0 (850) 333 03 23
Coast Cafe & Beach'ı takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Crn Tur'dan Yaz ve Deniz Tutkunlarının Vazgeçemediği Adres Silivri Coast Beach & Cafe'de Tüm Sezon Boyunca Her Hafta Sonu Geçerli Ulaşım Dahil Plaj Girişi Sadece 39.90 TL!

Fırsat Numarası: 4705

1. Gün / İstanbul - Silivri

Kadıköy Belediyesi Karşısı Kayacanlar Cafe Önü 07:30

Beşiktaş Yıldız Camisi Önü 08:00

Bakırköy Ömür Plaza Önü 08:30

 

Belirlenen noktalardan hareketle Coast Beach & Cafe'ye gidiyoruz. Akşam saat 18:00'a kadar tüm gün deniz keyfi yapıyoruz. Akşam belirlenen saatte hareketle İstanbul'a dönüyoruz. (Tesise dışarıdan içecek ve yemek getirmek kesinlikle yasaktır.)

 

Ücrete Dahil Olanlar

Ulaşım, coast beach & cafe giriş ücreti, şezlong veya minder

 

Ücrete Dahil Olmayanlar

Şahsi harcamalar, içecekler, yemekler

 

Yeme & İçme

Marmara'nın engin maviliğine nazır özel güvenliği ve zengin menüsüyle enfes bir gün yaşatacak restoranlarıyla sizleri bekliyor.

 

Hizmetler

2000 metrekare üzerine oturmuş bir alana sahip Coast Beach & Cafe; konukların güneşten daha rahat faydalanabilmeleri için 500 adet şezlong bulunuyor. Güneşten rahatsız olan konuklar şemsiyelerinden faydalanabiliyor. Ayrıca şezlong kullanmak istemeyen konuklar için 300 adet armut minderleri ile konforunuza keyif katıyor. Konuklar için güneşlenme alanı iki seçenekten oluşur; birincisi kum, ikincisi ise halı üzerine minder keyfi.

 

Aktiviteler

Coast Culub

Akşamları Selimpaşa'nın o güzel gün batımından itibaren DJ müziği eşliğinde içkinizi yudumlar ve günün plaj yorgunluğunu çıkartabilirsiniz.

 

Coast Etkinlikleri

Hafta ortası yemekte canlı müzik keyfi, açık alanda yaz sinema keyfi Cuma akşamları konseptli parti geceleri Cumartesi akşamları meşhur DJ'ler ile eğlence dorukta.

 

Geceler

Firmalarınız açılış ve kutlama gecelerinde Coast sizinle beraber. Coast farkını yaşamak ister misiniz?

 

Kutlamalar

COAST, eğlenmenin, dinlenmenin yanı sıra birçok organizasyonun da yapıldığı bir yer olan Coast Beach & Cafe 2007 yılından bu yana hizmet veriyor. Selimpaşa'da muhteşem deniz yeşillikler içinde açık alanda 1500 kişi, ağırlayabilme kapasitesine sahip COAST’ta nişan ve düğün organizasyonları düzenlenebiliyor. COAST’ta deniz manzarasının sizi içine çekeceği huzurlu bir atmosferde, yıllarca hafızalardan silinmeyecek davetler verebilir, sevdiklerinizle bu güzel anları ölümsüzleştirebilirsiniz.

 

Ulaşım Araçları

Tura çıkacak olan araçlarımız katılımcı sayısına gore belirlenmekte olup Mercedes (403 vb) safir man, 27 - 31 - 17 kişilik araçlar şeklinde ayarlanmaktadır. Araç yerleşme planında hiçbir şekilde koltuk garantisi verilmemektedir. Araçlardaki oturma duzenimiz rezervasyon sıralaması göz önünde tutularak yapılmaktadır.

 

Diğer Detaylar

Tesise dışarıdan içecek ve yemek getirmek kesinlikle yasaktır.

Biniş ve dönüş noktalarımız sabit olup tur gidişi ve dönüşünde misafirlerimiz bu kalkış noktalarımızdan alındığı gibi yine bu kalkış noktalarında indirilir.

Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.

Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.

Tur içersinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri rehberlik hizmetleri müze & ören yeri giriş ücretleri Vb. Haklar İade edilmez.

Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez.

Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda firmamız Crn Turun sorumluluğu yoktur.

Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında geziyi, 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Crn Tur’da saklıdır. Turun iptali durumunda Crn Tur, iptali bizzat bildirmek zorundadır. Kanunu süredir tazminat hakkı yoktur.

Konaklamasız tur olduğundan çocuk indirimi uygulanmamaktadır.

Tur tarihinden 1 hafta öncesine kadar talep edilen rezervasyon iptallerinde tur bedelinin %50 kesinti ile iade yapılır. Son hafta içerisinde talep edilen iptal veya tarih değişikliği kesinlikle kabul edilmez.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 50.00 TL
İNDİRİM %21
KAZANCINIZ 10.1 TL
39.90 TL
39.90 TL
GERÇEK FİYAT 50.00 TL
İNDİRİM %21
KAZANCINIZ 10.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 312 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 21:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (4705) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Eylül 2013
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon yapılmayan kuponlar ile hizmetten yararlanamazsınız. Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Rezervasyonların en az 1 hafta öncesinden yapılması gerekmektedir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 1 hafta öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.
  • Bu fırsat 30 Eylül 2013 tarihine kadar, her haftasonu geçerlidir.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR