Bu Fırsat Kaçtı :(

Dans İstanbul'u takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Dans İstanbul'dan Kaz Dağlarında 3 Gece 4 Gün Yarım Pansiyon Konaklamalı Ece Dilek Yıldırım İle Nefes, Yoga ve Dans Kampı 1060 TL Yerine 699 TL!

Fırsat Numarası: 17533

Bu kampla hayatınıza yeni bir soluk getireceksiniz!
Yenilenmeye cesaretiniz var mı?

Doğanın eşsiz güzellikleri içinde bir meditasyon...

Bu kampta herşey organik ve doğal!
Sevimli barakalarda konaklayacak, hayatın gerçek tadını bulacaksınız! 


Bahçe lezzetleri ile dalında meşk edeceksiniz!

Şimdi tazelenme zamanı...

Sakın kaçrmayın!

Kamp Eğitim Programı

Ağaçlarla meditasyon, doğayla iletişim

24 Saat Nefes Farkındalığı

Omurganız hiç bu kadar esnememişti!

Dans dediğin, bedenine teslim olmak desem..

Aile Diziminde ne kerametler var, inanamayacaksın..

Holoterapi, bilinçaltına giden kestirme yol.

Eğitmenler:

Efendim ben Ece Dilek Yıldırım, bu maceranın büyük kısmında size eşlik edeceğim, tutkuyla! Dansı konservatuarda okudum ama anne karnındayken başladığımı seziyorum ;) Yoga sertifikalarımı önlerinde saygıyla eğildiğim Zeynep Aksoy ve Mey Elbi'den aldım.Bununla birlikte hiç gurum olmadı,içimdeki gurudan başka..
Nefessss..Sevgili Mustafa Kartal Hocam..Sizden eğitim alırken, sizden daha iyi bir nefes koçu olacağımı söylemiştim..Bunu söylerken ne dediğimi bilmiyordum gerçekten :)))) Sizi seviyorum..
Ve deeee Sevil Şatana, NLP uzmanı, aile dizimi eğitimcisi. Müthiş pozitif enerji, şimdiye kadar tanıdığım en iyi NLP uzmanlarından biri olduğunu biliyorum. Çevir bizi Sevil Şatana, çevir çevir çevir, bırak bırak bırak !!!! 

Aktiviteler

Kampımızdan başlayıp ve kampımızda son bulan 7 km ve 3 saatte tamamlanan parkurumuz bulunmaktadır. Biz bu yürüyüşe Aqua Trekking diyoruz. Yürüyüşün zorluk derecesi orta seviyededir. Orta yaş ve üstü için uygundur. Parkurun 4,5 km’si çam ağalarının arasında patika ve dağ yollarında, 2,5 km’si Kirişlik Vadisi’nde nehrin akağına girerek onlarca doğal gölü kah yüzerek kah yürüyerek tamamlıyoruz. Doğal kaynaklarımızdan sularımızı içiyoruz. NOT: Yürüyüş esnasında yanımıza yürümeye ve suya girmeye elverişli ayakkabı, fotoğraf makinesi ve su geçirmez kılıflar alıyoruz.

Yoga ve Meditasyon

Oksijen deposu Kazdağı’nda Yoga ve Meditasyon yapmak bir ayrıcaklıktır. Kampımızda 2 Yoga evimiz bulunmaktadır. 1. Yoga evimiz nehrin kenarında 90 m2, 2. Yoga evimiz ağaçların arasında 60 m2 ‘dir. Su ve bülbül sesleri arasında Meditasyon yapabilirsiniz.

Ev Özelliklerifırsat 

Kampımızda 20 adet ev vardır. 45 yatak kapasitelidir. Evlerimiz 2 ve 3 yataklıdır. Evlerimizde WC DUŞ, sıcak su mevcuttur. Kampımıza ait çift yataklı 10 adet çadır bulunmaktadır. Her evin kendine ait sebze bahçesi var, kendi sebzelerinizi sulayabilir, çapalayabilirsiniz. Yetiştirdiğiniz ürünü dalından koparıp afiyetle yiyebilirsiniz. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği açık büfe olup, yemeklerimiz Ege mutfağının zengin çeşitlerinden ve zeytinyağlı olarak sunulmaktadır. Aileniz ve sevdiklerinizle nehir kenarındaki sedirlerde uzanıp su ve bülbül sesleri eşliğinde kitabınızı okuyabilir, sohbet edebilir ve hatta geceleri yıldızları seyredebilirsiniz.
 

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 1060.00 TL
İNDİRİM %35
KAZANCINIZ 361.00 TL
699.00 TL
699.00 TL
GERÇEK FİYAT 1060.00 TL
İNDİRİM %35
KAZANCINIZ 361.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 109 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (17533) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 12 Ağustos 2015
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Fırsat 9-12 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek kamp programı için geçerlidir.
  • Kamp yeri için http://www.endeskamp.com.tr/tr/ adresini inceleyebilirsiniz.
MEKANLAR