Bu Fırsat Kaçtı :(

CRN Tur'dan Günübirlik Maşukiye - Paintball ve Trekking Turu! Her Cumartesi - Pazar Geçerli, Sucuk Ekmek + Ayran İkramlı 79.90 TL

Fırsat Numarası: 2377

Tur Kalkış Nokta ve Saatleri:

07:00 Bakırköy Boyner  Önü

07:30 Beşiktaş Yıldız Camii

08:00 Kadıköy Belediyesi Karşısı Kayacanlar Kafe Önü

 

Misafirlerimizi önceden belirtilen kalkış noktası önünden alarak CRN Tur ikramları eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz. Yaklaşık 1,5 saat süren yolculuğumuzun ardından Maşukiye’ye varmış oluyoruz. Burada dileyen misafirlerimiz Köy Kahvaltısı alabilirler. (Maşukiyede alınan köy kahvaltısı Extra ücretli olup isteğe bağlıdır)  köy kahvaltımızın ardından  Paintball sahamıza gidiyoruz. Oyunumuzun ardından sucuk ekmek ve ayran ikramımızı alıp biraz dinlendikten sonra ister az eğimli, ister eğimi fazla patikalarda doğayla baş başa kalacağımız yürüyüşümüze başlıyoruz. Görsel harikaların içinde, bol oksijenli ormanlarda, harika çiçek kokuları eşliğinde yapacağınız yürüyüşlerle daha zinde olacağınız kesin. Şehrin izbe havasından birazda olsa uzaklaşıp Maşukiye'de geçireceğiniz zamanlar yaşamınızda değişik tadlar bırakacak. Parkur turumuza katılan misafirlerimize göre rehberimiz tarafından belirlenecektir. Ortalama 2,5 saat sürecektir.  Turumuzun ardından Sapanca Gölüne hareket ediyoruz. Sapanca da misafirlerimiz göl kenarında yürüyüş yapabilir deniz bisikletleri ile gölde gezebilirler (deniz bisikleti extra ücretli olup isteğe bağlıdır). Göldeki gezimizin ardından İstanbul’a doğru hareket ediyoruz. Bir sonraki turumuzda görüşmek üzere siz değerli Crn Tur misafirlerimize veda ediyoruz.

 

Paintball:

1 Oyun 1 saat sürmektedir.

Tüm ekipmanlar + Hakemlik + 150 Oyun Topu (Mermisi)

En az 4er kişilik 2 grup

En fazla 7şer kişilik  2 grup halinde oynanmaktadır.

1 oyun için en az 8 kişi olması gerekmektedir.

 

Tur Ücretine Dahil Olanlar:

Konforlu otobüslerle ulaşım

Rehberlik Hizmetleri

CRN TUR araç içi ikramlar

Park ücretleri

Öğle Yemeği ( Sucuk Ekmek+1 meşrubat)

Tüm ekipmanlar + Hakemlik + 150 Oyun Topu (paintball için)

 

Tur Ücretine Dahil Olmayanlar:

Maşukiye de alınan sabah kahvaltısı

Özel ve şahsi harcamalar

Sapanca gölünde kullanılacak olan deniz bisikleti

 

Ulaşım Araçları:

Tura çıkacak olan araçlarımız katılımcı sayısına gore belirlenmekte olup Mercedes (403 vb) safir man , 27 – 31 – 17 kişilik araçlar şeklinde ayarlanmaktadır. Araç yerleşme planında hiçbir şekilde koltuk garantisi verilmemektedir. Araçlardaki oturma düzenimiz rezervasyon sıralaması göz önünde tutularak yapılmaktadır.

 

Diğer Detaylar:

Biniş ve dönüş noktalarımız sabit olup tur gidişi ve dönüşünde misafirlerimiz bu kalkış noktalarımızdan alındığı gibi yine bu kalkış noktalarında indirilir. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür. Ayrı ayrı düşünülemez. Tur içersinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri rehberlik hizmetleri müze & ören yeri giriş ücretleri vb. haklar iade edilmez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda firmamız Crn Turun sorumluluğu Yoktur. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında geziyi, 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Crn Tur’da saklıdır. Turun iptali durumunda Crn Tur, iptali bizzat bildirmek zorundadır. Kanunu süredir tazminat hakkı yoktur. Konaklamasız tur olduğundan çocuk indirimi uygulanmamaktadır. Tur tarihinden 1 hafta öncesine kadar talep edilen rezervasyon iptallerinde tur bedelinin %50 kesinti ile iade yapılır. Son hafta içerisinde talep edilen iptal veya tarih değişikliği kesinlikle kabul edilmez.

GERÇEK FİYAT 160.00 TL
İNDİRİM %51
KAZANCINIZ 80.1 TL
79.90 TL
79.90 TL
GERÇEK FİYAT 160.00 TL
İNDİRİM %51
KAZANCINIZ 80.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 312 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Haziran 2013
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Bu fırsat 16 Mart 2013 - 30 Haziran 2013 tarihleri arasında her Cumartesi -Pazar Günü geçerlidir.
  • Kişibaşı dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.