0 (850) 333 03 23
Kıbrıs Fırsatlarında %10 Ekstra İndirim!

Datça Mesudiye Köyü Ovabükü Koyunda Özel Yapım, Anka Ahşap & Kütük Evler'de Oda Kahvaltı Dahil 2 Kişi 1 Gece Konaklama Keyfi 150 TL Yerine 99 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Fırsat Numarası: 12289

Anka Ahşap & Kütük Evler

Yerimiz Datça'nın en güzel koylarından biri Mesudiye Ova Bükünde denize 100 (yüz) metredir. Tarihi zeytin ağaçları bulunan 2 (iki) dönüm arazi içinde 5 (beş) adet ahşap evve 4 (dört) adet kütük evden oluşmaktadır. Her zeytin ağacımızda sizi çocukluğunuza götürecek salıncaklarımız, yörük çadırımız, otantik çardağımız, Ağustos böceklerinin ve kuşların orkestrası, sizi yeniden dünyaya gelmişçesine mutlu etmek için çabalayan aile fertlerimiz bulunmaktadır

Neden Datça?

Datça doğal güzelliği ile daha bozulmamış nadir yerlerden biridir. Datça'nın "Yarımada" olma ve Ege Denizi ile Akdeniz'i ayırma özelliği ile dünyada bir eşi yoktur. Burada esen rüzgarlar hava sirkülasyonu yarattığından nem derecesi sıfırdır. Bu da insan vücudu üzerinde dinçlik, her gün yeniden doğuş etkisi yaratmaktadır. Koyların hepsi birbirinden güzeldir ve koyların güzelliği denizin eşsiz temizliği kadar deniz ürünlerimizde harikadır.

Neden Mesudiye?

Mesudiye'nin doğal güzelliği çok farklıdır. Datça yolundan Mesudiye yol ayrımına girdikten sonra sanki başka bir dünyanın içine girdiğinizi hissetmeye başlarsınız. Sizi burada tabiat orkestrası karşılar ve hiç duymadığınız bestelerle size "Hoş geldiniz" derler. Bunları yaşamanız için lütfen müzik çalarınızı kapatıp camlarınızı sonuna kadar açın.

Neden Anka?

Yerimiz Datça'nın en güzel koylarından biri Mesudiye Ova Bükü'nde denize 100 (yüz) metredir. Tarihi zeytin ağaçları bulunan 2 (iki) dönüm arazi içinde 5 (beş) adet ahşap ev ve 4 (dört) adet kütük evden oluşmaktadır. Her zeytin ağacımızda sizi çocukluğunuza götürecek salıncaklarımız, yörük çadırımız, otantik çardağımız, Ağustos böceklerinin ve kuşların orkestrası, sizi yeniden dünyaya gelmişçesine mutlu etmek için çabalayan aile fertlerimiz bulunmaktadır.

 

 

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 150.00 TL
İNDİRİM %34
KAZANCINIZ 51.00 TL
99.00 TL
99.00 TL
GERÇEK FİYAT 150.00 TL
İNDİRİM %34
KAZANCINIZ 51.00 TL

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 21:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (12289) vermeyi unutmayınız.
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 21:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (12289) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Eylül 2014
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Rezervasyon iptali en az 24 saat öncesinden bildirilmelidir.
MEKANLAR