creatölye'de buluşalım!

Regresyon ve Progresyon ile Zamanda Kendine Yolculuk Semineri

Hipnoz teknikleri ile yapılan Regresyon (geçmiş) ve Progresyon (gelecek) çalışmaları hayatınızda duyusal ve duygusal bir iyileşme sağlar. 


Geçmiş takıntılar, daimi korkular, bitmeyen yas, gelecek kaygı ve endişeleri, hüzün, hayal kırıklıkları denetimsiz duygular, duyuların tam kullanılamayışı, öfke, pişmanlık, suçluluk vb. yük duygulardan özgürleştirir ve dengeler.

Regresyon ve Progresyon yaşam terapilerinde amaç; zihin-beden sisteminde bulunan geçmişe dair birikmiş duyguları ve geleceğe yönelik endişe ve korkuların bedende yarattığı tıkanıklıkları serbest bıraktırmaktır.

Bu serbest bırakmayla içsel dengelenme yeniden sağlanır. Geçmişten ve gelecekten özgürleşip anda kalarak içinizdeki gücü ve sevgiyi yeniden keşfetmeye başlarsınız.

Güler Pınarbaşı Hakkında

Farkındalık Eğitmeni, hipnoterapist ve yazardır. Uzun yıllar basın-yayın- halkla ilişkiler sektöründe çalışmıştır. 2000 yılında Üçüncü göz Dergisi’ni yayımlamaya başlamış ve farkındalık konularında araştırmalar yaparken birçok eğitim ve uygulamalara katılmıştır. NLP Trainer (Beyin Dili Programında eğitimcinin eğitmeni), Hipnoterapi de NLH Master (Beyin Dili Hipnoterapisi), bir çok şifa sanatlarında da uygulayıcı ve eğitmendir. İstanbul’da yaşamaktadır. Asya ve Avrupa Yakası’ndaki merkezlerde bireysel seanslar, kurumsal grup çalışmaları yapmakta, 3. Göz Farkındalık Okulu kapsamındaki konularda, farkındalık eğitim ve seminerleri düzenlemektedir.

Eğitmenin Konu Kapsamında Aldığı Eğitimler

- 2004 NLP Pracititioner/ INLPTA’nın eğitmen Debra Wylde’ dan,

- 2005 NLP Practitioner / The Universal NLP Association (UNLPA) ve The Society of Neuro- Linguistic Programming (NLPNOW) eğitmeni Philip Holt’dan,
- 2005 NLP Master Practitioner / Europan & Middle Eastern Institute of Hypnosis (EMEIH) kurum eğitmeni Ralph Watson’dan, Beyin Dili Hipnoterapi Eğitimleri (Neuro Linguistic Hipnoteraphy)
- 2005 NLH Practitioner / Europan & Middle Eastern Institute of Hypnosis (EMEIH) isimli kurum eğitmeni Robert Smith’den,
- 2004 NLH Practitioner ve Master Practitioner eğitimi, Europan & Middle Eastern Institute of Hypnosis (EMEIH) kurum eğitmeni Ralph Watson’dan…
- 2005 NLP Master Training Eğitimi/ The Universal NLP Association (UNLPA) kurum eğitmeni Sue Knight’tan
- 2005 NLP Trainer Training Eğitimi (Uzman Eğitmen Eğitimi)/ British Board of NLP (BBNLP) eğitmeni Sue Knight’tan alarak bu konudaki tüm eğitimlerini tamamlamıştır.

Eğitmenin Aldığı Biorezanans Eğitimleri

- 2015 NeuroFeedback Klinisyenlik Eğitimi Orhan Kılıçcı
- 2015 Integratif Tıp Nedir? Eğitimi Dr. Ersal Işık
- 2016 Deneyimsel Tasarım Öğretisi
- 2016 Başarı Psikolojisi

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 55.00 TL
İNDİRİM %20
KAZANCINIZ 11.00 TL
44.00 TL
44.00 TL
GERÇEK FİYAT 55.00 TL
İNDİRİM %20
KAZANCINIZ 11.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 72 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 21:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (27148) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 27 Mayıs 2017
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Kupon kodunuz satın aldıktan sonra iptal edilemez.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • İade kabul edilmemektedir.
  • Oturma planı otomatik olarak belirlenmektedir.
MEKANLAR